Kurvikas ihminen

Kurvikkaat takapuolet voivat haista erityisen pahalta – Plastiikkakirurgilta suorat sanat

Siinä teille kaikille pepputreenien ystäville!!!!
3296
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Nuolemallahan se hajukin lähtee 😍, nam ... Kyllä ne pakarat ovat kuitenkin naisen seksikkäin alue!

Äänestä

minnesodasta karanneilla on aina omat ongelmat ,mutta ei se mitään...

Äänestä
  • Meinaatko siis, että ne pakaratkin kiinteytyvät Minnesodan hoidoissa?

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Kurvikkaat takapuolet voivat haista erityisen pahalta – Plastiikkakirurgilta suorat sanat

Siinä teille kaikille pepputreenien ystäville!!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu