Miten olette harrastaneet tyttö/poikakaverin kanssa pettingiä?

Anonyymi-ap

Eli kertokaa mitä olette puuhanneet.
Asiallisia vastauksia sitten kiitos.

4

502

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Ihan ekana iltana varovasti koskettelin poikakaverin munaa. Se tosiaan kasvoi aikalailla.
      Pyysi, että oisin liikutellu esinahkaa enemmän, en uskaltanut.
      Nykyään uskallan .

    • Anonyymi

      Miksi haluat tietää?.

      • Anonyymi

        Jos vaikka haluaa kuulla vinkkejä miten sitten itse harrastaa


    • Anonyymi

      Makaamme kyljellämme kasvot vastakkain käsi toistemme sukupuolielimillä.
      Mä hyväilen tyttiksen emätintä, hieron kämmentäni sitä vasten, sormilla hyväilen häppäreiden välistä liuúttamalla niitä edestakaisin ja hieron klittaa välillä. SItten työnnän sormeni välillä hänen sisäänsä sen verran syvälle, kuin ne menevät. Nimettömän ja keskisormen. Sitten teen edestakaista sisään-ulos-liikettä, ihan kuten kikkeli tekee yhdyntävaiheessa ja sitten taas häppäreiden hyväilyä..
      Hän pitää tukevasti puristaen kiinni mun kikkelistä ja tekee runkkausliikettä mutta siten, ettei esari käy terskan päällä. Tuntuu tosi hyvältä ja tuo, että hän ei hiplaa mun terskaani, auttaa siihen, että kestän tuota hyväilyä vaikka miten kauan saamatta siemensyöksyä. Pussaillaan koko ajan samalla, välillä kevyesti pusutellen, välillä kunnon kielareita, oikein kieli-littaa.
      Parhaimmillaan ollaan tehty tuota tuntikin yhtäsoittoa, tyttis on kyllä yleensä saanut orkkuja tuona aikana. Välillä, aika useinkin itse asiassa, tuo päätyy kyllä yhdyntään. En sitten ,alta enää, vaan käännän tyttiksen hellästi selälleen, asettaudun hänen päällen ja ohjaan itseni sisään ja vikat nautinnot saadaankin siten.
      Mutta kyllä mä usein pyydän kyllä tyttistä ottamaan terskankin sitten mukaan siinä loppuvaiheessa, kuten hän usein ottaakin sitten, ja saan itsekin sitten orkun ejakuloiden hänen kätensä sisään. Tai sitten teemme tuon päätteeksi siten, että hän asettuu selälleen eteeni ja levittää haaransa paljastaen emättimensä minulle ja nousen polvilleni hänen eteensä ja masturboin itselleni orkun hänen emätintään samalla katsellen.

    Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Sanna Marin teki sen, mihin muut eivät pystyneet - sote kerralla maaliin

      Yli 15 vuotta Suomessa vatvottu sote-uudistus meni lopulta läpi Sanna Marinin hallituksen aikana. Edeltävät hallitukset
      Maailman menoa
      84
      10511
    2. Pikkupersu osoitti olevansa hieman yksinkertainen

      "Heikosti älykkyystesteissä pärjänneistä lapsista tulee muita todennäköisemmin ennakkoluuloisia ja konservatiivisia", uu
      Maailman menoa
      141
      8784
    3. Marinin hallitus hyväksyi soten (105-77) vuonna 2021

      vastaan äänesti Kok, persut, KD, Liike Nyt. Nyt on sitten käynyt niin kuin on käynyt. Pääkirjoitus: Sanna Marin jätti
      Maailman menoa
      90
      6067
    4. Jos on heikkolahjainen ja laiska koulupudokas, niin silloin äänestää vasemmistopuolueita

      näin tämä on käytännössä aina mennyt. Jos ei älyä ole paljon suotu, niin ei silloin inssiksi opiskella, vaan päädytään
      Maailman menoa
      60
      4268
    5. Enää viisi yötä Sannan kirjaan

      Ihan täpinöissään tässä odotellaan. Vaikea pysytellä aloillaan, kun koko ajan tekisi mieli jo kirjakauppaan rynnätä, mut
      Maailman menoa
      53
      4227
    6. Kannattaako suomalaisen duunarin enää äänestää vasemmistopuolueita

      sillä eivät ne tunnu kovasti ajavan suomi-duunarin etuja. Jos katsotaan Vasemmistoliittoa, niin sehän on ihan feministi
      Maailman menoa
      80
      4070
    7. Sanna-kulttilaiset hehkuttaa edelleen Marinia, vaikka esim. Sote oli susi jo syntyessään

      mutta kulttilaiset eivät ole järjen jättiläisiä, ja sanoihin Lasse Lehtinenkin, että Suomessa on pohjoismaiden tyhmimmät
      Maailman menoa
      50
      3719
    8. Professori: Maahanmuuttajien rikollisuutta hyssytellään - hävytöntä

      Kriminologi Jukka Savolaisen mukaan ikä ja vaikeat olosuhteet eivät riitä selitykseksi. – Tutkitun tiedon valossa sanoi
      Maailman menoa
      67
      3179
    9. Marin teki sen mihin muut eivät pystyneet, vei susi-Soten maaliin

      ja sitten hävittyjen vaalien jälkeen lähtikin vastuuta pakoon...... "Professori: sote-uudistus on täysi susi. Sosiaali
      Maailman menoa
      7
      3117
    10. IL - 100 000 potentiaalista sotilasta pakeni Ukrainasta!

      "Ukrainasta nuorten miesten joukkopako Liki 100 000 asevelvollisuusikäistä miestä on poistunut Ukrainasta parin viime k
      Maailman menoa
      67
      2955
    Aihe