MTK jämsä

Kysykää kaikki Titta F. Sairaalalta miksi ei enään pääse mielenterveys puolen lääkäriin.
4529
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Titta on aivan tyhjä toimittaja.

Äänestä
  • Niin on. ajaa omia intressejään pitkin keski-suomen sairaanhoitopiirin nimissä.
    Ja samalla huonontaa omaa jämsän sairaalan toiminta pamflettia.

    Äänestä

Potkut meidän titsulle.

Äänestä

Kyllä munkinhokijankin pitäisi sinne ehdottomasti päästä, ennen kuin tauti vieläkin pahenee!

Äänestä

Ketjusta on poistettu 6 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Kysykää kaikki Titta F. Sairaalalta miksi ei enään pääse mielenterveys puolen lääkäriin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu