Mulle on viime aikoina tapahtunut outoja, ehkä maalaisjärjellä selitettäviä asioita, kotona. Kun olen ollut huonoissa fiiliksissä, vihainen tms. esineitä kotona tippunut itsestään seiniltä, tänään viimeksi kaksi koriste-esinettä. Nämä ovat olleet seinällä vuosia ja olleet hyvin kiinnitettyinä. Tipahtivat vain lattialle yhtäkkiä. Toinen outo tapahtuma sattui keväällä. Kuljin palovaroittimen alta, ja se alkoi juuri silloin soida ilman mitään syytä. Palovaroitin on melko uusi, paristot juuri vaihdettu. Kotona ei ollut mitään savua, vesihöyryä tms. joka olisi sen voinut aiheuttaa. Yhdistävä tekijä näille on tosiaan mun huono olo, kiukkuisuus eräästä tietystä syystä. Kysyisinkin nyt, voivatko nämä olla jotain merkkejä henkimaailmasta gtai jotain mun oman negatiivisen energian aikaansaannosta. Mulla on paljon muitakin selittämättömiä kokemuksia.
Poltergeist vai enteitä?
5
169
Vastaukset
- Anonyymi
Sinulla jotain psyykkisiä kykyjä? Vähän niinku se Stranger things:n ihmetyttö. Kenties kyvyilläsi on elämääkin suurempi tarkoitus? Mietippä sitä! Ja koetappa muuten ottaa suolakylpy silmät sidottuna. Kerro sit mitä jännää näit.
- Anonyymi
Mitä tuo suolakylpy silmät sidottuna on, tai siis mikä sen idea on?
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Mitä tuo suolakylpy silmät sidottuna on, tai siis mikä sen idea on?
Kellutaan pimeässä ja äänieristetyssä suolavesitankissa. Sensorinen deprivaatio.
https://fi.wikipedia.org/wiki/Sensorinen_deprivaatio
https://wefloat.fi/meditaatio/ - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Kellutaan pimeässä ja äänieristetyssä suolavesitankissa. Sensorinen deprivaatio.
https://fi.wikipedia.org/wiki/Sensorinen_deprivaatio
https://wefloat.fi/meditaatio/Kiitos vastauksesta, vaikuttaa mielenkiintoiselta.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Kiitos vastauksesta, vaikuttaa mielenkiintoiselta.
Toki. Saattaa tosin olla psyykkisesti rankka kokemus.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
NO NIIN! Nyt on sitten prinsessa Sannan sädekehä lopullisesti rikottu
narsistia ei kannata enää kuin ne fanaattisimmat kulttilaiset, jotka ovat myös sitä Suomen heikkoälyisintä sakkia. Kun1114649Kansa haluaa Marinin hallituksen takaisin ja Orpon pois
Suomen kansa on nyt ilmoittanut millaisen hallituksen Suomi tarvitsee. "Suomalaisten suosikki seuraavaksi hallituspohja1734405Mikä piirre kaivatussa on sinulle se juttu?
Tunnetko kaivattuasi vai onko hän haavekuva, jota et edes tunne? Joskus tää asia ei ole niin selvää.951779- 4031671
HihhuIi-Päivi täpinöissään Viktorin tapaamisesta
Eiköhän nyt kaikille ole vihdoin selvää kenen joukoissa tämäkin putinisti seisoo. https://www.iltalehti.fi/politiikka/a331433Upeeta! Rauha tulee pian!
Hieno suunnitelma ja se on toteutumassa alle kahdessa viikossa. Jihuu! Tätä on odotettukin, nyt se tulee! https://www.is3561127Ensitreffit Matti ei vaikene enää - Rehellinen tilitys epäonnistuneesta suhteesta Elisaan
Häntä pystyyn, Matti! Olet mahtava tyyppi ja varmasti “se oikea” löytyy vielä! Elisan kanssa ei nyt vaan sitten natsann61119- 59992
- 67989
- 92948