Pikaseksiä paketintuojan kanssa

Anonyymi-ap

Kuski soitti, että kotitoimitus paketille olisi puolen tunnin päästä. Tuo poika oli tuonut meille aikaisemminkin paketin, hän oli tuollainen söpö ja kiva tälläisen 39 v. naisen mielestä. Oli varmaan kesäharjoittelija.

Laitoin läpikuultavat pikkarit jalkaan ja mieheni ostamat 1/2 kupin ritsikat. ja tuon päälle aamutakin. Mielessäni oli kiihottava ajatus tuota paketintuojaa kohtaan. Miten pitkälle tuo etenisi, en tiennyt, mutta olihan kuskille jotakin edes silmäniloa puolialastomasta naisesta.

Ovikello soi, ja kuski haki paketin kärryillä rapulle. Pyysin häntä auttamaan sen kantamisessa makuuhuoneeseen. Ei tarvitse otta kenkiä jalasta huomautin. Nostimme kahdestaan pakettia ja veimme sen makuuhuoneeseen.

Ammutakki ei ollut edestä kiinni ja se aukesi helmaan asti. Poika katseli hetken, tai oikeastaan aika pitkään. Osoitin hänelle sänkyä ja riisui aamutakkini ja menin itse sängylle. Sanoin vain yhden sanan "tule".

Hän avasi turvahaalarin etumuksen ja sieltä pullahti esiin käyttövalmis kalu. Otin siitä kädellä kiinni ja ohjasin sen pikkarin puntista sisääni. Poika sanoi kans sa vain yhden sanan " kondomi ". Minä sanoin, että ei tarvi, laske sisääni.

Empä ole aikaisemmin harrastanut seksiä turvahaalarissa olevan miehen kanssa. Sitten haalarin kahina loppui ja tunsin kuinka kalu sykki sisälläni. Poika veti kalunsa ulos ja haalarin etumuksen ylös. Ja lähti saman tien. "Pitää mennä, purkaminen on kellotettu ".

Mieheni tuli rautakaupasta tuntia myöhemmin ja kysyi joko tavarat ovat tulleet ? Sanoin, että kuski kantoi ne tuonne. Ehdin juuri käydä suikussa, enkä silloin kertonut miehelleni mitään tapahtuneesta.

8

4716

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Minä kävin 16 vuotiaana koulupoikana myymässä joulukortteja naapurissa asuvalle rouvalle. Rouva tuli avaamaan oven melkein alastomana. vain pikkuhousut, eikä mitään muuta. Rouva osti 20 korttia ja kun hän valikoi niitä pöydän päässä minua vastapäätä, rinnat, no tosin B kokoiset olivat esillä. Rahat oli laskettu ja kauppa korteista tehty. Rouva sanoi yllättäen " Minä olen yksin kotona, mitäs tehtäisi ? " Kokeili kädellä hausujeni päältä kaluani. Ja olihan se juhlakunnossa. Lähdin mitään sanomatta, nolostuneena ovesta ulos. Jälkeenpäin harmitti ja vieläkin 30 vuoden päästä harmittaa. Miksi en suostunut ?

    • Anonyymi

      Meidän firmassa käy lähettipoika joka perjantai työajan jälkeen. Hän ei ilmeisesti ole tietoinen, että perjantaina työt loppuvat 2 tuntia aikaisemmin. Pitää varmaan kysyä mieheltäni lupa, josko saisin vietellä tuon söpöläisen ?

      • Anonyymi

        Luuletko saavasi luvan ? " Sihteeri Sirkka"


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Luuletko saavasi luvan ? " Sihteeri Sirkka"

        En ole varma, mutta kysyä voin kyllä. Ja jos en saa lupaa, niin sitten teen sen ilman suostumusta.


    • Anonyymi

      Minä saan lähes viikottain naista töissäni.

