Hei kattokaapa kuin täällä ollaan lapsellisia, aiemmin kävi sama juttu ja istuin korjattiin ja laitettiin paikalleen! Täällä on paikkoja jossa voi käydä nostamassa painoja ja kehittää lihaksiaan... Useampi paikka Etkö tiedä että tämä on yhteistä omaisuutta ja sakkisi maksaa veroa kuntaan? Etkö ymmärrä että työntekijöillä on muutakin hommaa ja tärkeämpää kuin että korjata ja siivoilla sinun tyhmiä tekosiasi!? En tarvitse itse tätä, mutta ihmiset jotka kävelevät kauppaan tai kotiin ja eivät jaksa kävellä pitkästi kerralla istuvat levähtämään jaksaakseen eteenpäin. Varmasti tulet itsekin joskus tarvitsemaan. No eipä tässä kaikki, etkö huomannut että jotkut muutkin olivat liikkeellä? Ihmisiä asuu aivan lähellä tätä bussipysäkkiä... Se vielä äänettömät vartiot ovat liikkeellä!!
Jos olet tulossa kunnon kansalaiseksi käy korjaa asiasi tai toinen vaihtoehto käy ilmoita itsesi, suosittelen !
Puistonpenkki!!
Anonyymi-ap
6
644
Vastaukset
- Anonyymi
Vieläkö veturin luona on penkki tallella?
- Anonyymi
Asiallinen suora kommentti
Hän voisi haistaa nyt pikinmiten omaa piirrakkaansa 👍 - Anonyymi
Ei penkkejä saa rikkoa me kuntalaiset jouvutaan maksamaan ne.
- Anonyymi
Turha on toivoa, että yhteinen omaisuutemme säilyisi ehjänä.
- Anonyymi
Kaikki oli paremmin ruotsissa🤬
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lindtman I vasemmistohallitus aloittaa viimein Suomen kuntoon laittamisen
Tässä nyt on 3 vuotta seurattu irvokasta kärsimysnäytelmää nimeltään "valtion budjetin tasapainotus by äärioikeisto", ja1892704Missä viipyy persujen lupaama euron bensa?
En edes muista milloin bensapumpussa olisi ollut ykkösellä alkava litrahinta. Missä siis viipyy persujen lupaama euron b1482407Kirje, PellePelottomalle.
Tärkeää olisi luoda ystävyys, että se, jota rakastaa, on samalla paras ystävä ja luotettavin, jolle voi ja uskaltaa luot1061132- 94989
- 64921
Martinan hevoset.
Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait241826Mistä löytyy naisseuraa sinkkumiehelle?
Kertokaapas kokeneemmat mistä löytyis naisseuraa sinkulle. Ihan ois eukko nyt tosissaan hakusessa. Tanssipaikat kun on a20820Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa
Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka288791Voi teitä naisia
Suudeltiin ja nukuttiin toisissamme kiinni mutta pillua ei tullu, ei edes aamulla. t.38vmies90785Hyvä meininki
TTP:ssa väkeä tosi runsaasti paikalla. Hyvää ruokaa jälleen ja munkit ja sima erinomaista. Kiitos yrittäjälle! Hieno Vap22718