Mulla vertailuja
hinnoista
1377
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 1
Vanhimmat
mennessä systeemiin >> maksatte liput, oikeassa lippuluukussa > saatte poletin jolla sitten portista sisään > kabiini tai lokerikko pukutila ? > valitsette vapaan lokeron > vinkkaatte vahtimestarin joka luovuttaa lokeron (ja avaimen?) > Ei suihkupakkoa kun menette lämm. altaaseen > Rata-altaassa (norm.läm.vesi) tarvii hiuspussin >
Vinkkaatte vaksin kun haluatte kaapin auki > Menette leimatun sähköisen poletin kanssa palautusluukulle josta saatte alkusummasta palautusta, jos aikaa jäänyt käyttämättä.
Tossa lokeron saamisessa oli vielä yksi jippo kun sen poken täytyy merkata sinne sisälle joku numero, ei muista enään oliko sen avaimen /poletin numero sitten, eli joku sellanen vänkä juttu siellä pää uimalassa sen museometron (huvipuiston)päässä.
Kivoja paikkoja muuten