ei ole menossa Himoksen lavatassifestareihin. 59e siitä että on siellä 2 tuntia on varkaus.
Kukaan ystävistäni
11
308
Vastaukset
- Anonyymi
Pe Ennakkoliput 59 eur+tiketti palvelumaksu.
OVIHINTOJA EI KERROTA ETUKÄTEEN !- Anonyymi
Ovihinnan pimittäminen on lievästi sanottuna kummallista
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Ovihinnan pimittäminen on lievästi sanottuna kummallista
Järjestäjä tietää että konkurssi tulee ja toimii sen mukaan, rahat katoaa omaan taskuun.
- Anonyymi
Kuka sinne haluaa paleleen pakkaseen
- Anonyymi
Yksinkö joudut sitten menemään? Voi voi....
- Anonyymi
Keskisuomessa pärjää ilman eväitä hyvin. Eivät ole nirppoja.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Keskisuomessa pärjää ilman eväitä hyvin. Eivät ole nirppoja.
Eteläsuomessa 100000 on 5 kivaa tanssi tyttöä.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Eteläsuomessa 100000 on 5 kivaa tanssi tyttöä.
100000/ 250 tanssijaa siis= 4000 tanssi iltaa. Samat tanssija joka viikko. Keskisuomesta alaspäin.
- Anonyymi
Kun tuomittu rikollinen pyörittää tapahtumaa niin eipä näytä sisäpiiriä tuomiot ja kusetukset enää painavan.
Virallisestihan siel on rakkaudesta lajiin mutta huijari Han sitä manageri. - Anonyymi00011
Kuumat naiset valmiina juttelemaan kanssasi 💋 https://Konni.hoty.lat/Konni#/?/?/ljd1ydxzs
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Valtion alijäämä = yritystukien määrä = 10 mrd. euroa
Mutta persut eivät vaan suostu tasapainottamaan valtion budjettia, vaikka yritystuet on tiedetty haitallisiksi. Miksi p1107808Suomi käyttää sosiaalietuuksiin suhteessa eniten rahaa koko maailmassa
Suomi käyttää sosiaaliturvaetuuksiin enemmän rahaa suhteessa bruttokansantuotteeseen kuin mikään muu maa maailmassa. Su3726916Grahn-Laasonen: "Kansalainen joutuu pettymään, jos demareita äänestää"
Ministeri viittaa tuoreeseen Helsingin Sanomien juttuun, jossa demarijohtajan keinoja Suomen suunnan muuttamiseksi esite774271Vähän fiksumpi Nimi kisa ? :=)
Kirjoita teidän etunimet allekkain. Jos nimissä on joku kirjain sama, poista se. Tee sama tarkistus kaikille kirjaimill293979Mikä on suurin luonne- eroavuus sinussa
Ja kaivatussasi? Vaikuttaako se huonoon vai hyvään suuntaan siinä, että teistä voisi tulla jotain?2022448Kenen haluaisit voittavan Amazing Racen: Tuomas ja Esko, Millu ja Karoliina vai Maria ja Vilma?
Amazing Race Suomi huipentuu lauantaina finaaliin. Jäljellä on kolme paria ja tiedossa on tehtäviä, jotka järkyttävät os272163- 781998
Gallup: Katsotko Salkkareita tai oletko katsonut?
Salatut elämät on suomalaisten suosikkisarja vuosikymmenestä toiseen. Salkkareiden parissa viettää aikaa sukupolvet laps201859Amazing Race Tomas rehellisenä Esko-appiukon, 63, tilasta: "Sairastelut ja..."
Tomas Grekov ja Esko Rotola-Pukkila ovat mukana Amazing Race Suomi -kisassa. Ja nyt vuorossa on finaali. Hankaluuksia m11727Elämäni biisi starttaa uudessa muodossa - Voi olla pettymys faneille!
Elämäni biisi ja juontaja Katja Ståhl ovat suomalaisten suosikkeja. Lauantai-iltaisin ohjelma on vetänyt tv-katsojat arv11720