Oi mi ruusunterälehdet leijautan ylle Puumalan salojen, jotta sydämemme taas kohtaavat. Kuin lasagne-levyt uunissa bechamellissä yhteen sulavat taas yhteen parmesan-kuoren alla lihaisaksi ja kosteaksi rakkauden pöperöksi.
Ikävä Puumamalan Uunoa ja hehkeää emäntää
Anonyymi-ap
2
72
Vastaukset
- Anonyymi
Armaani!
Ilta on jo aamun puolella ja miten kauniisti auringon ensisäteet saattavatkaan kutitella silmäripsiäsi muutaman tunnin kuluttua.
Oletko se Sinä, yksinäiset öiden jalopeura, joka urheasti vaikeuksia pelkäämättä laittaa mieltäni rauhoittavan viestin kullallesi?
Sinua kaivaten,
Kristiina Peippola 🌸🌼❤️ - Anonyymi
Kerrohan minulle, kuinka ovat päiväsi erossaolomme aikana kulkeneet?
Kristiina Peippola 🌼🌸❤️
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Nainen rakkaus sinua kohtaan ei kuole koskaan
Ihastunut olen moniin vuosien varrella mutta vain sinä jäit sydämeen enkä vaan osaa unohtaa. Olit silloin parasta elämäs481271- 1581097
- 61952
Jättimäärä alokkaita keskeyttää asepalveluksen melkein heti "En pystynyt olemaan siellä enää"
Jättimäärä alokkaita keskeyttää asepalveluksen melkein heti – "En pystynyt olemaan siellä enää" Ennen sotaväki oli179757Unelmoin päivästä, jolloin voimme olla yhdessä.
Niin pieni kuin sydän onkin, sä oot siellä ja ne mun isot tunteet sua kohtaan ❤️Sydämeni sykähtää joka kerta kun sut nää27756- 8742
Ollaanko me tyhmiä mies?
Miten ihmeessä me onnistuttiin saamaan tästä näin pitkällinen ja masokistinen kuvio. Miten? Jos toisesta tykkää, näinhä51741- 11729
- 346718
Martina Aitolehti poseeraa Ibizalla
Ihanaa! Ibiza on ihan paras paikka lomailla hengaillen, viinistä ja iltamenoista nauttien. Säpinää riittää. Aitolehti78665