Millon ne pyöräniilot ajaa

osaa varautua poikkoileviin pyöriin joukossa paljon amatöörejä?
4164
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Etelä-Saimaassa näkyi olevan reitit ja aikataulut. En vaan ymmärrä mitä järkeä on ajattaa niitä Rantaraitillakin, onko se sit muilta suljettu sen ajan?

Äänestä

Ei herranen aika sentään pitäähän ne uudenkarheat pyöräpuvut käydä näyttämässä.

Äänestä

Ole huoleti puhkon niiltä renkaat Imatralla tai viimeistään Jousenosss

Äänestä
  • Meinaatko ettet ole sillon jo sammunut?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

osaa varautua poikkoileviin pyöriin joukossa paljon amatöörejä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu