Pisti sormet sortsin lahkeesta ja kutitti sormella. muna alkoi paisumaan ja muija kutitti lisää. oli pakko päästää se uloa lahkeesta. komea peli sanio ja siihen se lopetti. ite runkkasi päälle ja mieti sen persettä.
Höh kaverin muija kutitteli munmunaani
9
5923
Vastaukset
- Anonyymi
Tuommoinen on seksuaalista häirintää mutta mukavaa.
- Anonyymi
Aika hyvä idea! Täytyy pistää lyhytlahkeiset shortsit jalkaan ja käydä kaverin ovella vaikka sokeria lainaamassa. Sen vaimo on juurikin tyyppiä jonka voin kuvitella kutittavan sormella kullia lahkeen kautta.
- Anonyymi
käyhän nyt ees noi koulutkin loppuun että joskus oppisit kirjoittamaankin edes
- Anonyymi
Sama havainto, että kannattaa opetella kirjoittamaan, ennen kuin kirjoittaa tänne.
"ite runkkasi päälle ja mieti sen persettä." Nainenko runkkasi?
- Anonyymi
Tuota pitäisi tehdä toisin päin sormi rouvan lahkeesta sisään ja kutittele pillu märäksi. Sitten vaan sopiva nussiskelupaikka ja romut torveen!
- Anonyymi
On jokseenkin etikoinen piirre suomalaisisss kun ovst kiihotyuneedda mielenn tilasds niin kirjoitus virheiden määärä lisääntyy ja lkiimaksin olledda lähellä eli toisin ssnoen orgasmik tuloddsc
niin kirjoitilsesta ei sss enään mitään selvää. - Anonyymi
Minulla kävi aikanaan niin, että kun helteellä pidin satiinishortseja ilman alkkareita, puolijäykkä kullini tuli esiin lahkeesta. Vaimon kaveri sitä aikansa tuijotteli ja kun en ollut huomaavinani, alkoi silitellä sitä. No, sehän paisui ja jäykistyi koko mittaansa, eikä sitä enään saanut lahkeeseen mahtumaan. Pyysin Leenaa istumaan sen päälle ja siinä hän sitten pilluaan hinkkasi kyrpääni vasten. Todella hyvältä tuntui, mutta laukeamiseen asti ei uskallettu nytkytellä, kun pelkäsimme että vaimo tupsahtaa kotiin millä hetkellä hyvänsä. Kymmenet kerrat olen runkannut tuota muistellen.
- Anonyymi
Hanki elämä pelle! Pitääkö kyylätä kaikki tänne kirjoitetut jutut?
- Anonyymi
Nuorena miehenä farkut joskus menossa repesivät, kun oltiin kaveriporukalla iltaa viettämässä. Siinä istuskeltiin maassa seinään nojaten jalat koukussa ja jessus, makkaranihan sieltä oli valahtanut kalsareissa näkyviin..
Mukana olleet tytöt oli silloin niin nuoria, etteivät tienneet vielä silittelystä mitään, tuijottivat vaan silmät pitkällään ja tuli joskus heistä kahden kanssa seurusteltuakin, kaverin mimmikaveria useamman kerran pantuakin.
Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Riikka vie Suomen kohta ykköseksi työttömyyskisassa
Espanja: 10,5 % Suomi: 10,3 % Ruotsi: 9,3 % Kisa on tiukkaa, mutta Riikalla hyvä draivi päällä. Vasemmistolaisen päämin2303272Miten juhlitte ensi lauantaina?
Se on kalenteriin merkitty juhlapäiväksi, niin sitä kai kuuluu juhlia.3552933Minkähän takia ns. persuille ei tunnu työ maistuvan?
Vaikuttavat olevan joutoväkeä syystä tai toisesta – työttömiä tai työeläkeloisia. Muiden rahoilla pötköttelevää väkeä,141957Suomen veroaste 5 %-yks liian matala
Palauttamalla kokonaisveroaste 1990-luvun tasolle saadaan hyvinvointivaltion palvelut rahoitettua ilman velan ottoa.781836Kolme neljästä suomalaisesta kannattaa miljonääriveroa
Kertoo vasemmistoliiton teettämä kysely. Veron ulkopuolelle jätettäisiin asunto. "Puolet vastaajista oli sitä mieltä, e601748Kumpaan rahat, mummojen vaippoihin vai Nalle WahIroosille?
JOS siis sinä saisit päättää?591642MTV: Harvinainen haastattelu! Vappu Pimiä kommentoi vihdoinkin uutta TTK-juontajaa
TTK-juontajaspekuloinnit käyvät edelleen kuumana. Kenet sinä haluaisit uudeksi TTK-juontajaksi? Kommentoi alle! Lue,121483- 1221446
Evoluutioon ja alkuräjähdykseen uskominen vaatii todella vahvaa uskoa
Että tyhjästä syntyi ja kehittyi kaikki se mitä näemme ympärillämme.4621360Ryöstö Punkaharjulla
Punkaharjun k-market ryöstetty tänään keskellä päivää, ketä lie asialla? Poliiseja ainakin pörrää ympäriisee171330