Veikö Terhi teiltä rahoja.

Vei lapsilta ja nuorilta ja tiehoitokunnan rahat.
7756
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Ryökäle vei lapsilta rahat. Törkeää toimintaa.

Äänestä

Kuka Terhi?

Äänestä
  • Terhi O. Nykyään Luhangassa ravintola etapin omistaja.......

    Äänestä

  • Anonyymi00004 kirjoitti:

    Terhi O. Nykyään Luhangassa ravintola etapin omistaja.......

    Ketä kiinnostaa

    Äänestä

Kikkeliskokkelis.

Äänestä

Minulta vei poikuuden.

Äänestä
  • Munkin-hokijalta vei sokerinen reikä-munkki poikuuden, siinä syy katkeruuteen ja hokemisiin! 🥯👌

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Vei lapsilta ja nuorilta ja tiehoitokunnan rahat.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu