Ketä muita Kekkosen lisäksi?
Ketä julkkiksia on nähty Suomussalmella?
33
1436
Vastaukset
- Anonyymi
ainakin Eino Leinu kävi siellä, aikonaan ja päissään
- siis todella sanottiin Leinu . (Eino Leino) - Anonyymi
Eminem kävi jätkänpuistossa
- Anonyymi
Minä minä minä Tumppi.
- Anonyymi
varmaa elias lönnrot joskus 219 vuotta sitte
- Anonyymi
Reetu kävi aika monasti tervareitissä
- Anonyymi
Kantri Helena.
Ohan nuita montaki. Matti Nykänen , Irwin, Jamppa Tuominen , Assar ja Toini, Mieto, jnejne....
- Anonyymi
En ole nähnyt ketään koskaan, ikipäivinä koska olen sokea
- Anonyymi
Täh
- Anonyymi
Ewan McGregor nähty Lomakylässä.
- Anonyymi
Pekka Puupäitä on kunta täynnä
- Anonyymi
On muutama pölöhökustaaki .
Sitten nämä partapirkot mitkä valehtee ja tölläävät suuauki teebeellä superin ja kirsikan tiloissa. Haisevat erittäin pahalle lialle ja persvaolle🤮
- Anonyymi
Kaikki putiliskot kremliin haluavat ovat tämän kylän”julkkikset”.
Meppi lähtee kohta joukkojaan kremliin viemään.
Varaa paikkasi mahollisimman pian!- Anonyymi
Rottilaiset vejättää niillä kauheilla koirilla ihtejään pitkin viitostietä. Kylän julkkikst🤬
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Rottilaiset vejättää niillä kauheilla koirilla ihtejään pitkin viitostietä. Kylän julkkikst🤬
Mitä kauheaa niissä koirissa on? Paitsi jos olet tösserö ja pelkäät kaikkia koiria.
- Anonyymi
Liv Andersson oli kerran köhäkässä!
- Anonyymi
Se varmaan riittikin
Julukkiksien julukkis on teiltä jeäny nimmeämättä poekkeen .
Meijän oma Merjukka!- Anonyymi
Arvaa kui monasti nähty ja moikatukki
- Anonyymi
En paljoa menetä vaikka en ikinä näkisi sitäkään.
- Anonyymi
Joulupukki, joka joulu. On koko maapallon julkkis, ei vaan tämän kylän.
- Anonyymi
Mb_Mononen
- Anonyymi
Kysy Kuusamolaisilta ketä julkkista et ole nähnyt Kuusamossa.
- Anonyymi
Kekuli Lumperi.
- Anonyymi
Ritva Oksanen, Mikko Niskanen, Armi ja Danny, Kirka, Paula Koivuniemi, Lea Laven, Nightwish, Mika Halvari, Tiina Lillak, Tapani Kansa, on niitä paljon..
- Anonyymi
Ilmari Kianto
- Anonyymi
Reijo Kela. Ei todellakaan mikään turha jätkä Suomen kulttuurielämässä. Kaikki apurahat tulleet täysin ansaitusti toisin kuin monella muulla performanssitaiteilijalla. Listasta puuttuu Kelavala ja Moottorimusiikin festivaali.
https://tanka.danceinfo.fi/home/Artist/290- Anonyymi
Never heard ..
- Anonyymi
Robert Plant.
- Anonyymi
Suomipopip poppaa ja ihan 2025 julkkiksia.
- Anonyymi
Egyptin prinsessa Faika Jalonkoskella 1952.
Helsingin olympialaisten kisavieraiden joukossa olleen prinsessa Faikan Suomen kiertomatkaan sisältyi koskenlasku. Hänen haluttiin kokevan Kainuun parhaita elämyksiä, ja niinpä arvokas vieras sai kyytiä kosken kuohuissa Emäjoella Kiantajärvestä Korpijoensuuhun.
Kuka muistaa?
Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lindtman I vasemmistohallitus aloittaa viimein Suomen kuntoon laittamisen
Tässä nyt on 3 vuotta seurattu irvokasta kärsimysnäytelmää nimeltään "valtion budjetin tasapainotus by äärioikeisto", ja1692607Missä viipyy persujen lupaama euron bensa?
En edes muista milloin bensapumpussa olisi ollut ykkösellä alkava litrahinta. Missä siis viipyy persujen lupaama euron b1482387Kirje, PellePelottomalle.
Tärkeää olisi luoda ystävyys, että se, jota rakastaa, on samalla paras ystävä ja luotettavin, jolle voi ja uskaltaa luot1021082- 64901
- 65849
Mistä löytyy naisseuraa sinkkumiehelle?
Kertokaapas kokeneemmat mistä löytyis naisseuraa sinkulle. Ihan ois eukko nyt tosissaan hakusessa. Tanssipaikat kun on a19737Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa
Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka274727Martinan hevoset.
Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait212722Voi teitä naisia
Suudeltiin ja nukuttiin toisissamme kiinni mutta pillua ei tullu, ei edes aamulla. t.38vmies86720Hyvä meininki
TTP:ssa väkeä tosi runsaasti paikalla. Hyvää ruokaa jälleen ja munkit ja sima erinomaista. Kiitos yrittäjälle! Hieno Vap22678