Urhon päivä!

Urho Kekkonen tänään 3.9. 125v. Parhaat onnittelutja kiitokset Suomen ryssittämisestä, joka ei vieläkään ole loppunut.
4124
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

"Älkää ikinä päästäkö Kokoomusta valtaan Suomessa, koska muuten ne tuhoavat koko Suomen" - Urho Kekkonen

Kyllä Kekkonen oli viisas mies kun katsoo nykyistä hallitusta.

Äänestä

Ketä kiinnostaa

Äänestä

Äärioikeistolainen sankari Kekkonen lahtasi oman maansa kansalaisia sisällissodassa.

Äänestä

Kiitos Kekkoselle,Nyt Ryssittäminen vasta alkaa.!!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Urho Kekkonen tänään 3.9. 125v. Parhaat onnittelutja kiitokset Suomen ryssittämisestä, joka ei vieläkään ole loppunut.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu