Ei tarvitse vittuilla mitä tarkoitan.?

Anonyymi-ap

Tarkoittan jos täällä jotain järkeen käyvää tuo julki. Kukaan ei kommentoi jos kommentoi paskaa tulee tuutin täydeltä. Jos tunaroit ja sanot jotain väärin tulee varmasti paskaa enemmän kuin arvaatkaan paska kommentteja siinä ei enää ihan pieni tuutti riitä. En taida viitsiä tuhlata aikaani muutamaan päivään tai viikkoon lukemalla mitä nyt tulee. Minulla on parempaa tekemistä tuskin sieltä mitään uutta tulee.. samaa hölyn pölyä kuin ennen joltain vakio vittuilijalta en viitsi edes arvailla keneltä ja mistä. Ei muuta.

4

310

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Et viitsi tuhlata aikaasi...Mitä muuta sulla sit on tekemistä tai mitä sä muuta pystysit edes tekemään, kuin kitjoittelemaan ihan jonnen joutavia.

    • Anonyymi

      Jaa en voinut vastustaa kiusausta kyllä joku päätti vittuilla vielä . Minkä voi minun ajan käyttö ei kuulu kenellekään se on minun aikaa vaikka väität että on turhaa.. Joo tärkeämpää kumminkin kuin vastailla sinun kaltaisille.. niitä riittää

    • Anonyymi

      Olen samaa mieltä voit olla poissa emmekä huomaa sitä

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mitäs peitsarissa on tapahtunut eilen illalla

      Mikkelissä iso poliisioperaatio https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/39ef020c-2d81-4d72-b720-651f458ba3e2
      Mikkeli
      94
      2553
    2. Mitä jos saisit selville

      että kaivattusi tekee susta pilaa?
      Ikävä
      195
      954
    3. Mitä ajattelit ensimmäisenä kun

      näit kaivattusi ekaa kertaa?
      Ikävä
      55
      752
    4. Sofia teki aika pahat oharit

      Leikkiikö Sofia kansainvälistä kosmopoliittia vai menikö rehdisti pupu pöksyyn, kun perui viestillä tulonsa puoli tunti
      Kotimaiset julkkisjuorut
      119
      672
    5. Mikä on toinen nimesi?

      Tiedätkö naisen?
      Ikävä
      49
      562
    6. Havaintoja ihmisen ulosteesta lenkkeilypoluilla

      Oletteko havainneet ihmisen ulostetta taajamaa kiertävillä lenkkeilypoluilla?
      Kuhmo
      14
      496
    7. Mies, toivotko että kaivatullasi

      olisi vähän isommat rinnat? Kuinka paljon isommat olisi kivat?
      Ikävä
      49
      493
    8. Peräännytkö nainen vai mitä sanot

      Jos sanon sulle että rakastan sua? Suututko oletko vihainen vai olisiko tunteet molemminpuolisia?
      Ikävä
      52
      484
    9. Mitä nainen tekisit J-miehen kanssa?

      Jos saisit juoksemalla kiinni?
      Ikävä
      55
      465
    10. Auto katolleen Huhtalantiellä

      Iso poliisioperaatio Lapualla, 7 poliisipartiota ajoi rosvoja takaa,loppu tuli kun rosvot osuivat pihlajaan lentäen siit
      Lapua
      11
      450
    Aihe