"Jos olisin kaunis nuori tai nuorehko nainen, niin ehdottomasti valitsisin tuon jalon ammatin ja hyödyntäisin sitä mitä Luoja on antanut."
Pattayalla toimivat seuraneidit tapaavat paljon tasokkaita ulkomaalaisia miehiä, joista voivat valita itselleen miellyttävän aviomieheksi ja lapsiensa isäksi.
Phuketissakin voi kouluttamattomalle pankkineidille - "kasikornin valuutan vaihto piste, siihen mitään ihme kouluja tarvita" - osua lottovoitto kohdalle.
https://ibb.co/6dgTcZq
PANKKINEIDIN LOTTOVOITTO
10
292
Vastaukset
- Anonyymi
Kylläpä on komea ja kovakuntoinen Mies kuvassa.
> § < - Anonyymi
Ei tainnut Pimpshoirnylle osua kuin plussa-numero.
- Anonyymi
3 + lisänumero -voitto.
- Anonyymi
Pankkineiti istuu pankkinsa päällä ja sieltä hän nostaa rahaa tarvittaessa.
- Anonyymi
Näin se pitää olla, kun Posso ei tee ottoa eikä panoa!
- Anonyymi
Mitä sulla senssu on tuolla https://ibb.co/HpP3Yvyw paidan alla?
- Anonyymi
Pankkineiti ajeli MoiMoinsa pois ja heti taksa nousi kolminkertaiseksi.
- Anonyymi
Moi senssu, eix oo hauskaa....että me molemmat olemme, olleet puutarha, harrastajia Thaimaassa.
By CoconutsBalls, talkissa kohta 65v. - Anonyymi
Moi moi Numba.
Minulla kasvaa sieniä kitaranmuotoisen salaisessa puutarhassa täällä Chiang Maissa, tiedätkö mitä tehdä niille?
> §enssu <- Anonyymi
Minulla ollen mittava yleis sivitys mutta, kun kunnioitan itseäni... vanhempa herras mies, en lähde sinua neuvomaan... kannattaisiko sinun senssu, katsoa, google tai wiki?
Ketjusta on poistettu 6 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 372300
- 551327
- 841303
Mies mä oon ihan helppo
Miehelle johon oon ihastunut. Olen harvoin ihastunut, mutta suhun olen. Ei tarvitse kuin pyytää, niin...361256- 631181
Mies olen aika erakko nykyään
Vanhentunutkin olen muutamana viime vuonna parikyt vuotta. Kun en ennenkään kelvannut, niin tuskin nytkään kelpaan. Lisä39904Lavroville taitaa olla jo ikkuna raollaan?
Lavrovin syytä välttää korkeita paikkoja ja ikkunoiden läheisyyttä.Ettei vain keikahda ikkunasta pihalle.121788- 31741
Ylen johdon hulppeat bonukset alkavat taas
Suora kopio Iltalehdestä: "Asiasta kertoo Iltalehdelle Ylen hallituksen puheenjohtaja Matti Apunen. Mitä tulospalkkioi23596Skenaario
Elämä ja kuolema ovat merkillisin nyytti olevaisuutta. Mutta kun kumpaakaan ei ole, syntyy lapsuksia, joita korjaamaan55575