Kyllä nyt lähtee kuin kuppa Töölöstä. On sitä vientiä oijoijoi , tummat nus , nus
Tanssin tummien kanssa
6
242
Vastaukset
- Anonyymi
Taidat itse olla aika pimee...
- Anonyymi
Suomalaiset naiset on out. Minulla on monta maahanmuuttaja taustaista nuorta'' ystävää, tansseissa ja muutenkin ja moni on näyttänyt vihreää valoa, yksi on taistellut sukunsa kanssa kaksi vuotta. Tanssijoista en halua ketää, mutta on pari Rakasta musikanttia ihanaa.
- Anonyymi
Itse ajatteln niin että suomalainen on kuin nakit ja muusi, kyllä sillä nälkä lähtee. Mutta välillä on kiva käydä kebabilla tai sushilla.
- Anonyymi
Osa lattaritytöistä (salsa, bachata, kizomba jne) hakee tansseista mustaa makkaraa
- Anonyymi
Yhdelläkään suomalaisella prinssinakinomistajalla ole sitä teille tarjota..
- Anonyymi
Näitä ketjua kun täällä lueskelee, täytyy ihmetellä että onko täällä yhtään aikuista kirjoittelijaa. Kakaroitten poskensoittoa enimmäkseen jutut täällä.
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Marin sitä, Marin tätä, yhyy yhyy, persut jaksaa vollottaa
On nuo persut kyllä surkeaa porukkaa. Edelleen itkevät jonkun Marinin perään, vaikka itse ovat tuhonneet Suomen kansan t1484219Ikävä sinua..
Kauan on aikaa kulunut ja asioita tapahtunut. Mutta sinä M-ies olet edelleen vain mielessäni. En tiedä loinko sinusta va222201Riikka Purra: "Kokoomus haluaa leikata pienituloisten etuuksista - Se ei meille käy"
Näin vakuutti persujen Purra edellisten eduskunta vaalien alla,. https://www.ku.fi/artikkeli/4910942-kun-uudessa-videos521808Riikka Purra sanoo, että sietokykyni vittumaisiin ihmisiin alkaa olla lopussa.
https://www.iltalehti.fi/politiikka/a/be8f784d-fa24-44d6-b59a-b9b83b629b28 Riikka Purra sanoo medialle suorat sanat vitt3611685Muistattekos kuinka persujen Salainen Akentti kävi Putinin leirillä
Hakemassa jamesbondimaista vakoiluoppia paikan päällä Venäjällä? Siitä ei edes Suomea suojeleva viranomainen saanut puhu221459Lindtmanin pääministeriys lähenee päivä päivältä
Suomen kansan kissanpäivät alkavat siitä hetkestä, kun presidentti Stubb on tehnyt nimityksen. Ainoastaan ylin tulodesi571457Kapiainen siviiliesimies, Herra suuri Herra
Sotilaana kyvytön, johtajana munaton ja kotona tossun alla. Se on upseerin uran tuen pää, seinään ajo. Mutta aina löytyy801334Väärä pää tutustumiseen
Mikä ihme on, että miehet haluavat ensimmäisenä sänkyyn? Onko nykyään niin helppo saada nainen peittojensa alle.. tai pä1521160Pitäisikö ilotulitteiden myynti kieltää?
Esim jyväskylässä ainakin on ammuttu ilotulitteita päin ihmisiä ja autoja. Samoin Helsingissä? Pitäisikö ilotulitteiden821142Tuntuuko sinusta mies
että olet jossain, mutta sydämessäsi haluat olla muualla. Suunnittelet kaikkea kivaa ja olet innolla mukana, mutta silti221135