Ryhmäseksiä videolle kotona

Anonyymi-ap

Olen 39 v. nainen, hoikka ja pantavan näköinen, tuolla jo kuluneella termillä ilmaistuna. Olen harrastanut kimppaseksiä n. 20 v. miesten kanssa. Mieheni halusi kuvata videolle tuota juttua ja en alkuun oikein osannut orjentoitua pornonäyttelijän trooliin.

Lopulta suostuin ja ajattelin, että ei kait tuo ole keneltäkään pois, kun miehenikin sitä halusi kuvata. Pojat eivät halunneet tulla tunnistettavasti kuvatuiksi, joten heillä oli tuollaiset fetissihuput päässä. Niistä näki kyllä ulospäin, mutta ei ulkoa sisälle.

Mieheni oli etsinyt jostakin netin syövereistä kaksi kaverusta "vastanäyttelijöiksi". Minä en heitä tuntenut, enkä tiennyt edes heidän etunimeään. Juttu lähtii vaudikkaasti alkuun, minä olin pukeutunut, no vähintäänkin seksikkäästi.

Ja ei muuta, kuin housut pois, niin kaksi komeaa kalua osoitti minua kohden. Ei tarvinnut lykkiä, eikä vietellä. Sängylle selälleen ja perus lähtäri asento, korkkarit kattoa kohden ja silleen. Kamera kuvasi 4 HD.tä, läheltä ja kaukaa. Minun pilluani ja poikien kaluja puolen metrin päästä, niin että toisella näkyi jo touhutippa.

Pojat olivat sopineet varmaan nokkimisjärjestyksen, kun pienenpikokoinen tuli päälleni ensimmäisenä. Mieheni kuvasi läheltä, miten kalu työntyi sisääni ja pojan kivekset kiipesivät kalun vartta ylös. Hetken päästä tunsin pojan tulevan sisääni.

Toinen kaveri varmisti sormella ilmeisesti lemmenvakoni liukkauden. Ja työntyi vauhdilla sisään. Juttu sujui nopeammin, kuin edellisellä. Siellä oli ja ulos valui lakanalle, kun nousin situmaan.

No ei tuo vielä mitään, kuvaus oli ohitse ja mieheni laittoi kameran pois ja pyysi poikia poistamaan huput. Voi jumantsuikka, ne oli todella nuoren näköisiä ? Siis oletteko edes 16 v. kysyin hämmästyneenä. Ollaan, vastasivat pojat. En olisi uskonut ulkonäön perusteella.

Katselin myöhemmin tuota videota ja minua kiihotti nuo lähikuvat sisälleni työntyvästä kalusta ja sen nykimisestä orgasmin hetkellä. Siis ihan oikeesti, olin aivan märkä. Vaikka en tuossa kuvaussessiossa saanutkaan orgasmia, niin tuota videota katsoessa tai fantasioidessa aina.

Mieheltäni kysyin, että oliko nuo minkä ikäisiä Poikia ? Hän nauroi ja sanoi, että oli...oikean ikäisiä. Jaa, vai niin, ajattelin. Ainakin hyvin osasivat juttunsa. Kysyin mieheltäni, voisiko nuo tulla joskus uudelleen ? Johon mieheni vastasi, että eivät, tämä juttu oli kerrastosta poikki.

10

4796

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Mä olin nyt no 45 v. rouvana harrastanut seksiä 16 v. naapurin pojan kanssa, ei se niin kauheeta ollut, oikeastaan aika kiihottavaa.

    • Anonyymi

      Mä oli 15 v. tyttö, kun olin ekaa kertaa pojan kanssa. Poika oi saman ikäinen.

      • Anonyymi

        Oletko ajattellut kimppa juttuja?


    • Anonyymi

      Tuo omista porno kuvista tai itsekuvatusta videoista kiihottuminen on jonkin sorttinen fetissi. Haluaisin, mutta mieheni ei suostu. Muutoin kyllä harrastamme kimppaa.

    • Anonyymi

      Valokuvaaminen ei ole noissa parisuhteissa mitenkään harvinaista. Muutama vuosi sitten olin kolmantena parin kuvaussessiossa. Nainen oli varmaan 50+ , mutta todella hyvän näköinen.

    • Anonyymi

      Mulla on itestäni video ku kolme miestä nai mua mökillä

      Maiju16

      • Anonyymi

        Näkiskö sen jossain?


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Näkiskö sen jossain?

        no kai sen voi johonki laittaa jos uskaltaa..


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        no kai sen voi johonki laittaa jos uskaltaa..

        Laittaisitko mulle?
        Kik tuhmaseta8


    Ketjusta on poistettu 9 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kuka sitä naista maalittaa

      Täällä oikeasti?
      Ikävä
      170
      1083
    2. Anteeksipyynnöstä

      Uskotko anteeksipyynnön voimaan? Mikä tekee anteeksipyynnöstä vaikeaa? Onko se mielestäsi joskus turhaa, joko pyytäjän
      Ikävä
      132
      847
    3. Oletko päässyt minusta

      Eteenpäin?
      Ikävä
      84
      783
    4. Ei kukaan ole katsonut

      Kuten sinä. Niin välittävä ja hellä katse.
      Ikävä
      51
      728
    5. Olisitko oikeasti valmis rikkomaan

      Perheesi? En haluaisi sitä, mutta ne on teidän välisiä asioita. Voin olla sinulle vain kaverikin… ei paineita. Minä kesk
      Ikävä
      55
      529
    6. Stubb munasi - Suomessa kuuluu liputtaa Suomen lipulla

      Presidentinlinnan ja Mäntyniemen salkoihin nostettiin sateenkaariliput lauantaina. Suurin osa kansasta ei varmasti pidä
      Maailman menoa
      294
      525
    7. Voisin jopa maksaa että saisin nähdä sut mies

      Miten helvetissä joku voi olla tollanen kotihiiri. Edes mä en ole noin paha ku sä! Miten sua voi ikinä edes nähdä ?
      Ikävä
      37
      521
    8. Martinan tarve valehdella.

      Miksiköhän Martina valehtelee niin paljon,onko hän tietoinen siitä että valheistaan jää useimmiten kiinni? Esimerkkinä t
      Kotimaiset julkkisjuorut
      215
      479
    9. Rakastan sinua

      Päivä päivältä enemmän 🥰 Miehelle.
      Ikävä
      49
      477
    10. Kalle irtisanoutui

      Kävi, kuten odotettiin. Paras ratkaisu paitsi Orimattilalle myös Larssonille. Seuraavaksi joudutaan mittaamaan kaupungin
      Orimattila
      53
      464
    Aihe