Romanit uimarannalla

Anonyymi-ap

Kuumana kesäpäivänä olisi mukava polskia rannalla. Käyvätkö romanit uimassa laisinkaan? Vai hikoiletteko mieluummin?

11

924

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi
    • Anonyymi

      Missä oisi mukava nakuranta meille kaaleen jeenoille? Jos mennään hietsuun ni meitin sakit ajetaan poijjes.

    • Anonyymi

      Kyllähän jeenot keskenään pulikoimassa käy, mutta ei niissä samoissa paikoissa kuin ahdasmieliset valkolaiset. Valitettavasti monen jeenon uimataito on heikko, niin se asettaa rajoitteita rannan suhteen.

    • Anonyymi

      No ei ainakaan työnteosta.

    • Anonyymi

      käyvät rannoilla , koska siellä on paljon varastettavaa.

      • Anonyymi

        Eivät ole mitään mainitsemaasi asiaa :D Kelan asiakkaita 95%, muutama sentään käy töissä, maksaa veronsa eikä keppostele.


      • Anonyymi

        Olen itse romani enkä ole tehnyt päivääkään töitä tai maksanut veroja, minu ei tarvitse koska te tyhmät valkolaiset elätätte minut. Olen kasvanut laitoksissa ensin lastenkodissa sitten koulukodissa ja vankilassa, armeijaan minua ei otettu. Laitoskierteeni on kasvattanut Suomen bkt:tta enemmän kuin kolme jullia jotka käyvät töissä.

        Terveisin
        Feija


    • Anonyymi

      Ei taida heimovaatteissa onnistua uiminen

    Ketjusta on poistettu 44 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Porvarimedia: Räsänen vei Lindtmanilta pääministerin paikan

      Lisäksi suomalaiset ovat innostuneet tuhlaaman, koska kuluttavat inflaation verran enemmän rahaa. Eikö porvarimedialla
      Maailman menoa
      72
      2984
    2. Ruotsi laskee jälleen bensaveroa, Riikka irvailee tumput suorana

      Euron bensa oli persujen vaalilupaus, mutta kohta alkaa olla kolmosella alkavia litrahintoja. Meanwhile in Sverige: "
      Maailman menoa
      63
      2579
    3. SE TAPAHTUI - Pekka Aittakumpu: Avioero

      Perussuomalaisten kansanedusta Pekka Aittakumpu käy parhaillaan avioero prosessia. Aittakumpu on siviiliammatiltaan past
      Perussuomalaiset
      108
      2293
    4. Anita ei saanut Heikkiä pihalle

      Kemijärven kaupunginvaltuusto ei tehnyt tietoisesti laitonta päätöstä. Heikki johtaa kaupunginhallitusta yhäkin.
      Kemijärvi
      87
      1426
    5. Martina Aitolehden rinnalla nähty Matias Petäistö yllättää - Uusi aluevaltaus TV:ssä!

      Matias Petäistö on tuttu Erikoisjoukot-realityn tiukkana kouluttajana. Hän on myös tuttu näky Martina Aitolehden parina,
      Kotimaiset julkkisjuorut
      34
      1266
    6. Emotionalisuuden puute.

      Joillain ihmisillä ei vain ole sitä "jotain". Heille kaikki täytyisi "vääntää" rautalangasta. Mutta heistä ei vaan o
      Sinkut
      189
      962
    7. Drone-epäily Uudellamaalla

      Ihmisiä kehotetaan siirtymään sisätiloihin. https://www.is.fi/kotimaa/art-2000012008358.html
      Maailman menoa
      95
      944
    8. Sait mut mies heikoksi

      Yllätti tämä asia nyt kyllä. Olet ollut mielessä koko ajan. Ei riitä pelkkä kevät nyt syyksi. Veit jalat alta. Pannaan m
      Ikävä
      83
      893
    9. Sofia Belorf esittelee Dubain kotinsa

      Lääniä on kattohuoneistossa. https://www.is.fi/tv-ja-elokuvat/art-2000011999877.html
      Kotimaiset julkkisjuorut
      148
      826
    10. Ei ole vaikea päättää kumpi

      Hän on vaimomateriaalia. Sinä olet vain tuollainen pieni kiusankappale.. Revi siitä.
      Ikävä
      52
      746
    Aihe