Ensimmäinen edging

Anonyymi-ap

Ensimmäinen edging

Olen jonkin aikaa ollut kiinnostunut miehistä. Kokemusta on kertynyt kuitenkin vain muutamista runkkukerroista. Erityisesti homo edging videot kiihottaa kun katson pornoa netistä. Rohkaistuin laittamaan viestiä chat palveluun kiinnostuksestani. Sain aika pian viestiä mieheltä joka haluaisi lypsää minua. Sovimme tapaamiseen kaupungin keskustaan ja siitä on tarkoitus mennä hänen asunnolleen touhuamaan. Sovimme että ensimmäisellä kerralla hän ainostaan lypsää minua 30min ilman antamatta minun laueta.

Hyppäsin ajoissa bussiin ja olin ajoissa kaupungissa, kävelin hiljalleen paikalle ja katsoin välillä homopornoa kännykästä. Pari kertaa pysähdyin miettimään uskallanko mennä, en tiennyt tästä tyypistä enkä paikasta mitään eikä olisi apuvoimia jos kaikki ei mene niinkuin sovittiin. Olin kuitenkin matkustanut tämän takia tänne ja pornon katsominen rupesi jo kiihottamaan joten menin paikalle. Sovitussa paikassa oli tuntomerkkeihin sopiva mies, noin parikymppinen, tajusin vasta nyt ettemme ole iästämme puhunut mitään aikaisemmin. Kiihottavaa kun parikymppinen käsittelee minua yli 40v miestä.

Menimme sisään hänen asuntoonsa. Hän tarjosi rentouttavan oluen ja juttelimme hetken tulevasta. Pian hän pyysi ottamaan vaatteet pois ja istumaan nojatuoliin. Puolikova munani näytti miellyttävän häntä. Hän otti sen käteensä ja runkkasi hetken kunnes se oli kivikovana, imi välillä hetken ja taas runkkasi. Olisin tosi kiihottunut ja lähellä laukeamista. En kuitenkaan saanut laueta, tämä mies tiesi koska olen rajalla ja tiesi pitää taukoa oikeaan aikaan. Hän jatkoi runkkaamista ja imemistä ehkä 20 minuuttia. Hän otti paitansa pois ja jatkoi taas hetken kunnes otti myös housunsa pois, tämä kiihotti minua entisestään. Hänenkin munansa oli jo kovana, olisi halunnut koskea siihen mutten saanut lupaa.

Hän kysyi tehdäänkö tästä kiihottavampaa? suostuin miettimättä. Hän otti käsistäni kiinni ja väänsi ne tuolin selkänojan taakse ja sitoi ne yhteen. Hän runkkasi vuorotellen minua ja itseään. Hän imi taas kunnes olin laukeamisen rajalla mutta lopetti taas juuri ennen. Mies kysyi lupaa laittaa minulle silmälaput, olin niin kiihottunut ja halusin vain laueta, suostuisin nyt mihin vaan. Laput oli kohta silmilläni. Hän otti samantien kiinni jaloistani ja sitoi ne levälleen tuolin jalkoihin sitten vielä sitoi minut vyötäröltä kiinni tuoliin. Sanoin ettei tälläisestä sovittu ja pyysin päästä irti. Mieli kuitenkin muuttui kun hän imi minut taas laukeamisen rajalle. Hän jatkoi runkkaamista ja imemistä ainakin puolituntia mutten saanut vieläkään laueta.

Mies sanoi että tehdään tästä mielenkiintoisempaa ja koska et voi vastaan pistää en turhaan kysy lupaa. Pian oli hänen muna suussani, se maistui hyvältä ja tykkäsin siitä. Hetken imettyäni hän otti sen pois, irrotti jalkani ja sitoi ne uudestaan johonkin keppiin ja nosti ne ylös. Perseeni oli nyt esillä tuolin reunalla. Pian tunsin sormen reiälläni, kohta kolme sormea. Kaikki upposi perseeseeni. Hetken oltuaan sormet otettiin pois ja tilalle tuli muna. Olin peppuneitsyt enkä ole ajatellut siitä luopuvani, se nyt kuitenkin meni. Nopesti edestakaisin liikkuva muna tuntui hyvältä perseessä. Melko pitkän panemisen jälkeen hän otti munan pois ja runkkasi lastinsa naamalleni.

Kohta hän irroitti minut tuolista otti silmälaput pois ja käski nousta. Heitti vaatteni rappukäytävään ja käski mennä perässä. En saanut laueta kolmen tunnin rajalla keikkumisenkaan jälkeen ja olin alastomana rappukäytävässä. Puin äkkiä päälleni ja lähdin ulos. Oli pakko etsiä syrjäinen ja runkata itselleni orgasmi, en ole koskaan lauennut näin lujaa.

