Oli kiihottavaa

Anonyymi-ap

Eilen kun harrastettiin seksiä eukon kanssa,
Kullin päällä ratsastaessa alkoi puhumaan kuinka hän oli mennyt yhden tutun kaverin kanssa ravintolasta kotiin vuosia sitten tarkoituksenaan harrastaa seksiä..
Oli riisunut miehen vaatteista ja Oli löytyny semmonen kulli ettei ollu silmiä uskoa..
Naiseni kiihottui erittäin paljon kertoessaan siitä ja sanoi että pyys silloin miestä nussimaa todella lujaa ja tää kaveri nussi sit niin että hyvä ku oli muija tajuissaan pysyny..
Alussa ei ollu muna menny ku osittain sisää mut.lopussa oli rykiny menee voimalla ja muija oli lauennut järisyttävään orgasmiin.
Toi kaikki sai mut ihan helvetin kiimaseksi,kiihotti molempia helvetisti ja kun muija sanoi tulevansa niin en voinu itekkää enää pidätellä vaan lankesin tosi lujaa..
Olipa vaikutus kyllä..
Varmaa mun vuoro kertoo seuraavaksi omista ..

3

1480

    Vastaukset 3

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Oli saanut mustaa parrua ja haluaisi lisää

    • Vaimo kertoi joskus että oli iskeny baarista miehen ja sitten oli menty miehen kämpille. Siellä oli kaverin housuista löytynyt vaimon mukaan oikeen kunnon pesäpallomaila. Kaverin kulli oli ollut niin iso että normikokoinen kortsu oli aina revennyt kun sen kanssa oli koittanut nussia ja vaimo oli sitten joutunut antamaan paljaalla peppuun. Oli kuulemma ollut peppu kipeenä sen jälkeen. Mut oli vaimon mukaan sellanen kokemus et vois ottaa uusiks.

    Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mikä on suurin syy

      Ettet halunnut minua?
      Ikävä
      156
      1182
    2. Poliisin potkija

      Kukahan oman elämänsä sankari oli potkaissut poliisia? Iltalehdessä oli juttua.
      Haapavesi
      30
      1149
    3. Sinä mies olisit

      ollut se kenet haluan. Edelleen pidän sinua kaikkein ihanimpana ja tärkeimpänä. Kukaan muu ei ole niinkuin sinä. Mutta s
      Ikävä
      47
      993
    4. Mikä on ollut

      Ihanin kohtaamisemme?
      Ikävä
      49
      887
    5. Onko kaivattusi älykäs

      vai onko helposti vedätettävissä
      Ikävä
      65
      801
    6. Miksi jätit minut

      Epätietoisuuteen? Tiedän että pelkäsit mitä siitä seuraa jos asiat tulevat mutta silti. Miksen merkinnyt tarpeeksi?
      Ikävä
      49
      767
    7. Miten yksi ihminen

      Voi kolahtaa näin kovaa? Saada ajatukset vallattua näin totaalisesti? Taidan oikeasti tarvita ammattiapua tämän kanssa,
      Ikävä
      37
      666
    8. Kun et ota yhteyttä, tarkoittaako se

      Että olet menny elämässä eteenpäin ja et myös toivo minulta naiselta viestiä enää?
      Ikävä
      71
      654
    9. kehtaisitko esitellä kaivattusi

      läheisillesi? 🤔
      Ikävä
      37
      619
    10. Kaipaatko vielä exää?

      Jos olet ihan rehellinen
      Ikävä
      76
      607
    Aihe