Mitenköhän nyt yhtäkkiä on yleistyneet nuo rytmihäiriöt, monella tutulla ja aika lyhyen ajan sisään???
Mikä on muuttunut?
12
553
Vastaukset
- Anonyymi
Maailmaa vaivasi maaliskuusta 2020 lähtien koronapandemian sijasta korruptiopandemia, jossa tähtitieteellisiä voittoja tekevä rokoteteollisuus korruptoi poliitikot, terveysviranomaiset, lääkevalvontaviranomaiset, johtavat asiantuntijat ja valtamedian sensuroimaan rokotehaittoja ja suoltamaan tiedevastaisia valheita, joiden tarkoituksena oli maailman väestön orjuuttaminen rokoteteollisuuden kanta-asiakkaiksi.
- Anonyymi
Useat markkinoilla olevat geeniterapiaan perustuvat lääkkeet aiheuttavat käyttäjilleen vakavia haittavaikutuksia. (27,28) Covid-19-mRNA-rokotteet, jotka aiheuttivat rokotehaittailmoitusten perusteella valtavasti enemmän vakavia haittavaikutuksia kuin mitkään muut rokotteet ihmiskunnan historiassa, voidaan luokitella geeniterapiaksi Yhdysvaltain elintarvike- ja lääkevirasto FDA:n määritelmän mukaan. (29-37)
- Anonyymi
Kaikki nämä veri-sekä sydäsairaudet johtuu tosi huonosta ilmastosta. Paljon kaikkea laskeutuu maahan ja ihmisen keho ottaa ne vastaan.
- Anonyymi
Eikö näitä salaliittoteorioita voisi puida jossain muualla kun suomussalmen palstalla 🤣
- Anonyymi
Vaihtakaa vaikka sisääntuloilmanvaihtofiltteri kotonanne, niin näette kuibka saastunutta ja likaista ilmaa hengitätte.
- Anonyymi
Huonot rytmit suomussalmen rokkipaikalla?
- Anonyymi
Kuolema lähenee se on ihan normaalia ihmiselämässä. Miten js milloin se on tietymättömissä.
- Anonyymi
Kun ihmiset vanhenee niin vaivat lisääntyy, ei siinä mitään uutta ole tai salaliittoteorioita.
- Anonyymi
Miten jaksanee eräs joka oli ottanut viisivitamiini piikkiä.
- Anonyymi
No käyppä kysymässä häneltä. Tuskin täällä kovin moni tietää vastausta .
- Anonyymi
Tässä on vielä Tri Pahan & Bill Gatesin kylmäävät sanat:
“Suuri poliittinen ja taloudellinen kysymys kuuluu tälle vuosituhannelle: mihin me tarvitsemme niin monia turhia ihmisiä? -Onko sinulla vastaus? -Paras arvauksemme on, että tulemme pitämään heidät tyytyväisinä lääkkeillä ja peleillä.
Mihin me tarvitsemme niin monia ihmisiä? Josta muodostuu uusi hyödyttömien luokka… Kun puhun turhista ihmisistä, en tarkoita äidin, vaimon tai pojan perspektiivistä katsottuna.
Tämän päivän maailmassa on 6,8 miljardia ihmistä ja pian jo 9 miljardia. Jos teemme hyvää työtä uusien rokotteiden, terveydenhuollon ja lisääntymiseen liittyvien asioiden suhteen, saamme vähennettyä sitä ehkä 10-15%.
Mihin me tarvitsemme niin monia ihmisiä? Unohda salaliittoteoriat. Kuuntele hallitusta, he kertovat totuuden. Ei ole mitään salaliittoa, ottakaa nyt vain ne pirun rokotteet.” - Anonyymi
Höpö höpö ne rytmihäiriöt oo yleistyneet vaan aina niitä on ollu. Oot vaan tullu siihen ikään, että alkaa omassa kaveripiirissä kainuulaiset sydäntauti geenit jyllätä. Viinalla marinoidut pulskat ukot ja akat alkaa viimeistään +60v oireilla sydäntauteja mm niillä rytmihäiriöillä. Sitä kun on vuosisadat naapurista puoliso otettu niin ne huonot geenit vahvistumeet entisestään. Sitäpaitsi suuri osa vanhemmasta väestä Kainuussa ja muuallakin Suomessa syö jotain Marevania tai muita verenohentimia rytmihäiriöiden vuoksi.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Suomen kansa haluaa Antti Lindtmanista pääministerin
Lindtman on miltei tuplasti suositumpi kuin etunimikaimansa Kaikkonen. Näin kertoo porvarimedian teettämä kysely. http2534557Vain 21% kannattaa Lindtmania pääministeriksi
se on selvästi vähemmän kuin puolueen kannatus, mites nyt noin?1302985Miten löydän sinut
Ja saan sanottua kaiken mitä haluan sinulle kertoa? Ja kuinka kuuntelisit minua sen hetken? Kuinka voin ilmaista sen mit412742Yöllinen autolla kaahari Heinolan seudulla
Asukkaita häiriköivän nuoren herran autokaahaus keskustelu poistettu, onko jokin hyvävelijärjestelmä käytössä ?741730Vaikea tilanne
Hieman kolkuttaa omatuntoa, kun on osoittanut kiinnostusta väärää naista kohtaan. En ymmärrä miten toinen on voinut te1051563Jouluksi miettimistä: kuka tai mikä valmistaa rahan?
Nyt kun on ollut vääntöä rahasta ja eritoten sen vähyydestä, niin olisi syytä uida rahan alkulähteille, eli mistä se syn201461- 551324
- 931235
Julkinen sektori on elänyt aivan liian leveästi yli varojensa!
Viimeisen 15 vuoden aikana julkisen puolen palkat ovat nousseet n. 40%, kun taas yksitysellä sektorilla vain n. 20%. En2041093- 471085