Nokia VS. Samsung.

Tämä malli tulee ainakin antamaan "vastusta" halvemman segmentti-luokan malleissa Samsungille:
http://www.nokia.fi/puhelimet/puhelinmallit/6111/
6876
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

on hyvä puheli. melk. samat ominaisuuksia kun d500 samsung esim.

Äänestä
  • Joo mut paljon paskemman näköinen kuin d-500

    Äänestä

Olisi se ollut kiva löytää vielä hintakin jostain niin sitäkin olisi voinut verrata :(

Äänestä
  • Kuitenkin arvioitu myyntiintulo vasta 4Q/05, joten saa hetken vielä tuotakin odotella, veikkaisin että samoissa pyörinee kuin d500 nykyään.

    Itse olisin d500:n ehdottomasti ottanut jos siihen olisi vain saanut muistikortin...

    Äänestä

  • Eli mm.tulevaan Samsung SGH-E340E -malliin on näköjään pystytty laittamaan todella paljon uutta "high tech"-teknologiaa,jota ei saman kokoluokan Nokia-malleissa ole vielä näkynyt.
    Ja Samsung tuntuukin -sekä rakenteeltaan -että kuorien rakenteeltaan Nokia-malleja paljon jämäkämmältä,kestävämmältä!.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Nokia vai Samsung?. kirjoitti:

Tämä malli tulee ainakin antamaan "vastusta" halvemman segmentti-luokan malleissa Samsungille:
http://www.nokia.fi/puhelimet/puhelinmallit/6111/

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu