Suu käy 17 tuntia vuorokaudessa ja ääni on kova kuin puberteettia sairastavalla lapsella.
Mitä ne kälättää? Osaan 200 sanaa thaita, mutta harvoin ymmärrän, mistä on kyse ? Puhelimeen tai livenä.
Millä ne saa hiljaiseksi ?
thaikkuakkojen kälätys
13
284
Vastaukset
- Anonyymi
Sitä kiihkeämpi kälätys, mitä lyhyempi ryypin väli, sinulla, noin toimii myös suomuämmi.
- Anonyymi
Kelhään muulla varmaan ole niin huonoa akkaa ku minulla ku mithään muuta ei päivästä toiseen tee ku mulle nalkuttaa...
https://www.youtube.com/watch?v=VNTcg1R-b7k&list=RDVNTcg1R-b7k&start_radio=1&ab_channel=JopeRuonansuu-Topic - Anonyymi
Niinhän nuo karjalaisakatkin tekee, suut käy, mutta eivät edes kuule toisiaan. Saati ukkoaan.
- Anonyymi
Tukit akkas suun seteleille, menee hetkeks hiljaiseksi. Kunnes tulee mankumaan lisää.
- Anonyymi
Sivistynyt thaikku ei kälätä tyhjänpäiväisyyksiä vuodesta vuoteen.
- Anonyymi
Ainut tapa päästä irti turhanpäiväisestä kälätyksestä on korvatulpat, joiden päälle vastamelukuulokkeet jumppaamaan Rallikansa biisiä.
Miksi muuten thaiämmät vihaa JVGtä ?- Anonyymi
Eivät saa mitään tolkkua siitä sanojen litaniavirrasta, joita poijjaat suoltaa. Kuulostaa suolikaasun purkaukselta heidän korviinsa.
- Anonyymi
Kyllähän se riippuu akasta, kannattaa valita vähemmän kälättävä.
- Anonyymi
Mieluimmin kuuntele Thai Ladyn puhetta kuin kännisen epämääräistä örinää.
- Anonyymi
Thai pakenee arjen ahdistusta tuottamalla puhetulvaa, jossa ei ole ei päätä ei häntää.
- Anonyymi
Muutaman kerran huomauta että jos suu olisi vähän aikaa kiinni alkaisiko pää toimimaan.
Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
IL - PerSut tykittää - Vaaralliset tappajat vankilaan jopa loppuelämäksi!!
Entistä rajumpi elinkautinen tulee – Vaaralliset tappajat vankilaan jopa loppuelämäksi Henkirikosten uusijat voidaan ja15214476Some kuhisee Sanna Marinista: "Wau"
Sanna Marinia hehkutetaan. Muun muassa Jodelissa kommentoidaan The Sunday Timesin julkaisemaa kuvaa Marinista. Hän ant398320Äärioikeistopurran nukke Petteri Lapanen paniikissa
Kun Suomen historian paras pääministeri antoi vankan lausunnon, kuinka "keskustelu politiikassa on käpertynyt lähinnä va486072SIELTÄ SE TULI: Kepu-Kurvinen: "Emme enää lähde punavihreään hallitukseen"
Nyt muuten nauretaan loppuviikko, että tähänkö kaatui Lindtmanin pääministerihaaveet. "Antti Kurvisen mukaan puolue ei1685670Onko rajojen kiinnipitäminen ihmisoikeuksien vastaista?
Maahanmuutosta puhutaan usein niin kuin kyse olisi vain numeroista ja rajoista. Kyse on kumminkin ihmisistä, jotka halua3124447HS - Sanna Marinin kirja on priimaluokan vedätys!
Kirja-arvio|Toivo on tekoja tulisi ensisijaisesti nähdä maineen rahallisen hyödyntämisen voimaannuttavana merkkipaaluna.674308Minja Koskelan "istumista" kertovassa uutisessa ei sanottu persuista mitään
eli jälleen kerran äärivasemmistolainen valehtelee, hän kun väittää että juuri persut ovat lähetelleet Koskelalle vähemm454049Täysi ryöpytys Sanna Marinille ulkomailla.
https://www.iltalehti.fi/ulkomaat/a/f699d84f-fa53-4dba-8718-2c395017fc55 Sanna Marinin kirja saa todella tylyn vastaanot243960"Rauhanomainen" miekkari hesassa: "Eläköön aseellinen vastarinta" - lakana
Kyseessä on Suomen Palestiinalaisten yhdistyksen viime perjantaina järjestämä ”Hiljainen kynttiläkulkue Palestiinalaiste1153730Vanhat miehet eivät muista
Niinistö muistaa vain Marinin hölmistyneen ilmeen, mutta ei miksi möllötti sen näköisenä. Vanhanen taas ei muuten vaan293627