Chateissa keskustellaan joskus musiikkimaustakin. Se on vaan kummallista, miten ei kaikki osaa kunnioittaa ja arvostaa muiden musiikkimieltymyksiä. Ainoastaan sitä omaansa. Muiden musiikkimaku ja lempiartistit haukutaan tökerösti yleisesti junteiksi ja junttimusiikiksi. Sivistyneet keskustelijat ei tee näin, vaikka eivät pitäisi muiden musiikkimieltymyksistä. Jos mikä on junttia, niin juuri tuollainen käytös.
Vastaukset 4
- Anonyymi
Chat ei ole mikään levyraati.
Puhukaa keskenänne te, jotka haluatte puhella musiikista.- Anonyymi
Eipä ole mikään ruoka ja kokkaus ja politiikka raatikaan sitten, eikä urheiluruutu tms.
Kaikki aiheet, musiikki mukaanlukien ja siitä keskustelu on sallittua. Mene itse puhelemaan keskenäs, aiheista jotka sinulle sopii. Älä ala määräilemään chattaajia!
- Anonyymi
Tähän paan illan ratoksi vähän levyraatia_:___:___!
arvostakaa tai arvostelkaa vapaaaasti:
https://youtu.be/y6QGP0OUaV4?si=Nr-D0B9h473N3nX5
Queen - Back Chat
https://youtu.be/1UeKHn8Kz5E?si=PmEVY2GfPGPGX8J_
Sitä saa mitä tilaa · Yölintu
https://youtu.be/8Tp0K9YiTPE?si=-zgnaPO0xjzVdX_2
Whitesnake - Fool for Your Loving
https://youtu.be/bwbIFqfLBb0?si=VqNsGs7m0398lwe_
Behm - Kaiken arvoinen
https://youtu.be/fWNaR-rxAic?si=PkL1p0Gk1gW3qDi1
Carly Rae Jepsen - Call Me Maybe
https://youtu.be/yymP33YKbis?si=4qk4FOg9JOisWP50
Adele ft. Teddy Swims - My Heart Hurts
🎵🎵🎵🎵🎵
Be my guuest!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1241476
Salaisuudet paljastuu
Viimeiset hetket meneillään ottaa yhteyttä. Kertoa totuus ja selvittää asioita. Viimeiset hetket meneillään jos joku1361102Kysely : Juuri kukaan ei halua nykyisen hallituksen jatkavan
Ylen kysely: Juuri kukaan ei halua nykyisen hallituksen jatkavan – eivät edes hallituspuolueiden omat kannattajat Kes921102Poliisi pamputti Variskankaalla
Mistä lie alkanut ja miksi poliisit kutsuttu, mutta mielestäni hyvin toimittu. Jos haluaa rähistä eikä rauhoitu puheella521053Karita Tykkä mennyt kihloihin.
Onnittelu kuuluu hänelle ja tulevalle aviopuolisolleen.99762- 67743
- 26725
- 35717
S-ryhmän ihmisoikeuslinja ei kestä omaa hankintaketjuaan
S-ryhmän Israel-boikotin suurin uskottavuusongelma löytyy yllättävän läheltä, SOK:n omien tuotemerkkien hankintaketjuist25619- 8611