Eli kertokaa mitä olette puuhanneet.
Asiallisia vastauksia sitten kiitos.
Miten olette harrastaneet tyttö/poikakaverin kanssa pettingiä?
4
540
Vastaukset
- Anonyymi
Ihan ekana iltana varovasti koskettelin poikakaverin munaa. Se tosiaan kasvoi aikalailla.
Pyysi, että oisin liikutellu esinahkaa enemmän, en uskaltanut.
Nykyään uskallan . - Anonyymi
Miksi haluat tietää?.
- Anonyymi
Jos vaikka haluaa kuulla vinkkejä miten sitten itse harrastaa
- Anonyymi
Makaamme kyljellämme kasvot vastakkain käsi toistemme sukupuolielimillä.
Mä hyväilen tyttiksen emätintä, hieron kämmentäni sitä vasten, sormilla hyväilen häppäreiden välistä liuúttamalla niitä edestakaisin ja hieron klittaa välillä. SItten työnnän sormeni välillä hänen sisäänsä sen verran syvälle, kuin ne menevät. Nimettömän ja keskisormen. Sitten teen edestakaista sisään-ulos-liikettä, ihan kuten kikkeli tekee yhdyntävaiheessa ja sitten taas häppäreiden hyväilyä..
Hän pitää tukevasti puristaen kiinni mun kikkelistä ja tekee runkkausliikettä mutta siten, ettei esari käy terskan päällä. Tuntuu tosi hyvältä ja tuo, että hän ei hiplaa mun terskaani, auttaa siihen, että kestän tuota hyväilyä vaikka miten kauan saamatta siemensyöksyä. Pussaillaan koko ajan samalla, välillä kevyesti pusutellen, välillä kunnon kielareita, oikein kieli-littaa.
Parhaimmillaan ollaan tehty tuota tuntikin yhtäsoittoa, tyttis on kyllä yleensä saanut orkkuja tuona aikana. Välillä, aika useinkin itse asiassa, tuo päätyy kyllä yhdyntään. En sitten ,alta enää, vaan käännän tyttiksen hellästi selälleen, asettaudun hänen päällen ja ohjaan itseni sisään ja vikat nautinnot saadaankin siten.
Mutta kyllä mä usein pyydän kyllä tyttistä ottamaan terskankin sitten mukaan siinä loppuvaiheessa, kuten hän usein ottaakin sitten, ja saan itsekin sitten orkun ejakuloiden hänen kätensä sisään. Tai sitten teemme tuon päätteeksi siten, että hän asettuu selälleen eteeni ja levittää haaransa paljastaen emättimensä minulle ja nousen polvilleni hänen eteensä ja masturboin itselleni orkun hänen emätintään samalla katsellen.
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Suomen kansa haluaa Antti Lindtmanista pääministerin
Lindtman on miltei tuplasti suositumpi kuin etunimikaimansa Kaikkonen. Näin kertoo porvarimedian teettämä kysely. http2624606Vain 21% kannattaa Lindtmania pääministeriksi
se on selvästi vähemmän kuin puolueen kannatus, mites nyt noin?1323003Miten löydän sinut
Ja saan sanottua kaiken mitä haluan sinulle kertoa? Ja kuinka kuuntelisit minua sen hetken? Kuinka voin ilmaista sen mit432786Yöllinen autolla kaahari Heinolan seudulla
Asukkaita häiriköivän nuoren herran autokaahaus keskustelu poistettu, onko jokin hyvävelijärjestelmä käytössä ?761761Vaikea tilanne
Hieman kolkuttaa omatuntoa, kun on osoittanut kiinnostusta väärää naista kohtaan. En ymmärrä miten toinen on voinut te1061614Jouluksi miettimistä: kuka tai mikä valmistaa rahan?
Nyt kun on ollut vääntöä rahasta ja eritoten sen vähyydestä, niin olisi syytä uida rahan alkulähteille, eli mistä se syn281493- 581351
- 941253
- 471129
Julkinen sektori on elänyt aivan liian leveästi yli varojensa!
Viimeisen 15 vuoden aikana julkisen puolen palkat ovat nousseet n. 40%, kun taas yksitysellä sektorilla vain n. 20%. En2121128