Enhän mie, mutta kaverit pyysi mukaan. Ollaan kaikki viisi 17-18 v. ja pelataan samassa joukkueessa. No miin... Masatinski painoi kolme kertaa ovikelloa ja omakotitalon ovi aukeni. Vastassa oli... mies, mitä Vxttua, nainenhan siellä piti olla.
Mies ohjasi meidät talon alakertaan ja pyysi istumaan sohvalle. Hetken päästä eteemme kipitteli koskokengissä ah.. niin kaunis ja hoikka nainen. Vaimoni haluaa stripata teille, mies selitti, se on hänen fetissinsä... no jaa ja muutakin.
Nainen tuli jokaisen luokse ja veti meiltä housut kinttuihin, ns. mittarit ja punnukset näkyviin. Sitten hän meni hiukan auemmas ja riisui ensin paitansa, joska alla oli 1/2 kupin rintsikat. Nännit olivat terhakasti esillä. Seuraavaksi hameensa ja lopuksi pikkarinsa, joissa ei todellakaan ollut paljoa riisumista.
Korkkari, sukat ja sukkanauhaliivit ynnä rintsikat hän jätti päälleen. Sellaiset siniset ja kukalliset. No se oli sitten siinä, minä tuumasin. Kaverini tönäisi minua ja sanoi, että nyt se vasta alkaa.
Nainen kääntyi seisaaltaan meihin ja levitti säärensä, kumartui hitaasti eteenpäin ja siinä se sitten näkyi. Hän hiveli reisien sisäpintaa ja lopuksi työnsi sormen sisäänsä. Siinä vaiheessa kaikkien mittarit osoittivat kattoon.
Ja jatkoa seurasi. Nainen otti pöydältä tekokullin ja jos se ei nyt ollut paljoa perusheppiä paksumpi, niin pituutta kyllä piisasi. Seuraavaksi hän meni kontalleen sängyllä olevalle patjalle ja hyväili itseään. Ja lopuksi työnsi sen sisäänsä, ensin hiukan ja sitten syvemmälle ja syvemmälle. Vauh.
Mies tuli luoksemme ja antoi pelikortin jokaiselle. Jos sai hertan, pääsi oikeasti panemaan. Ekalla kierroksella ei kukaan saanut herttaa mutta toisella kierroksella niitä oli kaksi. Ja se jolla oli suuurin kortti, sai käydä koettamassa oikeasti naisen lemmenrakoa, jos halusi.
Minun kohdalla ei onni suosinut. Vierestä vietiin, niin kuin entisen likan tanssireissulla. Iso-Lapa pakkia onnisti. Housut pois ja hoitoon. Oli tuo katselijanakin ihan on live show.
Kahden viikon päästä sovittiin, että voimme tulla uudestaan.
Kotirouva, voe maheton sentään
4
5346
Vastaukset
- Anonyymi
Tuo strippaminen voi työn lisäksi olla myös fetissi. Pojat sai mitä halusivat, ainakin yksi heistä. Minäkin muistan joskus..piip... tuollaista Ms. 52 v.
- Anonyymi
Kotirouvana oleminen on muotia muutoinkin. Miksi ei myös tuollainen toiminta. On vain takuuvarmasti niin, että noista jutuista ei juuri hiiskuta julkisesti.
- Anonyymi
Mun mies... niin olen 39 v. nainen, tykkää katsella, kun harrastan seksiä itseäni puolta nuorempien miesten kanssa. Minun fetissini on pukeutua mahdollisimman seksikkäästi ja myös esitellä itseäni. Olen pienikokoinen 159 / 47, pikkuinen peppu ja pienet rinnat.
- Anonyymi
Olisi ihana ihailla seksikästä naista joka tykkää esitellä itseään. M32
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
20v on otettu kiinni
Tulipalo oli sytytetty joten murhasiko ex omat lapsensa ja heidän Äidin. Tuskin sitä kukaan ohikulkijakaan sytytti.32612537Suomessa on ollut suurtyöttömyyttä ennenkin, ja lääkäriin pääsee nykyäänkin
Täällähän oli jonkun sekopään(vas.) juttu, että ennen ei ollut työttömyyttä ja lääkäriin pääsi. Siihen alkoi tietysti ko533629- 843232
IL - Auerin lapsia oli houkuteltu rahalla Annelin puolelle?
16:12 Outoja väitteitä Sijaisäidin mukaan Auerin lapsia koetettiin houkutella nettipalstoilla muuttamaan kertomuksiaan1303013- 1032968
S-kaupoissa on nykyään ihanaa käydä
Kun niissä ei enää käy satuolentoihin uskovat hihhuIit eivätkä persut. Asiakaskunta on huomattavasti siistiytynyt muutam752712Savonlinan perhesurma, epäilty mies romani, äiti kantaväestöä
https://www.is.fi/kotimaa/art-2000011676508.html Savonlinnan seudun romaniyhdistyksestä kerrottiin lauantaina IS:lle, e1582618Savonlinnan murhapolttaja romani
Ainakin IS kertoo. Arvasin heti ettei ole normi valkolainen suomalainen.2782522Kysymys: Kuinka moneen maahan neuvosto-venäjä on hyökännyt
viimeisten 90-vuoden aikana? Ja lähinnä on siis kyse neuvosto-venäjän naapurimaista - kuten Suomesta. Lista on huomatta482408Riikka runnoo! Uutta velkaa tänä vuonna 17 mrd. euroa
Tirsk. Nyt kyllä hihityttää kuin pientä eläintä. Riikka takoo maailmanennätyksiä tasaiseen tahtiin. " [Riikka] joutuu51912