Ajattelin etten koskaan enää sovi mitään tälläistä tutustumatta ja varmistumatta että kaikki menee niinkuin on sovittu. Hetken päästä sain viestin, ”tule huomenna uudestaan niin saat useasti, erittäin useasti” Varasin samantien bussiliput…

3

1536

    Vastaukset 3

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Tollanen olis kiva kokemus 😛

    • Anonyymi

      Toivottavasti pääsen joskus kokemaan tämän. Kirjoittakaa mitä tapahtuu seuraavana päivänä. T:aloittaja

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Puukotus Kajaanissa

      Kuka puukotti ja ketä? https://yle.fi/a/74-20247765 Vähemmän yllättäen päihteet mainittu
      Kajaani
      50
      1178
    2. Taas henkirikos

      Kuka lienee nyt asialla.
      Ilomantsi
      16
      815
    3. 68
      732
    4. Mitä söpö

      Mies mietit?
      Ikävä
      63
      725
    5. Miten uskallan sua nähdä

      Kun vaikutat suuttuneelta :(
      Ikävä
      47
      694
    6. Nainen, tässä olen kahden vaiheilla

      Toinen pitäisi valita ja kummassakin on hyvät ja huonot puolensa. Toinen olisi sellainen pysyvä mutta työläs. Toinen taa
      Ikävä
      69
      688
    7. Hyvä on sitten, jos et sitä s*ksiä halua kanssani.

      Rakastetaan vaan toisiamme, voin käydä muualla tyydyttämässä fyysisenpuolen tarpeet. Puhumalla tämäkin olisi selvinnyt.
      Ikävä
      131
      615
    8. Suloinen ja herkkä

      Toiset huomioiva, räväkkä, yllättävä. Ei sellaisesta voi olla pitämättä.
      Rakkaus ja rakastaminen
      31
      585
    9. Humalassa autolla ajo.

      Tuhti humala hyydytti kuljettajan Suomussalmella -sammui rattiin ,uutisoi Ylä-Kainuu.
      Suomussalmi
      9
      540
    10. Minä muistan

      Minä muistan sinut nauravana. Sellaisena, joka sai tavallisenkin hetken tuntumaan vähän kevyemmältä, kuin huoneeseen ol
      Ikävä
      45
      508
    11. Tiesitkö? Jorma Uotisen EX-rakas on Helena Lindgren - Nämä ovat välit nyt: "Me ollaan..."

      Jorma Uotinen ja Helena Lindgren olivat avoliitossa v. 1982-1999. Pariskunta oli aikansa näyttävä julkkispari, missä i
      Kotimaiset julkkisjuorut
      8
      500
    12. Hurja pako Kuhmossa

      19 vuotias kaahasi humalassa jalkakäytävälle tänään. Kuka mitä häh.
      Kuhmo
      4
      472
    13. Jäljitelmä Birginit

      Ei jumaleisson, Jeffin vaimo kertoo et nää Hermesit olikin jäljitelmiä ja timangit labrarääsää. Anna mun kaikki kestää �
      Kotimaiset julkkisjuorut
      104
      469
    14. Hyvää yötä hurmuri

      Iltaa haaveeni! Kauniita unia😘 Jospa me vielä nähtäis ja juteltais, suukoteltais ja halittais, siliteltäis ja hyväiltä
      Ikävä
      24
      463
    15. Pitäisikö seksille asettaa huvivero?

      (ja jos hankkisi todistuksen sen harrastamisesta velvollisuudesta tai lisääntymistarkoituksessa, saisi siitä vapautuksen
      Sinkut
      113
      434
    16. Olet pelottava ilme vakavana

      Sitä alkaa ajatella äkkiä kaikenlaista. Synkkiäkin juttuja. Kai tässä oma mielikuvitus kun laukkaa. 🤔😳
      Ikävä
      26
      427
    17. Mä voisin rakastua noihin tähti silmiin

      Katseesi on niin lumoava nainen💚.
      Ikävä
      16
      421
    18. Kaduttaako kun jätit vastaamatta

      Vai oliko tarkoitus satuttaa?
      Ikävä
      34
      404
    19. Jos tullaan toisiamme vastaan, niin

      pitäiskö pysähtyä ja onnitella?
      Ikävä
      35
      399
    20. Taidat olla

      Luovuttanut jo minun suhteeni osalta?
      Ikävä
      32
      393
    Aihe