Ollaan saunottu muutaman kerran kaverin ja vaimon kanssa. monet kerrat tilanne on kehittynyt rintojen pesusta suuseksiin ja naimiseen suikussa ja lopuksi makuuhuonenn puolella, Eli sauna on POP. Olis mukava tietää Harrastaako muut parit vastaavaa?
Saunassa
Ossi
3
27908
Vastaukset
- aina
aina
- KML
Jep! Kyl Hoidellaan parin kaverin kans, Tyttö kaveri "puhtaaks"
- "kylvetään"
Työkaverini asuu halvassa asunnossa, missä ei ole suihkua, tai saunaa. Kerran pyysin hänen meille kylpemään ja iltaa istumaan. siistä se sitten alkoi. On hyvin usei viikonloppuna meillä. Menevät ensin vaimoni kanssa saunaan ja minä vähän myöhemmin. Suihkun jälkeen rakastelemme porukalla.
Vaimoni on niin kiimainen, että joskus tuntuu, ettei huumalla ole loppua. Hän suorastaa huutaa orgasminsa ja minä saa sitten panna liukkaille ja nuolla spermaista rakoa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 664251
Haleja ja pusuja
Päivääsi kulta 🤗🤗💋❤️❤️❤️ kaipaan sinua Tänäänkin.. Miksikäs se tästä muuttuisi kun näin kauan jatkunut 🥺614057Onko mukava nähdä minua töissä?
Onko mukava nähdä minua töissä vai ei? Itse ainakin haluan nähdä sinut 🤭363522Oi mun haniseni
Mul on ihan törkee ikävä sua. En jaksais tätä enää. Oon odottanut niin kauan, mutta vielä pitää sitä tehdä. Tekis mieli163063Hei rakas sinä
Vaikka käyn täällä vähemmän, niin ikäväni on pahempaa. Pelkään että olen ihan hukassa😔 mitä sinä ajattelet? naiselle342759En kirjoita sulle tänne
Enään nainen. Olen kyllä kiltisti enkä ala mihinkään kuin tosirakkaudesta. Kanssasi sitten jos se on mahdollista ja pidä142552Kyllä mulla on sua ikävä
Teen muita juttuja, mutta kannan sua mielessäni mukana. Oot ensimmäinen ajatus aamulla ja viimeinen illalla. Välissä läm102244IS:n tiedot: Toni Immonen irtisanottiin MTV:ltä Toni Immonen työskenteli pitkään MTV:llä.
IS:n tiedot: Toni Immonen irtisanottiin MTV:ltä Toni Immonen työskenteli pitkään MTV:llä. IS uutisoi torstaina Toni Imm131357Nainen, tunnusta että olet varattu ja tyytymätön suhteeseesi
Ja siksi pyörit täällä ikävä palstalla etsien sitä jotain jota elämääsi kaipaat. ehkäpä olet hieman surullinen, koska ta1551240- 801026