hiljaseks o saunalahti uho menny
hiljasta o
dna
4305
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Jksimi eli IceColdJargo ei enään itsekkään usko saunalahteen. Reppanan koko maailma on nyt sortunut. Noh loppuupahan ainakin kaverin flodailut täällä. Ehhehe.
Tuo IceColdJargo on kyllä täysi pelle. Jätkä saa suunnilleen orkut aina kun rakas Saunis tekee jotain. Jos joku saa viestin lähetettyä ulkomaille, ICJ taputtaa vedet silmissä..
Ja Saunalahden palstalla ei tarvitse aina edes henkilökunnan selitellä mokia, kun ICJ ja pari muuta selittelevät heidän puolestaan ja vähättelevät ongelmaa.
Harmi vain että et tiedä yhtään mistä puhut. Tiedän tarkalleen mistä puhun. Teidän jutuissa ei ole tolkkua ollenkaan ainakaan tämän keskutelun perusteella. Kun ensiksi vähän perusteluja tällekkin keskustelulle.