Pisti sormet sortsin lahkeesta ja kutitti sormella. muna alkoi paisumaan ja muija kutitti lisää. oli pakko päästää se uloa lahkeesta. komea peli sanio ja siihen se lopetti. ite runkkasi päälle ja mieti sen persettä.
Höh kaverin muija kutitteli munmunaani
9
6182
Vastaukset
- Anonyymi
Tuommoinen on seksuaalista häirintää mutta mukavaa.
- Anonyymi
Aika hyvä idea! Täytyy pistää lyhytlahkeiset shortsit jalkaan ja käydä kaverin ovella vaikka sokeria lainaamassa. Sen vaimo on juurikin tyyppiä jonka voin kuvitella kutittavan sormella kullia lahkeen kautta.
- Anonyymi
käyhän nyt ees noi koulutkin loppuun että joskus oppisit kirjoittamaankin edes
- Anonyymi
Sama havainto, että kannattaa opetella kirjoittamaan, ennen kuin kirjoittaa tänne.
"ite runkkasi päälle ja mieti sen persettä." Nainenko runkkasi?
- Anonyymi
Tuota pitäisi tehdä toisin päin sormi rouvan lahkeesta sisään ja kutittele pillu märäksi. Sitten vaan sopiva nussiskelupaikka ja romut torveen!
- Anonyymi
On jokseenkin etikoinen piirre suomalaisisss kun ovst kiihotyuneedda mielenn tilasds niin kirjoitus virheiden määärä lisääntyy ja lkiimaksin olledda lähellä eli toisin ssnoen orgasmik tuloddsc
niin kirjoitilsesta ei sss enään mitään selvää. - Anonyymi
Minulla kävi aikanaan niin, että kun helteellä pidin satiinishortseja ilman alkkareita, puolijäykkä kullini tuli esiin lahkeesta. Vaimon kaveri sitä aikansa tuijotteli ja kun en ollut huomaavinani, alkoi silitellä sitä. No, sehän paisui ja jäykistyi koko mittaansa, eikä sitä enään saanut lahkeeseen mahtumaan. Pyysin Leenaa istumaan sen päälle ja siinä hän sitten pilluaan hinkkasi kyrpääni vasten. Todella hyvältä tuntui, mutta laukeamiseen asti ei uskallettu nytkytellä, kun pelkäsimme että vaimo tupsahtaa kotiin millä hetkellä hyvänsä. Kymmenet kerrat olen runkannut tuota muistellen.
- Anonyymi
Hanki elämä pelle! Pitääkö kyylätä kaikki tänne kirjoitetut jutut?
- Anonyymi
Nuorena miehenä farkut joskus menossa repesivät, kun oltiin kaveriporukalla iltaa viettämässä. Siinä istuskeltiin maassa seinään nojaten jalat koukussa ja jessus, makkaranihan sieltä oli valahtanut kalsareissa näkyviin..
Mukana olleet tytöt oli silloin niin nuoria, etteivät tienneet vielä silittelystä mitään, tuijottivat vaan silmät pitkällään ja tuli joskus heistä kahden kanssa seurusteltuakin, kaverin mimmikaveria useamman kerran pantuakin.
Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mitä aiot tehdä uudenvuoden aattona
Mitä olet suunnitellut tekeväsi uudenvuoden aattona ja aiotko ensi vuonna tehdä jotain muutoksia tai uudenvuoden lupauks1523496Marin sitä, Marin tätä, yhyy yhyy, persut jaksaa vollottaa
On nuo persut kyllä surkeaa porukkaa. Edelleen itkevät jonkun Marinin perään, vaikka itse ovat tuhonneet Suomen kansan t512442- 1211247
Muistattekos kuinka persujen Salainen Akentti kävi Putinin leirillä
Hakemassa jamesbondimaista vakoiluoppia paikan päällä Venäjällä? Siitä ei edes Suomea suojeleva viranomainen saanut puhu151220Ikävä sinua..
Kauan on aikaa kulunut ja asioita tapahtunut. Mutta sinä M-ies olet edelleen vain mielessäni. En tiedä loinko sinusta va101119Väestönsiirtoa itään?
Ano "the Russo" Turtiainen sai poliittisen turvapaikan Venäjältä. Pian lähtee varmaan Nazima Nuzima ja Kiljusen väki per65997- 46904
Vuoden luetuimmat: Mikä on Pelle Miljoonan taiteilijaeläkkeen suuruus?
Pelle Miljoonan eläkkeen suuruus kiinnosti lukijoita tänä vuonna. Artikkeli on Suomi24 Viihteen luetuimpia juttuja v. 2019900- 40815
Riikka Purra sanoo, että sietokykyni vittumaisiin ihmisiin alkaa olla lopussa.
https://www.iltalehti.fi/politiikka/a/be8f784d-fa24-44d6-b59a-b9b83b629b28 Riikka Purra sanoo medialle suorat sanat vitt202731