Kysely..

Niin että, oletko koskaan jättänyt rakastasi hetken mielijohteesta tai jostain vastaavasta syystä? ja oletko sen jälkeen jäänyt kaipaamaan häntä, kuitenkaan kehtaamatta pyytää häntä takaisin?? kiitokset etukäteen...kesät kaikille=)
7293
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Sillä minulla ei ole tapana leikkiä toisten tunteilla. Jos olen rakkaani jättänyt, on minulla ollut todella hyvä syy siihen. Kuinka muka kukaan voi jättää rakastamansa ihmisen hetken mielijohteesta? Tuskinpa silloin on ollut rakkaus kyseessä. Pelkkä ihastus vain.

Äänestä

No höh.

Äänestä

ei oo mulle sattunu tollast

Äänestä

mä kadun sitä ihan hirveesti...jätin sen koska olin ääliö ja en tajunnu miten tykkään siitä ja oon pyytäny takas mut se ei varmaan voi luottaa muhun enää!siitä on n.vuos ja välissä oli yx poika jonka kaa meni mäntyyn ja huomasin kaipaavani poikaa jonka jätin koska olin ääliö ja sain hetken mielijohteen että haluun olla sinkku...oli tosi TYHMÄ!!!!

Äänestä
  • Sä mokasit, ei voi mitään. Nyt sun pitää vain niellä "kohtalon katkera kalkki", ja jättää se jätkä rauhaan.

    Äänestä

  • MadBastard kirjoitti:

    Sä mokasit, ei voi mitään. Nyt sun pitää vain niellä "kohtalon katkera kalkki", ja jättää se jätkä rauhaan.

    En oo jättäny ketää hetken mielijohteesta! koska jätkät kenenkaa mä oon ni on sen verran tärkeitä mulle ettei tulis mieleekää leikkii niien tunteilla vaa pitää niistä kynsin hampain kiinni!!!Älä säkää enää tee vastaavaa...se sattuu suhun kumminkin enemmän ku siihen jätkään, ku joudut nyt päivät pitkät aattelee sitä et se OLI sun!!!...ja vois olla vieläkii!!!

    Äänestä

Vuos sitten mä seurustelin yhen ihanan kundin kans, vaikka olin kiinnostunut sen serkusta...
Me ei oltu yhessä kun reilu puoltoista viikkoa ja sit mä jätin sen.. Tein sen hetken mielijohteesta!! Se kundi rakasti mua todella paljon. Se sano ettei se oo koskaan ruvennu rakastaa ketään niin nopeesti, kun mua. Nyt mua on välillä ruvennu kaduttaa, että jätin hänet..
Mut me sovittiin sillo ku erottii, että voidaan sit joskus yrittää uudestaan!! Mut eipä me oo yritetty..
(en mä oo kauhee ihminen, vaikka tää juttu sattaa antaa musta sellasen kuvan!!)
Aurinkoista Kesää Kaikille !!! :)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Utelias kirjoitti:

Niin että, oletko koskaan jättänyt rakastasi hetken mielijohteesta tai jostain vastaavasta syystä? ja oletko sen jälkeen jäänyt kaipaamaan häntä, kuitenkaan kehtaamatta pyytää häntä takaisin?? kiitokset etukäteen...kesät kaikille=)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu