Ihana nuolemissessio osa 2

Anonyymi-ap

Olimme molemmat Timon kanssa aika hämmentyneitä: elämäni ensimmäinen kerta nuolla miehen pyllynreikää ja ihan varmasti Timon ensimmäinen kerta tuntea miehen kieli anuksessaan. Ja toisaalta itselleni ainakin ehkä mielettömän orgasmi: saada laueta samalla kun kieleni ihanimman miehen pyllynreiässä tuntien samalla hikisen pyllyn sulotuoksun. Sitä ajatellen ja miettien mikä Timon ajatus kokemastamme oli, olin niin onnellinen kun hän viimein sanoi "en ole koskaan kokenut mitään näin mieletöntä orgasmia".
- "Pitäiskö meidän vähän siistiytyä" ehdotin ja otin yöpöydän rasiasta nipun pyyhepapereita. Kuivasin Timon pohkeilta omat spermani. Timon spermat olivat jo imeytyneet lakanoihin, mutta pyyhin niitäkin.
- Vaikka olin lauennut ihan äsken ja aika hämmentävässä yhteydessä.... en tiedä, mutta kuivatessa Timon spermaroiskeita aloin jo tuntea mieleni laukkaavan kohti seuraavaa mahdollista ihanuutta. Halusin taas koskea hänen kuumaa ihoaan ja kai tekosyyllä otin vielä yhden paperipyyhkeen viimeistelläkseni hänen pohkeensa. Mustat sukat olivat vielä hänen jalassaan. Olimme vieläkin aika sanattomia. Silitin vähän Timon sukan verhoamaa jalkaterää, joka tuntui kuumalta ja hiestä kostealta, oi että. Samalla pelkäsin hänen nyt perääntyvän. Rikkoakseni hiukan hiljaisuutta kutitin häntä jalkapohjasta. Timo kikatti pari sekuntia ja veti jalkaansa pois käsistäni. Mutta vain viedäkseen sen rinnalleni varpaitansa kipristellen. "Meiltä taisi jäädä jotain tekemättä?" Ei voi olla todellista!
Samalla hän hapuili minun jalkaani käsiinsä. Mullakin oli vielä sukat jalassa. Tunsin kyrpäni kasvavan ja kovettuvan sekunneissa. Otin Timon tarjoaman jalan käsiini ja vein sen naamalleni sukka vielä jalassaan. Timo sitä vastoin kiskoi mun sukkani pois, asetti toisen jalkani hänen jo kovettuneen kyrpänsä päälle ja alkoi hellästi hieroa toista jalkaterään.
Minä suutelin ja haistelin Timon jalkaa sukan läpi hetken, sitten en voinut vastustaa: halusin hänen paljaat varpaansa. Ihanat pitkät varpaat kuin sormet, kakkosvarvas pidempi kuin isovarvas, pitkänomaiset kynnet, myös kuin sormenkynnet jalka kokoa 44. Ihanan kuuman hikiset. Tällaista hetkeä kuin vain voisi jatkaa loputtomiin: pelkkää katselua ja koskettelua, ehkä vähän haistelen. Mutta ei: kieleni himosi ja vei voiton: aloin nuolla hänen jalkapohjaansa samalla vielä varpaitansa haistelen...
Meidän piti säädellä asuntoamme koska Timo vei minun varpaitani kohti omaa suutaan. Kun tunsin hänen kielensä varpaanväleissäni, halusin saada hänen pitkät varpaansa omaan suuhuni.
Ellen olisi vasta tunnin sisällä lauennut hänen pyllynsä nuolemisesta olisin ihan varmasti roiskinut spermani kun nuolin ja imin ihan hulluna maailman ihanimpia varpaita ja pidin huolta nuolemalla jokaisen mustan sukkanöyhtähipun hänen varpaanväleistään.
En voi sanoa kuinka kauan jatkoimme jalat ristikkäin kiemurrellen toistemme varpaitten imemistä ja varpaanvälien nuolemista, molempien kyrvät kovana. Mun voihkimiseni alkoi kai koventua ja koventua kun lähestyin jo uutta laukeamista. Timo sanoi: "Haluan saada sun spermat suuhuni".
Käytin vielä kerran hänen molemmat isovarpaansa suussani kuin vielä miettien vastaustani...
Mitään sanomatta vedin kaikki sängyssämme olleet tyynyt siis 4 kpl pääni alle tietäen tarkalleen kuinka teemme. "Tule mun päälleni, jos haluat kyrpäni suuhusi, minä työnnän kieleni ihanaan pyllynreikääsi uudestaan". Tomi konttasi peruuttaen päälleni hamuten kyrpääni. Itse kiskoin häntä kädet hänen reisiensä ympärillä. Pakko mainita että olen varmasti viettänyt tunteja pelkästään hänen reisejään nuollen ja imien. Timo on suhteellisen vähäkarvainen ja hänen reitensä ovat myös uskomattoman kiihottavat minulle varsinkin kun saunomme ja saan nuolla jokaisen hikikarpalon.
Mutta takaisin tähän sessioon.
Timo oli nelinkontin päälläni polvitaipeensa kainaloissani.....tuijotin suoraan hänen syvimpään ihanuuteensa. Vaaleanpunaista, vähän purppuraa, ruusunnuppu, ihan mitä vain: pyllynreikä jota hetki sitten nuolin, nyt uudestaan edessäni. Edelleen hikisenä feromonien levitessä hengitykseen. Pelkkä katsominen saa minut värisemään. Timo kumartui lisää ottaakseen kyrpäni suuhunsa, ja hänen anuksensa avautui hiukan lisää. Aloin kyntämään nenälläni hänen pyllyvakoaan ahmien sulotuoksujaan. En kestänyt enempää: ehkä vielä rajummin kuin edellisellä kerralla työnsin kieleni suoraan hänen pyllynreikäänsä. Ahmin häntä kielelläni sisään - ulos - sisään. Pitkiä kielivetoja pitkin pyllyvakoa. Ympyröitä kielellä pyllynreän ympäri. Nenä kiinni anukseen haistellakseen ja välilihan nuolemista. Ja taas kieli sisään. Tuntien Tomin sykkivän anuksen.
Timo nuoli ja imi kyrpääni koko ajan ja samalla hellästi runkaten. Aloin lähestyä.
Tunsin pyllynreiän supistuksista Timonkin lähestyvän, voisiko hän laueta kyrpään koskematta? Halusin kuitenkin hänen kovan kyrpänsä käteeni samalla kun jatkoin kielelläni niin syvälle kuin pystyin.
Pyllynreiän maku ja haju, sen syke kieleni ympärillä, oma kyrpäni rakkaani suussa ....
Timon voihke alkoi voimistua.

4

797

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Koitahan spede rajoittaa nyt menee yli hilseen buaahaa

    • Anonyymi

      Jatkoa:
      Timo voihki jo ääneen sen mitä pystyi samalla kun kyrpäni oli suussaan. Itse työnsin kieltä syvemmälle hänen pyllyynsä. Puristin ihania riisejä. Tunsin pyllynsä ihanan tuoksun. Kyrpäni hänen kuumassa suussaan.
      Runkkasin kyrpäänsä vähän kovempaa.
      Ja sitten se alkoi: Timo alkoi ensin ynisemään kovaa, sitten nosti päätään ja irrottautui kyrvästäni, vain huutaakseen ääneen.
      Hänen pyllynreikänsä supistelu ja koristeli kieleni ympärillä. En kestänyt hetkeäkään enää. Kun aloin voihkia Timo sai hamuttua kyrpäni uudestaan suuhunsa. Halusin pitää kieltäni hänen persereiässänsä koko siemensyöksyn ajan, ja huutaa ääneen. Sain ihan mielettömän orgasmin, spermani Timon suuhun. Silmissäni hämärtyi ... rintaani lämmitti jokin, mutta vasta monen minuutin jälkeen tajusin sen olevan rakkaani spermat.
      Ihan mieletöntä.
      Seuraavaksi mun vuoroni maistella ja niellä hänen spermansa.

      • Anonyymi

        Paskaa tuli pötköön tuutin täydeltä.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Paskaa tuli pötköön tuutin täydeltä.

        Mikäs tuutti sulla perseessä oikein on. Onko jo ryppynaru hinkattu loppuun.


    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Takaisin ylös

    Luetuimmat keskustelut

    1. Sanna Marin teki sen, mihin muut eivät pystyneet - sote kerralla maaliin

      Yli 15 vuotta Suomessa vatvottu sote-uudistus meni lopulta läpi Sanna Marinin hallituksen aikana. Edeltävät hallitukset
      Maailman menoa
      42
      4905
    2. Enää viisi yötä Sannan kirjaan

      Ihan täpinöissään tässä odotellaan. Vaikea pysytellä aloillaan, kun koko ajan tekisi mieli jo kirjakauppaan rynnätä, mut
      Maailman menoa
      18
      3646
    3. Marinin hallitus hyväksyi soten (105-77) vuonna 2021

      vastaan äänesti Kok, persut, KD, Liike Nyt. Nyt on sitten käynyt niin kuin on käynyt. Pääkirjoitus: Sanna Marin jätti
      Maailman menoa
      69
      3443
    4. Lehtinen: "Oli demareidenkin onni, että valkoiset voittivat sodan 1918"

      Lasse Lehtisen mukaan vasemmalla on radiohiljaisuus hänen uutuuskirjastaan, "Läheltä piti. Kansakunnan hurjat hetket" L
      Maailman menoa
      101
      2798
    5. SDP:n valtuutettu valehtelee koulutuksensa

      SDP:n helsinkiläinen kaupunginvaltuutettu Mahad Ahmed käyttää maisterin titteliä suoritettuaan 60 opintopisteen epäviral
      Maailman menoa
      86
      2670
    6. IL - 100 000 potentiaalista sotilasta pakeni Ukrainasta!

      "Ukrainasta nuorten miesten joukkopako Liki 100 000 asevelvollisuusikäistä miestä on poistunut Ukrainasta parin viime k
      Maailman menoa
      30
      2620
    7. Anteeksi T

      Aamulla olit iloisena huomenta toivottamassa ja minä naama mutrussa sanoi huomenet takaisin. Tajusin vasta yläkerrassa
      Ikävä
      16
      1693
    8. En mä tahallani ole näin hankala.

      Mulla oli kuusi vuotta sitten vähän samanlainen tilanne ja se päättyi huonosti. Ilmeisesti kuvittelin kaiken silloin ta
      Ikävä
      16
      1536
    9. Harmittaako mies, että yhteys katkesi?

      Olisitko halunnut, että olisi säilynyt jonkinlainen yhteys vai oliko parempi polttaa sillat takana?
      Ikävä
      201
      1428
    10. Harmittaako että

      Annoit niin paljon positiivista huomiota ja rakkautta kaivatullesi
      Ikävä
      152
      1311
    Aihe