Eli kertokaa mitä olette puuhanneet.
Asiallisia vastauksia sitten kiitos.
Miten olette harrastaneet tyttö/poikakaverin kanssa pettingiä?
4
568
Vastaukset
- Anonyymi
Ihan ekana iltana varovasti koskettelin poikakaverin munaa. Se tosiaan kasvoi aikalailla.
Pyysi, että oisin liikutellu esinahkaa enemmän, en uskaltanut.
Nykyään uskallan . - Anonyymi
Miksi haluat tietää?.
- Anonyymi
Jos vaikka haluaa kuulla vinkkejä miten sitten itse harrastaa
- Anonyymi
Makaamme kyljellämme kasvot vastakkain käsi toistemme sukupuolielimillä.
Mä hyväilen tyttiksen emätintä, hieron kämmentäni sitä vasten, sormilla hyväilen häppäreiden välistä liuúttamalla niitä edestakaisin ja hieron klittaa välillä. SItten työnnän sormeni välillä hänen sisäänsä sen verran syvälle, kuin ne menevät. Nimettömän ja keskisormen. Sitten teen edestakaista sisään-ulos-liikettä, ihan kuten kikkeli tekee yhdyntävaiheessa ja sitten taas häppäreiden hyväilyä..
Hän pitää tukevasti puristaen kiinni mun kikkelistä ja tekee runkkausliikettä mutta siten, ettei esari käy terskan päällä. Tuntuu tosi hyvältä ja tuo, että hän ei hiplaa mun terskaani, auttaa siihen, että kestän tuota hyväilyä vaikka miten kauan saamatta siemensyöksyä. Pussaillaan koko ajan samalla, välillä kevyesti pusutellen, välillä kunnon kielareita, oikein kieli-littaa.
Parhaimmillaan ollaan tehty tuota tuntikin yhtäsoittoa, tyttis on kyllä yleensä saanut orkkuja tuona aikana. Välillä, aika useinkin itse asiassa, tuo päätyy kyllä yhdyntään. En sitten ,alta enää, vaan käännän tyttiksen hellästi selälleen, asettaudun hänen päällen ja ohjaan itseni sisään ja vikat nautinnot saadaankin siten.
Mutta kyllä mä usein pyydän kyllä tyttistä ottamaan terskankin sitten mukaan siinä loppuvaiheessa, kuten hän usein ottaakin sitten, ja saan itsekin sitten orkun ejakuloiden hänen kätensä sisään. Tai sitten teemme tuon päätteeksi siten, että hän asettuu selälleen eteeni ja levittää haaransa paljastaen emättimensä minulle ja nousen polvilleni hänen eteensä ja masturboin itselleni orkun hänen emätintään samalla katsellen.
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Björn Wahlroos, maataloustuet lakkautettava
Sanoo pankkimies. Mitäs persut ja muut tukinulliem perskärpäset tähän? "Wahlroos listaa kansallisen maataloustuen. – I1363231Persut päättivät hiilivoiman kieltämisestä Suomessa
Moni on jo unohanut kuka hyväksyi hiilivoimaloiden kieltämisen Suomessa: persut Sukupuolineutraalit liikennemerkitk662857Nalle Wahlroos ei ulise kuten Teemu Selänne sähkölaskuista
Nalle "hah hah" nauroi saamistaan sähkötuista, kun taas Teemu-poika itkeä tirautti kovasta sähkön hinnasta. Nalle nauro362239Muistattekos kuinka kokoomus ja persut vinkuivat sähkön hinnasta?
Oppositiossa vuonna 2022, kun sähkön hinta uhkasi nousta 20 senttiin kilowattitunnilta? Nyt ovat hiiren hiljaa, kun pitä1072158Mikä aate kaiken pahan takana?
Se laiskistuttaa kansat, opettaa vaatimaan etuisuuksia, syleilee maailmoja eikä omaa kansaa.1322013Vain persut vastustivat hiilivoimaloiden alasajoa
Persut vastusti jyrkästi hiilen kieltolakia ja on myöhemmin vaatinut hiilivoimaloiden pitämistä käytössä. He perusteliva461981Muistan vuosikymmenten takaa
Toivottavasti voit hyvin ja jaksat työssäsi. Olet upea ja erinomainen ihminen, toivon kaikkea hyvää.111319Päivi Räsäsen seksipaljastus loksauttaa Katja Ståhlin leuat! Elämäni biisi kohujakso tv:ssä!
Elämäni biisi -suosikkisarjan uusinnat ovat startanneet ja nyt vuorossa on sarjan 2. jakso v. 2019. Sinisille sohville141125Kristinoppi ja vähäkatekismus:
Luther Lapsikasteesta: "Mitä kaste antaa eli hyödyttää? Kaste vaikuttaa syntien anteeksiantamuksen, vapauttaa kuolemas671014- 119932