Panemassa Ruusussa

Anonyymi-ap

Se oli tässä yksi sunnuntai. Mulla oli sopivasti vapaata, ja teki mieli panna. You know? Ensin ajattelin US-videota, mutta koska oli pyhä, se oli kiinni. Siispä suuntasin Ruusuun.

Vaelsin aikani Ruusun käytävillä. Ei mitään ihmeellistä. Paitsi mies ja kaksi naista. Ne tutki paikkoja ja pohti, mikä olisi paras tila sessiolle. Ajattelin, että ne etsii paikkaa kuvauksille, tai sitten niillä oli suunnitelmissa ryhtyä harjoittamaan seksikauppaa. Olihan sitäkin Ruusussa nähty. Mä tarkkailin tilannetta. Alakerran videohuoneessa oli pari äijää runkkailemassa keskenään. Sitten kun edellä mainitsemani seurue saapui paikalle, äijät pisti kalunsa housuihinsa ja häippäsivät paikalta.

Nousin yläkertaan ja seurasin seurueen menoa. Meni istumaan yläkerran videotilaan, jossa oli joku ulkomaalainen mies. Se olisi kovasti halunnut ottaa multa suihin. En kuitenkaan lämmennyt ajatukselle, sillä ilmassa leijui naisen tuoksu. Että josko saisi pillua?

Seurueen mies seisoi yksin videohuoneen viereisessä slingi-huoneessa. Menin kysymään siltä, että ”teettekö täällä kuvauksia vai mikä on meininki?” Mies vastasi, että niillä oli ollut netissä ilmoitus kunnon panosessiosta, johon oli ilmoittautunut 39 miestä. Niistä viisi oli peruuttanut tulemisensa, mutta ei niistä lopuista yksikään ollut uskaltautunut paikalle. Paitsi yksi kundi Vantaalta oli tulossa mestoille. Minä sanoin miehelle, että voisin olla kiinnostunut. Kysyin, että maksaako osallistuminen. Mies sanoi, ettei maksa. Tytöt olivat kuulemma tupakalla mutta tulevat kohta. Ensin kuitenkin tuli Vantaan mies. Se oli nuori, hoikka ulkomaalainen, Aasiasta ehkä. Se rupesi ryystämään ananaslonkeroa, jotta pääsisi vauhtiin.

Sitten ne mimmit tuli. Niillä oli päällä sellaiset ”potkuhousut”, jotka jättävät pillun paljaaksi ja rinnat saataville. Tytöt sanoivat hei, eikä heillä ollut mitään sitä vastaan, että olin mukana. Sanon itsestäni sen verran, että olen myöhäiskeksi-ikään yltänyt mies, jolla on jo potenssiongelmia. Olin ottanut kotona puolikkaan Viagran, mutta seisokkini ei ollut kovinkaan vahva.

Tytöt ryhtyivät leikkimään keskenään. Toinen imin kaverinsa pillua, mikä tuntui tekevän hyvää, sillä jonkun ajan kuluttua nuoltavana ollut misu laukesi. Minä imin tämän tissiä ja kaivoin munani esiin- Mimmi hyväili kassejani. Ihan ok. Aasian vahvistus oli jo päässyt vauhtiin ja pani pitkällä ohuella kyrvällään nuoltavana ollutta mimmiä varmoin kiihtyvin vedoin. Toinen donna asettui slingiin makaamaan ottamaan vastaan kyrpää.

Kaivoin kortsun taskustani ja rullasin sen kyrpäni päälle. Pillu oli aivan märkä. Tunnustelin kullillani naimaraon pintaa jonkin aikaa, ja sitten upotin jortikkani kosteikkoon. Rupesin siinä sitten vetämään mimmiä viikseen, Ai että teki hyvää! Aluksi tuntui, että laukean saman tien, mutta painoin menemään, enkä lauennutkaan.

Seurueen mies kuvasi panemista ja sanoi, että materiaali menee vain omaan käyttöön. Miestä kai kiihotti, kun panin sen naista. Se kaivoi munansa esiin, ja donna ryhtyi sitä lutkuttamaan. Sanoin kuvaajalle, että tulee panemaan väliin. Aluksi se empi, mutta kai tilanne oli niin kiihottava, että se sitten vuorostaan asetti munansa riemurasialle. Minä katselin vierestä. Mikään maailmassa ei ole niin kiihottavan näköistä kuin märkään vakoon uppoava kulli!

Aasian vahvistus alkoi olla kypsää kauraa. Se kiihdytti loppuvauhdit ja laukesi kumiin ja veti kalunsa pois lemmenpesästä. Lyyli rullasi kortsun pois ja imi kaverin meisselin puhtaaksi. Minä jatkoin panemista tahollani. Kuten sanoin, mulla on jo erektio-ongelmia, minkä takia minun on vaikea laueta. Vittu teki hyvää, mutta tajuisin, etten tule laukeamaan lyylin sisuksiin. Vetäydyin ulos, heitin kortsun nurkkaan ja kiitin osallistujia hyvästä sessiosta.

Kaipasin suuhoitoa, mutta kukaan läsnä olevista ei halunnut minulle sitä suoda. Menin lopulta alakerran videohuoneeseen ja kaivoin kyrpäni esiin. Voitelin munani ja runkkasin itseni huipulle katsellen tšekkimiestä samassa toimessa valkokankaalla. Laukesin korahtaen!

1

2424

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Ok ja jäit henkiin... aiotko mennä sp-tartunnan testeihin kuitenkin?

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Lääppijä Lindtman jäi kiinni itse teosta

      Lindtman kyselemättä ja epäasiallisesti koskettelee viestintäpäällikköä. https://www.is.fi/politiikka/art-2000011780852
      Maailman menoa
      274
      4775
    2. Huomaatteko Demari Tytti ei esitä pahoitteluitaan

      Samanlainen ilmeisesti kuin Marin eli Uhriutuu no he ovat Demareita ja muiden yläpuolella siis omasta mielestään
      Maailman menoa
      100
      3556
    3. Vedonlyöntiä .

      Olen valmis lyömään ison vedon , että homma kaatuu . Jos kerta Sivonen ei lähde mukaan , niin ei tuoho usko kukaan muuka
      Ähtäri
      27
      2952
    4. Turvaan tulleet lähettävät omia lapsiaan vaaraan - hullua

      MOT-ohjelman jakso ”Loma vaihtui kahleisiin” kertoi, kuinka Suomessa ja muualla Euroopassa asuvat somaliperheet lähettäv
      Maailman menoa
      67
      2360
    5. Mikä on pahinta, mitä kaivatullesi

      pelkäät tapahtuvan? Jos kuolemaa, vakavia sairauksia yms. ei lasketa?
      Ikävä
      102
      2279
    6. TUNNISTELAATIKKO

      Tähän ketjuun voi laittaa yhdellä tai kahdella lauseella (tai vaikka yhdellä sanalla) täydellisen tunnisteen, jonka vain
      Ikävä
      93
      1556
    7. Tykkäätkö enemmän tavis- vai julkkiskisaajista tv:ssä?

      Tykkäätkö enemmän tavis- vai julkkiskisaajista tv:ssä? Moni reality ja visailuohjelma luottaa julkkiksiin, mutta sentään
      Tv-sarjat
      28
      1329
    8. Minkä tunteen tunnet

      juuri nyt? ap kiitollisuuden.
      Tunteet
      41
      1326
    9. Zoo jatkaa - jatkuuko mustamaalaus?

      Tänään on päätetty Zoon avaamisesta uudelleen. Mielenkiintoista nähdä kautokurujen reaktio, nyt kun kyse ei ole kunnalli
      Ähtäri
      75
      1294
    10. Kohdataankohan me

      Enää koskaan?
      Ikävä
      67
      966
    Aihe