Samsung E330 MMS Asetukset Dna liittymään !

Miten saa toimimaan MMS asetukset Samsungin E330 kännykässä, kun liittymänä on Dna ?!?!?!
1468
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

En tiiä auttaako DNA:han, mutta Saunalahteen ainakin.. tilaa vaikka tekstiviestillä ne asetukset, sammuta puhelin ja kokeile uudelleen.

Mulla oli asetukset oikein, mut sitten kun oli akku loppunut (puhelin sammunut) niin alkoi nettikin pelittää :)
En tiiä sit MMS, jossain oli et aktivoituu kun lähettää ite ekan viestin?!

Kaikkee kannattaa kokeilla..

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Teuvo kirjoitti:

Miten saa toimimaan MMS asetukset Samsungin E330 kännykässä, kun liittymänä on Dna ?!?!?!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu