Ihana nuolemissessio osa 2

Anonyymi-ap

Olimme molemmat Timon kanssa aika hämmentyneitä: elämäni ensimmäinen kerta nuolla miehen pyllynreikää ja ihan varmasti Timon ensimmäinen kerta tuntea miehen kieli anuksessaan. Ja toisaalta itselleni ainakin ehkä mielettömän orgasmi: saada laueta samalla kun kieleni ihanimman miehen pyllynreiässä tuntien samalla hikisen pyllyn sulotuoksun. Sitä ajatellen ja miettien mikä Timon ajatus kokemastamme oli, olin niin onnellinen kun hän viimein sanoi "en ole koskaan kokenut mitään näin mieletöntä orgasmia".
- "Pitäiskö meidän vähän siistiytyä" ehdotin ja otin yöpöydän rasiasta nipun pyyhepapereita. Kuivasin Timon pohkeilta omat spermani. Timon spermat olivat jo imeytyneet lakanoihin, mutta pyyhin niitäkin.
- Vaikka olin lauennut ihan äsken ja aika hämmentävässä yhteydessä.... en tiedä, mutta kuivatessa Timon spermaroiskeita aloin jo tuntea mieleni laukkaavan kohti seuraavaa mahdollista ihanuutta. Halusin taas koskea hänen kuumaa ihoaan ja kai tekosyyllä otin vielä yhden paperipyyhkeen viimeistelläkseni hänen pohkeensa. Mustat sukat olivat vielä hänen jalassaan. Olimme vieläkin aika sanattomia. Silitin vähän Timon sukan verhoamaa jalkaterää, joka tuntui kuumalta ja hiestä kostealta, oi että. Samalla pelkäsin hänen nyt perääntyvän. Rikkoakseni hiukan hiljaisuutta kutitin häntä jalkapohjasta. Timo kikatti pari sekuntia ja veti jalkaansa pois käsistäni. Mutta vain viedäkseen sen rinnalleni varpaitansa kipristellen. "Meiltä taisi jäädä jotain tekemättä?" Ei voi olla todellista!
Samalla hän hapuili minun jalkaani käsiinsä. Mullakin oli vielä sukat jalassa. Tunsin kyrpäni kasvavan ja kovettuvan sekunneissa. Otin Timon tarjoaman jalan käsiini ja vein sen naamalleni sukka vielä jalassaan. Timo sitä vastoin kiskoi mun sukkani pois, asetti toisen jalkani hänen jo kovettuneen kyrpänsä päälle ja alkoi hellästi hieroa toista jalkaterään.
Minä suutelin ja haistelin Timon jalkaa sukan läpi hetken, sitten en voinut vastustaa: halusin hänen paljaat varpaansa. Ihanat pitkät varpaat kuin sormet, kakkosvarvas pidempi kuin isovarvas, pitkänomaiset kynnet, myös kuin sormenkynnet jalka kokoa 44. Ihanan kuuman hikiset. Tällaista hetkeä kuin vain voisi jatkaa loputtomiin: pelkkää katselua ja koskettelua, ehkä vähän haistelen. Mutta ei: kieleni himosi ja vei voiton: aloin nuolla hänen jalkapohjaansa samalla vielä varpaitansa haistelen...
Meidän piti säädellä asuntoamme koska Timo vei minun varpaitani kohti omaa suutaan. Kun tunsin hänen kielensä varpaanväleissäni, halusin saada hänen pitkät varpaansa omaan suuhuni.
Ellen olisi vasta tunnin sisällä lauennut hänen pyllynsä nuolemisesta olisin ihan varmasti roiskinut spermani kun nuolin ja imin ihan hulluna maailman ihanimpia varpaita ja pidin huolta nuolemalla jokaisen mustan sukkanöyhtähipun hänen varpaanväleistään.
En voi sanoa kuinka kauan jatkoimme jalat ristikkäin kiemurrellen toistemme varpaitten imemistä ja varpaanvälien nuolemista, molempien kyrvät kovana. Mun voihkimiseni alkoi kai koventua ja koventua kun lähestyin jo uutta laukeamista. Timo sanoi: "Haluan saada sun spermat suuhuni".
Käytin vielä kerran hänen molemmat isovarpaansa suussani kuin vielä miettien vastaustani...
Mitään sanomatta vedin kaikki sängyssämme olleet tyynyt siis 4 kpl pääni alle tietäen tarkalleen kuinka teemme. "Tule mun päälleni, jos haluat kyrpäni suuhusi, minä työnnän kieleni ihanaan pyllynreikääsi uudestaan". Tomi konttasi peruuttaen päälleni hamuten kyrpääni. Itse kiskoin häntä kädet hänen reisiensä ympärillä. Pakko mainita että olen varmasti viettänyt tunteja pelkästään hänen reisejään nuollen ja imien. Timo on suhteellisen vähäkarvainen ja hänen reitensä ovat myös uskomattoman kiihottavat minulle varsinkin kun saunomme ja saan nuolla jokaisen hikikarpalon.
Mutta takaisin tähän sessioon.
Timo oli nelinkontin päälläni polvitaipeensa kainaloissani.....tuijotin suoraan hänen syvimpään ihanuuteensa. Vaaleanpunaista, vähän purppuraa, ruusunnuppu, ihan mitä vain: pyllynreikä jota hetki sitten nuolin, nyt uudestaan edessäni. Edelleen hikisenä feromonien levitessä hengitykseen. Pelkkä katsominen saa minut värisemään. Timo kumartui lisää ottaakseen kyrpäni suuhunsa, ja hänen anuksensa avautui hiukan lisää. Aloin kyntämään nenälläni hänen pyllyvakoaan ahmien sulotuoksujaan. En kestänyt enempää: ehkä vielä rajummin kuin edellisellä kerralla työnsin kieleni suoraan hänen pyllynreikäänsä. Ahmin häntä kielelläni sisään - ulos - sisään. Pitkiä kielivetoja pitkin pyllyvakoa. Ympyröitä kielellä pyllynreän ympäri. Nenä kiinni anukseen haistellakseen ja välilihan nuolemista. Ja taas kieli sisään. Tuntien Tomin sykkivän anuksen.
Timo nuoli ja imi kyrpääni koko ajan ja samalla hellästi runkaten. Aloin lähestyä.
Tunsin pyllynreiän supistuksista Timonkin lähestyvän, voisiko hän laueta kyrpään koskematta? Halusin kuitenkin hänen kovan kyrpänsä käteeni samalla kun jatkoin kielelläni niin syvälle kuin pystyin.
Pyllynreiän maku ja haju, sen syke kieleni ympärillä, oma kyrpäni rakkaani suussa ....
Timon voihke alkoi voimistua.

5

1337

    Vastaukset 5

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Koitahan spede rajoittaa nyt menee yli hilseen buaahaa

    • Anonyymi

      Jatkoa:
      Timo voihki jo ääneen sen mitä pystyi samalla kun kyrpäni oli suussaan. Itse työnsin kieltä syvemmälle hänen pyllyynsä. Puristin ihania riisejä. Tunsin pyllynsä ihanan tuoksun. Kyrpäni hänen kuumassa suussaan.
      Runkkasin kyrpäänsä vähän kovempaa.
      Ja sitten se alkoi: Timo alkoi ensin ynisemään kovaa, sitten nosti päätään ja irrottautui kyrvästäni, vain huutaakseen ääneen.
      Hänen pyllynreikänsä supistelu ja koristeli kieleni ympärillä. En kestänyt hetkeäkään enää. Kun aloin voihkia Timo sai hamuttua kyrpäni uudestaan suuhunsa. Halusin pitää kieltäni hänen persereiässänsä koko siemensyöksyn ajan, ja huutaa ääneen. Sain ihan mielettömän orgasmin, spermani Timon suuhun. Silmissäni hämärtyi ... rintaani lämmitti jokin, mutta vasta monen minuutin jälkeen tajusin sen olevan rakkaani spermat.
      Ihan mieletöntä.
      Seuraavaksi mun vuoroni maistella ja niellä hänen spermansa.

      • Anonyymi

        Paskaa tuli pötköön tuutin täydeltä.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Paskaa tuli pötköön tuutin täydeltä.

        Mikäs tuutti sulla perseessä oikein on. Onko jo ryppynaru hinkattu loppuun.


    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Onko vassarin lääkkeet(mt) jääneet taas ottamatta

      Sen verran järjetöntä persuhuutoa taa näkyville. Tuo yksi häiriintynyt ei osaa kuin "huutaa" isoilla kirjaimilla, se on
      Maailman menoa
      47
      1492
    2. Olen nainen pahoillani, että tykkään sinusta niin paljon, että

      Haluaisin panna sua. Tuntuu vaan siltä, että olet sen suhteen ihan haluton. Ei minulle riitä pelkkä ystävyyssuhde.
      Ikävä
      59
      900
    3. Mieti oikeasti

      Ollaan lähes tuntemattomia, mutta samalla on tämä erityinen vuosien tilanne takana, joka on ollut monella tapaa väärin.
      Ikävä
      30
      667
    4. Taasko sä vedit

      Suojamoodin päälle? Miehelle
      Ikävä
      87
      637
    5. kene ajoi "kolarin"?

      "Punkaharjulla Luston ja Tuppuranmäen välillä sattui tiistaina aamupäivällä liikenneonnettomuus. Poliisin mukaan Savonl
      Savonlinna
      14
      605
    6. Tiedoksi yhdelle naiselle

      että mies lähestyy kaikin tavoin jos on kiinnostunut! 🙋🏻‍♂️
      Ikävä
      43
      583
    7. Pahin tapa satuttaa toista

      On jättää toinen vaille mitään vastausta. Erityisen kipeää se tekee sillon jos toinen ghostaa.
      Ikävä
      56
      574
    8. Liikenneonnettumuus

      Linkkari ja ruotsibiili törmäsivät linkku oli redun opetusajossa
      Ylitornio
      7
      552
    9. Puukotus Kajaanissa

      Kuka puukotti ja ketä? https://yle.fi/a/74-20247765 Vähemmän yllättäen päihteet mainittu
      Kajaani
      24
      531
    10. Minä kyllä odotan nainen

      että sinun kanssa voisin jutella asioista ihan oikeasti.
      Ikävä
      44
      521
    11. Alkaa jotenkin nyt kuvio hahmottuu täällä

      Sellainen vaikutelma tästä alkaa tulla, että täällä on joku pieni porukka, joka tuntee toisensa tai ainakin pelaa samaan
      Ikävä
      70
      520
    12. Mitä söpö

      Mies mietit?
      Ikävä
      61
      515
    13. Jos kaivattusi on

      Varattu niin miksi et antaisi asian olla hänen suhteen. Miksi ylipäätään vielä jatkat?
      Ikävä
      47
      513
    14. Miten uskallan sua nähdä

      Kun vaikutat suuttuneelta :(
      Ikävä
      37
      506
    15. Minulla on joskus ikävä sinua ja ajattelen sinua joskus.. edelleen

      Olin joskus niin rakastunut sinuun. Olin onnellinen, että kohdattiin ja kun vain tiesin sinun olevan olemassa. Täytit aj
      Ikävä
      14
      491
    16. Kylän tielle remonttia?

      Mitäköhän kylän tielle ruvetaan tekemään ku laitettu tuommoset töpsät muutamien suojateitten kohille?
      Hyrynsalmi
      13
      472
    17. Hyvä on sitten, jos et sitä s*ksiä halua kanssani.

      Rakastetaan vaan toisiamme, voin käydä muualla tyydyttämässä fyysisenpuolen tarpeet. Puhumalla tämäkin olisi selvinnyt.
      Ikävä
      132
      449
    18. 42
      428
    19. Nainen, tässä olen kahden vaiheilla

      Toinen pitäisi valita ja kummassakin on hyvät ja huonot puolensa. Toinen olisi sellainen pysyvä mutta työläs. Toinen taa
      Ikävä
      45
      409
    20. Miten vuosien jälkeenkin tunteet voivat olla niin voimakkaat?

      Että pelkkä ajatus sinusta täyttää silmät kyynelistä.
      Ikävä
      26
      399
    Aihe