Komiat kerää tyttöjä lavalla

Anonyymi-ap

kuolaamaan laulajaa joka laulaa sekametelisoppaa parhammillaan.

5

305

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Joku rokkari vastasi joskus miksi hänestä tuli artisti ,että juuriki tuosta syystä sitä kannattaa olla artisti.

      • Anonyymi

        Positiivisesti ajtellen Komioiden keikalla on sellaiset 500 nuorta naista.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Positiivisesti ajtellen Komioiden keikalla on sellaiset 500 nuorta naista.

        Ja 100 nuorta miestä, okay bändi vie aina 5 päältä.


    • Anonyymi

      "Erityinen konsertti koetaan lauantaina 20. syyskuuta Yläneen Valasrannassa, jossa Hallikainen ja suosikkiyhtye Komiat nousevat lavalle yhdessä.

      Ilta tarjoaa todellisen sukupolvien kohtaamisen, jossa Joel tuo mukanaan 90-luvun nostalgian ja sen ajan hittien lumon, kun taas Komiat tuovat lavalle tämän päivän iskelmähuuman, uuden sukupolven energian ja raikkaan soundin.

      ”Käytännössä yleisö saa saman illan aikana sekä muistot menneistä tanssi-illoista että tämän päivän sykkeen. Tunnistan Komiat-huumassa saman jonka itse koin 90-luvulla. Näin Hallikais-huuma elää edelleen, mutta Komioiden kautta se saa uuden kuosin”, Hallikainen kuvaa.":
      https://www.tanssiin.fi/joel-hallikainen-nousee-komioiden-kanssa-lavalle-avautuu-iskelmahuumasta/?fbclid=IwY2xjawMvWXBleHRuA2FlbQIxMABicmlkETBFOVJONmVZb2JnQzByVFI1AR7ZzWGpXj_LSNmIKZjNuBMSt2tzznGLbiKmlED-uTIrP2mE8jFuNcjWFv3Plw_aem_WPG3cGEYKDrMBgzJky4SpA

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kansalla on oikeus tietää miksi persut pettävät

      Koko kulunut hallituskausi on kysytty persuilta, minkä vuoksi he ovat pettäneet käytännössä jokaisen vaalilupauksen, ain
      Maailman menoa
      60
      7502
    2. Venäjän armeijan evp-upseeri: Armeija surkeassa tilassa, jonka läpäisee kaiken kattava

      valehtelu. Venäläiset alkaneet pohtia julkisesti maan todellisia tappioita. Z-bloggari ja 3. luokan kapteeni (evp.) Mak
      Maailman menoa
      123
      2936
    3. Minkälaisen viestin

      Laittaisit ikävöinnin kohteelle, jos rohkenisit?
      Ikävä
      142
      1776
    4. Kansalla on oikeus tietää mikä on SDP:n talousohjelma jolla maan talous

      saadaan nousuun? Miksi puolue piilottelee sitä, vai eikö sitä ole? Tähän asti olemme vaan saaneet kuulla hallituksen ha
      Maailman menoa
      65
      1649
    5. Ammattiliitto 900 euroa/vuosi - Työttömyyskassa 72 euroa/vuosi

      Ammattiliitosta eroamalla voi säästää jopa 800 euroa vuodessa. Mitä enemmän tienaat, sitä enemmän maksat liitolle. Esim
      Maailman menoa
      115
      1458
    6. Miten voit olla niin tyhmä

      että et tajunnut että sua vedätettiin? Tietäisitpä miten hyvät naurut on saatu. Naiselle
      Tunteet
      167
      1404
    7. Missä vaiheessa

      Päätit irl luovuttaa minun suhteeni?
      Ikävä
      131
      1153
    8. Millaisena uskot

      Kaivattusi kokevan tunteensa?
      Ikävä
      75
      842
    9. Kyriake=Kirkko

      Kirkko, Kyriake Kirkko-sana tulee kreikankielen sanasta Kyriake=Herran omat, Kristuksen omaksi kastettujen suuri joukko
      Kaste
      47
      802
    10. Mitä haluat eniten

      Kaivattusi kanssa?
      Ikävä
      52
      745
    Aihe