Onko turkkiin lähtijöitä 20.8?Tääl ois 4 iloista bilettävää nuorta lähössä...ikähaarukka 23-29 vee...jo toista kertaa alanyaan bilettämään,toiset porukasta jo viidettä kertaa...Ois kiva tutustua ja bailata yhdessä! Ollaan matkassa 3 viikkoa!!
Turkkiin lähtijöitä!!
Maikki
4
1316
Vastaukset
- joo
varokaa pommeja
- yürek
Joo, mä olen lähdössä antalyaan kylläkin samana päivänä ja deturilla.Alanyassa kyllä käymään mennään moikkaa kavereita=)Ikää on sen 30v.
- jerter
Ei kannata lähtee. Tulee ripuli kun pääsette suomeen. Aika paskainen paikka.
- MinDe
Moips!!! Oon lähdössä jätkäkaverin kanssa 20.8. Alanyaan. (21 ja 25v.)Ollaan viikko! Olis tosi kiva nähdä suomalaisia ja mennä isommalla porukalla baareileen!! Mihin hotelliin meette?
Mennään Luxoriin. Ite oon ollut Alanyassa kaks kertaa. Toiselle meistä ensimmäinen kerta.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Nainen rakkaus sinua kohtaan ei kuole koskaan
Ihastunut olen moniin vuosien varrella mutta vain sinä jäit sydämeen enkä vaan osaa unohtaa. Olit silloin parasta elämäs481281- 1581097
- 61987
- 8782
Jättimäärä alokkaita keskeyttää asepalveluksen melkein heti "En pystynyt olemaan siellä enää"
Jättimäärä alokkaita keskeyttää asepalveluksen melkein heti – "En pystynyt olemaan siellä enää" Ennen sotaväki oli180771Unelmoin päivästä, jolloin voimme olla yhdessä.
Niin pieni kuin sydän onkin, sä oot siellä ja ne mun isot tunteet sua kohtaan ❤️Sydämeni sykähtää joka kerta kun sut nää27766Ollaanko me tyhmiä mies?
Miten ihmeessä me onnistuttiin saamaan tästä näin pitkällinen ja masokistinen kuvio. Miten? Jos toisesta tykkää, näinhä51751- 11739
- 346718
Martina Aitolehti poseeraa Ibizalla
Ihanaa! Ibiza on ihan paras paikka lomailla hengaillen, viinistä ja iltamenoista nauttien. Säpinää riittää. Aitolehti78675