Olen vierottautumassa ahdistus lääkkeestä ja hermot kireällä ollut monta päivää. Olrn jälleensyntymis oppia vastaan mutta yritän kuitenkin käyttäytyä
Pyydän hinduilta anteeksi epäasiallista käytöstäni
12
119
Vastaukset
- Anonyymi
Nyt täytyy kaikkien poistua foorumilta. Se on hyväksi.
- Anonyymi
"Pyydän hinduilta anteeksi epäasiallista käytöstäni"
Hyväksytty. - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
"Pyydän hinduilta anteeksi epäasiallista käytöstäni"
Hyväksytty."Pyydän hinduilta anteeksi epäasiallista käytöstäni"
Hyväksytty.
Ennenkin on sanottu, että aina saat anteeksi, kun et pysty vastaamaan aina, mitä teet. Mutta on hyvä, että ymmärrät, sinulle annetaan tietysti anteeksi. - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
"Pyydän hinduilta anteeksi epäasiallista käytöstäni"
Hyväksytty.
Ennenkin on sanottu, että aina saat anteeksi, kun et pysty vastaamaan aina, mitä teet. Mutta on hyvä, että ymmärrät, sinulle annetaan tietysti anteeksi."Olen vierottautumassa ahdistus lääkkeestä ja hermot kireällä ollut monta päivää. "
Sanoit itse vähentäväsi lääkitystäsi, ehkä se ei ole hyvä ajatus. - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
"Olen vierottautumassa ahdistus lääkkeestä ja hermot kireällä ollut monta päivää. "
Sanoit itse vähentäväsi lääkitystäsi, ehkä se ei ole hyvä ajatus."Olrn jälleensyntymis oppia vastaan mutta yritän kuitenkin käyttäytyä"
Ketään ei pakoteta hyväksymään sitä, se on vapaa valinta.
Jos joku ei ole samaa mieltä siitä, hän ei saa siitä mitään rangaistusta, jos hän on muuten hyvä ihminen. - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
"Olrn jälleensyntymis oppia vastaan mutta yritän kuitenkin käyttäytyä"
Ketään ei pakoteta hyväksymään sitä, se on vapaa valinta.
Jos joku ei ole samaa mieltä siitä, hän ei saa siitä mitään rangaistusta, jos hän on muuten hyvä ihminen."Olrn jälleensyntymis oppia vastaan mutta yritän kuitenkin käyttäytyä"
Ehkä sinun pitäisi etsiä toinen foorumi, jossa ihmiset ovat aina samaa mieltä kanssasi. - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
"Olrn jälleensyntymis oppia vastaan mutta yritän kuitenkin käyttäytyä"
Ehkä sinun pitäisi etsiä toinen foorumi, jossa ihmiset ovat aina samaa mieltä kanssasi."Nyt täytyy kaikkien poistua foorumilta. Se on hyväksi."
Kristitty, ei kannata luvata jotain, mitä et pidä, vaan jatkat valitettavasti hindujen ahdistelua kuten ennenkin. Et pysty lähtemään täältä, kiusaamishalusi on niin voimakas.
- Anonyymi
Adventismi on aökuperäinen oppi
- Anonyymi
Helvetti on toinen kuolema ei ikuinen kidutus
- AnonyymiUUSI
Vedalaisena ilmoitan:
Kristityt ovat karkottaneet minut palstoiltaan julmuudella, väärällä yllyttämisellä, väärillä syytöksillä ja jatkuvalla sekaantumisella ja pakottamisella omaan uskoonsa. Kiitos EI-KRISTITTYJEN mielenkiinnosta ja yhteistyöstä. Nyt voin keskittyä enemmän etätyöhön, joka on jo jäänyt taka-alalle.
Suosittelen kiinnostuneita tallentamaan kaikki kiinnostavat viestiketjut ennen kuin kristillinen hyökkäys poistaa ne kaikki.
En palaa enää koskaan tänne, paitsi vielä huomenna alaitan lisää saman tekstin eri paikkoihin.
Lähetän nyt tämän saman viestin kymmeniin eri viestiketjuihin. Huomenna vielä muutamaa lisää, silloin ainakin jossaki se säilyy.
Kohta alkaa kristittyjen väkisin omaan uskoon käännyttäjien suuri riemunhuuto pitkäksi, pitkäksi aikaa, kuukausiksi tai vuosiksi.
Lopulta kristityt nollaavat ja pilkkaavat kaikki vedalaiset tiedot. Vielä enemmän kuin aikaisemmin.
'Ennustukseni': pian koko hindufoorumi tulvii kristittyjen uhkauksia ja käännytysyrityksiä. Kaikkia hindulaisuutta ja Vedoja koskevia viestejä, jotka on mahdollista poistaa, poistetaan, kaikke ei ilmeisesti voi poistaa.
Avaamme uudelleen Instagram-tilimme ja muitaki tileja, ja me muut ja olemme edelleen siellä ryhmämme kanssa. Kerromme muille entisille kristityille, nykyisille hinduille, että jatkamme edelleen samojen aiheiden parissa, mutta emme ole enää täällä.
- Anonyymi
Haluan hindut eroon peratsiinista aiheuttaa parkisonin taudin oireita lihas jäykkyyttä. Joudun vetään joka päivä lihasjumeja rentouttavaa lääkettä en pysty muuten olemaan
- Anonyymi
Ne ei suostu vaihtamaan lääkettä
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ikävöin sinua kokoyön!
En halua odottaa, että voisin näyttää sinulle kuinka paljon rakastan sinua. Toivon, että uskot, että olen varsin hullun614458KALAJOEN UIMAVALVONTA
https://www.kalajokiseutu.fi/artikkeli/ei-tulisi-mieleenkaan-jattaa-pienta-yksinaan-hiekkasarkkien-valvomattomalla-uimar1563342Kadonnut poika hukkunut lietteeseen mitä kalajoella nyt on?
Jätelautta ajautunut merelle ja lapsi uponnut jätelautan alle?582657Jos sinä olisit pyrkimässä elämääni takaisin
Arvelisin sen johtuvan siitä, että olisit taas polttanut jonkun sillan takanasi. Ei taida löytyä enää kyliltä naista, jo492584- 1272447
- 241903
- 241721
- 301636
- 1741590
- 371285