Olen 12v tyttö ja menkat alkoi muutama kuukausi sitten. Rinnat on vielä suht pienet tai on ne kasvanut mutta ei paljoa. Kasvaako ne vielä paljon menkkojen jälkeen vai jääkö ne sitten tähän?
Rintojen kasvu menkkojen jälkeen
4
190
Vastaukset
- Anonyymi
Kasvavat vielä aika paljonkin. Tulet huomaamaan sen. Ja se on aivan normaalia ja tervettä. t 44v täti
- Anonyymi
Jaahas
- Anonyymi
Se riippuu mmyös sun ruumiinrakenteesta jos olet hoikka/laiha niin ei niistä rinnosta välttämättä isoja tule. Koska rinnat on suurimmalta osalta rasvaa ja jos sun kehossa ei ole paljoa rasvaa niin miksi sun rinnoissa olis.
- Anonyymi
Rinnat kasvavat vielä vuosia kuukautisten alkamisen jälkeen etenkin, jos kuukautiset ovat alkaneet varhain (10-12 v).
Mutta kaikkien rinnathan eivät koskaan kasva yhtä suuriksi. Toiselle kasvaa valtavat tissit, toisen tisut jäävät pieniksi ja litteiksi. Rinnat muuttuvat vielä aikuisenakin, erityisesti raskauksien ja imetysten myötä. Lopulta vanhuudessa rinnat ovat roikkuvat nahkapussit.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mikä se Mira Luodin ohjelma oli?
Ja onnistuiko hiljaiseksi maksaminen sittenkään, jos myöhemmin sanoo, että tuollaista tapahtunut? Ihmiset alkaa pohtiin2578870IL - Kansanedustaja tehnyt ITSEMURHAN eduskuntatalossa!!
"IL:n tiedot: Kansanedustaja tehnyt itsemurhan Eduskuntatalossa Iltalehden tietojen mukaan kansanedustaja on tehnyt its3076176Verinen koira
Mikä juttu on tämä Karhumäellä pyörinyt verinen koira? Oliko hyökännyt jonkun kimppuun?661320Mira Luoti, Vain Elämää
kausi 8. mukana aluksi mm. Terhi Kokkonen ja Mira Luoti. taustalla myös Danny ja Kashmir. paljonko 1+1 olikaan?61277- 1091091
Eemeli Peltonen teki itsemurhan eduskuntatalossa
Kevyet mullat sitten vaan. Ei mulla muuta.75923Mira Luoti koki seksivvaltaa sarjan kuvauksissa. Otti hyssyttelyrahat mutta nyt julkistaa asian?
Kun hyvin tietää että helppo päätellä mikä ohjelma kyseessä. Ja jos koki oikein "väkivaltaa" eli raisk, niin edesvastuut60847Mopokeulija
Poliisit saisivat käydä noukkimassa sinipuseroisen keulijan tuota pikaa. Koulureppu selässä yhdellä pyörälla S-Marketin43758MUISTATTEKO SEN?
Karhean tummansövyisen raastavsn huudon : RYKIKÄÄ! NIITÄ RAATOJA@ RÄKIKÄÄ NIITÄ EAATOJA!btämän paeoni aina toivotti rakk310680Sonnisen turha valitus selvästä asiasta !
Nyt tuli sellainen valitus jossa ei järjen häivää, Sonninen ja koko hallinto munaa itsensä. Hänestä on tulossa pilkunnus23666