    • Anonyymi

      Tiedän, että kuulostaa pornovideo-jutuilta, mutta kuitenkin. Olen yksin yrittäjänä maalaispaikkakunnalla liikehuoneistossani, jossa on hoitohuone ja takahuone. Tilaan aina silloin tällöin ruokaa ulkolaisten nuorten miesten pitämästä ravintolasta perille toimitettuna. Sieltä käy aina nuori söpö poika, jolla on kova kiire. Maksun hän ottaa korttipäätteellä ja käy takahuoneessa sen vuoksi. Poika on tosi kohtelias ja mukava. Ja olen huomannut, että katselee tarkkaan, kun kumarrun etsimään pankkikorttia ja vilauttelen tahallaan rintamustakin. Kerran olin kovassa puutteessa ja kotona miestäni ei jostain syystä tuntunut kiinnostavan. Päätin kokeilla, jos lähes 50-vuotias nainen kiinnostaisi poikaa. Olin laittanut hyvin ohuet rintaliivit ja tiukan t-paidan. Nännit kovettuivat jo ajatuksesta, kun odotin poikaa. Hän tuli taas takahuoneeseen, mutta tällä kertaa vedin oven perässäni kiinni ja lukkoon. Poika katseli minua, kun kysyin, että onko kova kiire? Hän vastasi, että tilauksia on jonossa. Olin päätökseni tehnyt, meni syteen tai saveen. Kävelin häntä kohti, otin maksupäätteen häneltä, laitoin sen pöydälle ja painauduin häntä vasten. Hän peruutti hieman, mutta seinä oli vastassa. Kuiskasin korvaan, että voisitko hieman auttaa minua ja nuolaisin korvasta. Hän kakoi, että kyllä kai.... Otin t-paidan pois ja olin tyytyväinen läpikuultaviin rintaliiveihini ja nöpöttäviin nänneihini. Poika tuijotti minua ja rintojani. Menin pojan eteen polvilleni, avasin housut, vedin ne polviin ja onnekseni näin napakasti seisovan nuoren kullin. Imaisin sen päättäväisesti suuhuni ja huokailusta päätellen hän nautti. Itse olin jo täysin märkä ja valmis. Istuin ruokapöytäni tuolille, riisuin housuni ja levitin jalkani. Poika tiesi mitä olen vailla ja suuntasi jalkoväliini kulli heilahdellen. Otin siitä kiinni, ohjasin huulille ja pyysin poikaa panemaan. Olin kiimani huipulla heti. Hieroin rintojani ja poika pani innokkaasti. Orgasmi vaati pienen sormilla auttamisen, mutta se tuli nopeasti. Poika katsoi minua hetken vapinani jälkeen, mutta jatkoi sitten panemista, kiihdytti tahtia ja nytkähdellen tuli sisääni. Kiitin ja puin päälleni, hän kiskoi housuja ylös sähläten. Meinasi lähteä ulos maksua ottamatta, mutta muistutin häntä siitä ja hoidin maksun kortillani. Koko touhu kesti n. 10 minuuttia. Minua suorastaan nauratti, kun poika oli lähtenyt. Veri kiersi ja olin erittäin tyytyväinen.

    • Anonyymi

      Meillä vaimo oli selvästi ihastunut naapurin poikaan. Poika kävi leikkaamassa nurmikon ja kastelemassa kukat, kun olimme poissa kotoa. Kerran humalassa vaimo katseli poikaa ja sanoi minulle, että kyllä tuon kanssa panisin.

      Asia jäi silloin siihen. Kuukautta myöhemmin vaimolla oli taas sellainen pilke silmissä poitsun nähdessään, että siitä ei voinut erehtyä. Sanoin suoraan, että pane, jos mieli tekee. Älä, sanoi vaimo pelästyneenä, tuo on liian nuori mulle. Vaimoni on 39 v. kundin ikää en varmuudella tiennyt.

      Illalla vaimo kyitenkin kysyi, olinko tosissani aikaisemmin. Nyökkäsin vastaukseksi. No miten mä sen teen, vaimo kysyi ? Minua nauratti, miten se paneminen tehdään, oletko koskaan... pannut ? Joo, mutta noin nuoren kanssa en kyllä ole kuin 15 vuotiaana. Jospa se onnistuisi vanhasta muistista, sanoin irvaillen.

      Täälläkö, siis meillä kotona, kysyi vaimo ? Minä nyökkäsin, voin mennä työhuoneeseeni siksi aikaa. Katselisit kuitenkin avaimenreijästä, vaimo sanoi. Joo, varmasti, minä vastasin.

      Jos siitä ei tule mitään, tarkoitan, jos poitsu pelästyy tms. jotakin muuta. Minä totesin, että sellaistakin voi sattua. Vaimo alkoi suunnitella, miten tuon asian saisi sujuvasti onnistumaan. Suoraan ei voi ehdottaa, vai kuinka ?

      No sitten kaivettiin vaimon salaisesta vaatekaapista seksikästä ylle ja minä parturoin pillun nätiksi kiitoradaksi. Ja siinähän tuo sitten oli, pornon ja seksin näköisenä, miten tuon nyt sanoisi.

      Loppuviikosta kaveri tuli ajamaan nurmikon ja minä pakenin työhuoneeseeni. Kun nurmikko oli ajeltu, vaimo huikkasi pojalle, että tulee sisälle, kun ruohonleikkuri on pesty.

      Aamutakin alla oli yllätys. Poika katseli ihmeissään, oli varmaan pornokuvissa nähnyt tuollaista. Vaimo nykäisi pjan shortsit kinttuihin ja nopeasti nousi heppi työasentoon. Kuulin kun he menivät makuuhuoneeseen ja vaimo sanoi, että hänen miehellään oli toimistopäivä.

      Kovin kauan ei sänky kitissyt. Kuulin vaimon sanat, anna tulla sisälle vaan. Sitten meni kymmenen min. ja kuulin vaimon sanovan, että tehdään uudestaan. Ja niin sitten tehtiin.
      Nyt kesti pidempään.

      Kuulin, kun ulko-ovi kolahti ja tayboy lähti. Menin katsomaan vaimoa makkarissa. Vaimo pyyhki serlalla itseään. Sängyllä oli myös pieni tahra. No miten meni, kysyi vaimolta ? Vaimo nauroi ja sanoi että ihan hyvin onnistui.

      Illalla vaimo alkoi muistella pojan syntymävuotta ja kävi tarkistamassa sen. Ja olihan se 15 v. Ei hemmetti, mä joudun nyt varmaan vankilaan, vaimo totesi. Minä sanoin, että tuskimpa ja mä voin todistaa, että mitään ei tapahtunut.

      Vajaan vuoden päästä pojalla oli 16 v. syntymäpäivä ja sitähän sitten juhlistettiin vaimon ehdottamalla tavalla.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Vasemmistohallitus palauttaa hintasääntelyn, esim. bensalitra vain 1e.

      Tuleva vasemmistolaisista koostuva hallitus ottaa käyttöön vanhat hyvät keinot pitää hinnat kurissa. Tähän tarkoitukse
      Maailman menoa
      76
      4558
    2. Vasemmistolainen valehteli jälleen - Purra tai persut eivät luvanneet "euron bensaa"

      Väite "euron bensasta" on ensisijaisesti poliittisten vastustajien käyttämä puhdas vale. Persut kyllä kampanjoivat näky
      Maailman menoa
      109
      3793
    3. Arman Alizadin viesti puna-aktivisteille: "Pitäkää lärvinne nytkin kiinni"

      Arman Alizad kritisoi vasemmiston kaksinaismoralismia. Iranissa syntynyt suosikkijuontaja Arman Alizad pakeni perheensä
      Maailman menoa
      148
      3516
    4. Minja Koskela nostanut vasemmistoliiton kannatuksen ennätykseen

      Koskela valittiin puolueen johtoon lokakuussa 2024, ja silloin Ylen kysely antoi puolueelle 9,3 prosentin kannatuksen.
      Maailman menoa
      43
      1997
    5. Antti johtaa Petteriä jo 7,1 prosenttiyksiköllä

      Tällä menolla sdp menee kokoomuksesta kierroksella ohi jo tällä vaalikaudella. https://yle.fi/a/74-20213575
      Maailman menoa
      71
      1928
    6. Mitä on tullut

      Entisen abcn rakennuksen tilalle se oli tyhjillään monta vuotta siellä oli jo nyt valot onko huoltoasema? 5:30.
      Haapavesi
      89
      1239
    7. Harmi nainen kun

      olet niin elähtäneen näköinen. Miestä et koskaan löydä itelles. j
      Ikävä
      126
      1074
    8. Palosta selvinnyt 18 vuotias munira tarvitsi tulkin kun puhui Iltalehdelle

      Suomessa asuva 18 vuotias tarvii tulkin !!! Tää Suomea puhumaton on palossa kuolleen naisen veli ja asui perheen kanssa.
      Vantaa
      138
      1000
    9. Minne pyydän sut?

      Jotta saan nähdä 🤨
      Ikävä
      57
      943
    10. Mikä homma?

      https://share.google/NvruSS4P4EzjTWPov Poliisilla oli keskiviikkona 4. maaliskuuta yksityisasunnossa Saarijärvellä tehtä
      Saarijärvi
      25
      847
    Aihe