Lauantaisauna

Anonyymi-ap

Oli abivuoteni, jolloin kavereiden kanssa täytellään samana vuonna kahdeksantoista ja synttäreitä pidetään vähän väliä. Tuli taas yksi lauantai, jolloin oli luvassa luultavasti hyvät bileet.

Asuin äitini kanssa kahdestaan kerrostalossa, jossa meillä oli lauantaisin saunavuoro. Olimme ruvenneet käymään saunassa ajan myötä yhä enemmän erikseen, toisinaan kiireiden takia, mutta varmaan myös sen myötä, että olin jo tullut fyysisesti mieheksi. Saatoimme joskus käydä yhdessäkin, mutta pientä vaivautuneisuutta siihen oli tullut.

Nyt kuitenkin menimme saunaan samaan aikaan, kun molemmilla oli iltamenoa, joihin piti ehtiä. Äiti vaikutti olevan jo etukäteen melko hilpeässä kunnossa, mutta minulla oli juhlinta vielä edessä. Saunottiin reippaasti, enkä tiedä, mitä suihkussa oikein tapahtui, kun ehkä äidin rehvakkaan huppelin ja häpeämättömän timmin kropan innoittamana kaluni otti vähän verta ja alkoi jännittymään.

Äiti huomasi tämän kyllä ja vilkaisi pariinkin kertaan jalkoväliini, muttei sanonut mitään. Sitten hän yllätti minut täysin tarttumalla yhtäkkiä puolijäykkään elimeeni. Se oli kuin sähköisku, joka sekoitti ajatukset ja laittoi veren kuohumaan. Penis jäykistyi kunnolla, kun äiti otti siihen käsituntumaa varmoin ottein. Nojaten selkäänsä seinää vasten hän avasi jalkansa ja ohjasi minut sisäänsä - ja miltä se tuntuikaan! Kuuman, liukkaan pimpin puristus kalun varressa sai minut aloittamaan automaattisesti työntelyn, joka sitten kiihtyi vähitellen kuin itsestään.

Työntelin kiimaisena ja kiihotuin lisää äidin huohotuksesta ja kiihkeistä liikkeistä. Hän puristi pakaroitani, läpsi selkääni ja kähisi korvaani: ”voi poika hyvä, nyt saat naida äitiä tämän kerran, mutta siitä ei puhuta sitten jälkeenpäin koskaan kenellekään!”. Tajusin, että vaikka ajattelisi miten ja sanoisi, etten minä tätä aloittanut, niin tosiasiassa minä sillä hetkellä panin humalaista äitiäni.

Yhdyntä tuntui kielletyltä, mutta taivaalliselta ja kesti joitain minuutteja. Latausta tuntui molemmilla olevan melkoisesti. Äiti sai tärinästä ja voihkinnasta päätellen orgasmin ja puripa huipun hetkellä vielä minua vielä niskaan. Itse olin siinä vaiheessa jo aivan viimeisilläni ja laukesin voimakkailla työnnöillä hänen sisäänsä, tietäen kyllä hänen ehkäisystään.

Huohotimme siinä hetken, kunnes siirryimme lopettelemaan saunavuoroa. Alkoholilla oli varmasti ollut osuutensa, mutta oli äidillä myös joku tarve kommentoida tapahtunutta: ”Herranjestas, miten hyvältä se tuntui, mutta eihän tällaista saisi tehdä… eli pidetään tämä ihan meidän välisenä salaisuutena, jooko?” No ilman muuta, ajattelin.

Äidistä en tiedä, mutta omat juhlani menivät sittemmin mukavasti, vaikka päässä kyllä pyöri ihan muusta syystä, kuin juhlajuomista.

Minulle jäi tapahtuneesta jälkeenpäin hämmentynyt, mutta ihan rauhallinen olo, eikä asiaan palattu myöhemmin millään lailla. Yhdessä emme kuitenkaan sen jälkeen enää saunoneet.

0

4510

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000

      Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

      Luetuimmat keskustelut

      1. SDP on vastuunkantaja, ja siksi suosituin kansan keskuudessa

        Kiusaamiseenkin SDP puuttuu heti sellaisen tultua ilmi. Esimerkiksi persut lakaisevat nämä maton alle ja pahentavat site
        Maailman menoa
        51
        5876
      2. Persut on Suomen mamutuspuolue nro 1.

        Heti ensimmäisenä persuvuonna 2015 maahantoivat Suomeen 35 tuhatta kunniavierastaan. Tuoreimpana persuvuonna 2025 pers
        Maailman menoa
        71
        4605
      3. Punavihreät puolueet haluavat Suomeen satoja tuhansia kehitysmaalaisia

        SDP, vihreät ja vassarit haluavat nostaa esim. pakolaiskiintiötä todella paljon. Orpon hallituksen aikana maahanmuutto
        Maailman menoa
        46
        4362
      4. SDP:n johto pesi kätensä häirintäkohusta

        "Suurimman oppositiopuolue SDP:n johto olisi todennäköisimmin halunnut vaieta puolueen ympärillä velloneen häirintäkohun
        Maailman menoa
        56
        4141
      5. SDP on selvästi paras valinta äänestyskopissa

        Puolueella on arvomaailma kohdallaan, sillä on hyvä CV itsenäisen Suomen historiassa vastuunkantajana ja hyvinvointivalt
        Maailman menoa
        93
        3753
      6. Tytti Tuppurainen ollut aivan sekaisin viime päivinä

        Pitäis varmaan tehdä huumetesti sille. "– SDP:n Tytti Tuppurainen väittää kirkkain silmin ja Antti Lindtman vierellään
        Maailman menoa
        62
        3303
      7. SDP:n selitykset ontuu pahasti - "On käsitelty heti, mutta kukaan ei tiedä"

        Kokoomuslaiset pistää taas demareita nippuun. Tuppuraisen mukaan mukaan SDP:n useat ahdistelutapaukset on käsitelty het
        Maailman menoa
        50
        2463
      8. Oletko nainen turhautunut, kun en tule juttelemaan siellä?

        Haluaisin tottakai tulla. Älä käsitä väärin. Ehkä ensi kerralla?
        Ikävä
        35
        2359
      9. Kähmijä puolueen kannatus romahtamassa

        Erityisesti naiset ovat suuttuneet SDP:lle kertoo asiantuntijat
        Maailman menoa
        42
        2089
      10. En uskalla ees ajatella muru

        Miten mulle ois käynyt näiden raskaiden vuosien aikana jos sua ei ois ollut 🥺😧❤️ Sä oot ollut mun henkisenä tukena iha
        Ikävä
        13
        1229
      Aihe