Nyt ei tarvitse vaivata hernettä kuka elättää

Anonyymi-ap

Joo tuolla aiemmin kirjoitin yhtä jos toista jumalauta joku kommentoi äitisi sinut elättää. Joo nyt voitte jättää mutsin laskuista pois haudadaan 9.päivä ja soskuun en mene perkele. Riittääkö.

4

261

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Perittävää tuskin jää perkele jos muuta euro tai centti jää. Mutsi maksoi itse omin kustannuksin hautajaiset. Uskomattoman sööstl suorituksen jälkeen niin jos perintö muuta euro ja centti ei niin monta, että tarvitsee kadehdi a Joo omin varoin ei tarvitse kenenkään tulla äidistäni mäkättåmään yhteiskunnan elätti. Jumalauta.

      • Anonyymi

        Kyllä hautaan pääsee ilman säästöjäkin mutta kukin tavallaan


    • Anonyymi

      Kuulemma pääsee ollut voinut jättää kommentoimatta. Mutsi meni omalla rahalla. Joten nyt vituttaa . Taidan jättää vastaamatta saatananSika äiti meni omillai rahoilla ei yhteiskunnan rahoilla senhän sinä halusit sanoa kyllä kusipäitä näkyy riittävän .

    • Anonyymi

      Jopas muijaa onnisti

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. MIksi suurin osa persuista on alkoholisteja?

      Tätä jäin pohdiskelemaan....
      Maailman menoa
      97
      4193
    2. 77
      3459
    3. Putin lähti takki auki sotaan....

      Luuli, että kolmessa päivässä hoidetaan, nyt on mennyt 3,5 vuotta eikä voitosta tietoakaan. Kaiken lisäksi putin luuli,
      Maailman menoa
      72
      3074
    4. SDP ylivoimainen ykkönen

      En ole koskaan viitsinyt käydä äänestämässä, mutta nyt SDP:n etumatka on niin kutkuttava, että pakkohan se on vaivautua.
      Maailman menoa
      81
      2539
    5. Suomalainen lähti ilman takkia sotaan

      Malli oli "kajander", johon kuului pelkästään kokardi, ja sotilaan itse metsästä katkoma puukeppi ryssien huitomiseen.
      Maailman menoa
      5
      2356
    6. Polttomoottoriauto on köyhän merkki

      Kun ei ole varaa ostaa sähköautoa, niin joutuu köyhän autoa käyttämään.
      Maailman menoa
      206
      2141
    7. Patteriauton ovia ei saatu auki - kuljettaja koki hirvittävän kuoleman!

      ”Oviongelma johti kuskin kuolemaan kolarissa – tämä ratkaisu saatetaan kieltää kokonaan Sivulliset pyrkivät tempomaan a
      Maailman menoa
      30
      2071
    8. Mies älä

      Odota enää vaan toimi. Pieni vinkkivitonen 🫰💥
      Ikävä
      41
      870
    9. Harmittaa ettei paluuta entiseen enää ole

      Paluuta entiseen ei ole koska pilasit kaiken.
      Ikävä
      73
      801
    10. Mä tiedän

      Että sä tiedät, että mä tiedän, että sä tiedät. Me molemmat tiedetään. Onko näin?
      Ikävä
      52
      776
    Aihe