Persut heittelevet sieniä pitkin metsää, hyvää riistakamerankuvaa :
Sieniraivo
Anonyymi-ap
7
194
Vastaukset
- Anonyymi
Ai jaa mistä näkee?
- Anonyymi
Niin mistä näkee? Haloo aloittaja kukkuu!
- Anonyymi
Potkivatko syötäviäkin sieniä nurin? Josnäintörkeää.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Potkivatko syötäviäkin sieniä nurin? Josnäintörkeää.
Persut eivät syö sieniä ne on pahaa
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Persut eivät syö sieniä ne on pahaa
Hämeessä ei osata poimia sieniä. Kantarellejä vaan ja niistäkin puolet on ei edes keltaisia.
- Anonyymi
Vi**u ne limaiset sienet on pahoja. Liiskaan jokaisen sienen minkä nään. Vanhemmat yritti pakottaa mua syömään sieniä ja isovanhemmat kanssa. Joka kerta tuli melkein ykät.
- Anonyymi
Onlyfans livecam, tatin hakkausta.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lataus pakkaskelissä
En olisi koskaan ostanut sähköautoa jos olisin tajunnut että ne eivät lataa pakkasissa suurteholatauksella vaan istut tu1094275Kun väestö ikääntyy ja veronmaksajat vähenee, mitä sitten vasemmistolaiset?
Maahanmuutto ei vaan ole ratkaisu väestön ikääntymiseen. Maahanmuutto lykkää ja hidastaa väestön ikääntymistä ja työv572458Miksei Trump ole kiinnostunut Suomen valloittamisesta?
Täällähän on enemmän turvetta kuin Norjalla öljyä. Eikö Ttump ole turvenuija?781650Kyllä mä suren
Sitä että mikään ei ole kuten ennen. Ei niitä hetkiä ja katseita. Toisaalta keho lepää eikä enää tarvitse sitä tuskaa ko61113- 66854
- 21823
Olet mies aika ailahteleva luonteeltasi
Olen nähnyt kuinka olet iloinen, sosiaalinen ja osallistuva. Autat ja kannustat muita. Ja sitten olen nähnyt kuinka istu118813- 39792
Olisin valmis tutustumaan uudelleen
En menneisyyden kautta vaan haluaisin tutustua ihmiseen, jollaiseksi olet kasvanut.50779- 62768