Nyt ei tarvitse vaivata hernettä kuka elättää

Anonyymi-ap

Joo tuolla aiemmin kirjoitin yhtä jos toista jumalauta joku kommentoi äitisi sinut elättää. Joo nyt voitte jättää mutsin laskuista pois haudadaan 9.päivä ja soskuun en mene perkele. Riittääkö.

5

342

    Vastaukset 5

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Perittävää tuskin jää perkele jos muuta euro tai centti jää. Mutsi maksoi itse omin kustannuksin hautajaiset. Uskomattoman sööstl suorituksen jälkeen niin jos perintö muuta euro ja centti ei niin monta, että tarvitsee kadehdi a Joo omin varoin ei tarvitse kenenkään tulla äidistäni mäkättåmään yhteiskunnan elätti. Jumalauta.

      • Anonyymi

        Kyllä hautaan pääsee ilman säästöjäkin mutta kukin tavallaan


    • Anonyymi

      Kuulemma pääsee ollut voinut jättää kommentoimatta. Mutsi meni omalla rahalla. Joten nyt vituttaa . Taidan jättää vastaamatta saatananSika äiti meni omillai rahoilla ei yhteiskunnan rahoilla senhän sinä halusit sanoa kyllä kusipäitä näkyy riittävän .

    • Anonyymi

      Jopas muijaa onnisti

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Suomi meni ihan itse sössimään peruskoulunsa

      Nyt syytellään maahanmuuttoa, vaikka ihan itse lopetettiin vaatimaan oppilailta koulunkäynnin tarkoitus eli opiskelu ja
      Maailman menoa
      293
      1185
    2. Miksi vanhusraiskaajaa ei ole palautettu?

      Ukkola kysyy Rantaselta, vaikka perussuomalaiset ovat olleet hallituksessa kolme ja puolivuotta. Rantasen vastaus on "
      Maailman menoa
      298
      1085
    3. Tuli paha mieli miten kaikki meni meillä

      Harmittaa myönnän sen, kun molemmilla oli selvästi toiveita ennen kuin sukset meni ristiin. Olen jäässä. 😔
      Ikävä
      50
      938
    4. Mitä sä teet

      Juuri nyt?
      Ikävä
      106
      899
    5. Onko ikäerolla väliä?

      Mitä mieltä ootte? Meillä on 14 vuotta ikäeroa.
      Ikävä
      101
      859
    6. Mitä kirjainta kaipaat?

      🤣🤣🤣🤣🤣
      Ikävä
      78
      853
    7. Uusioperhe vai salasuhde?

      Mitä ensisijaisesti haluat? Pelkään, että menetän järjen sun kanssa 😉
      Ikävä
      108
      712
    8. Miten vaikuttaa

      Jos kaivatustasi on moni muukin kiinnostunut?
      Ikävä
      64
      578
    9. Anni Ihamäki ja Ilkka-rakas vetivät tiukan rajan TTK:ssa: "Kyllä spekuloitiin"

      Anni Ihamäki on naimissa Ilkka Ihamäen kanssa. Aviopuoliso tunnetaan myös nimellä Hovimuusikko Ilkka. Heillä on kaksi yh
      Suomalaiset julkkikset
      2
      571
    10. Katri Helena rikkoi hiljaisuuden dramaattisella uutisella: "Elossa ja ilossa ollaan"

      Katri Helena on sinivalkoinen ääni. Hänen klassikkohittinsä ovat tärkeä osa suomalaista kansanperintöä. Katri veti jääh
      Suomalaiset julkkikset
      11
      528
    Aihe