minkälaisia dildoja mieluiten käytätte?;p
KYSYMYS!!!
?`?????1§§
18976
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 18
Vanhimmat
että miten tää liittyy final fantasyyn?
miks tänne tulee nykyään näin tyhmiä kysymyksiä...tollaset kysymykset kuuluu sinne seksi osastolle, eli mene sinne.
Värinä dildot on parhaita.
ooksä jotenkin puutteessa..stna?
En ole kokeillut enkä kokeile mutta en ainakaan pidä siitä dildosta mikä sinulla törröttää takapuolesta
ulostamisen, ei nautinnon välikappaleena. Nautinnon tuottaminen on mielestäni ihan toisten ruumiinosien työ. Vai oliko kysymys enemmän tytöille?
Oletteko noin tyhmiä,v ai esitättekö vaan? Tämän viestin lähettänyt tuli vain pelleilemään tänne, tylsää, noh mennäänpä nolojen FF-fanien foorumille riehumaan. Ja VIncento, sinuna en puhuisi puutteessa olemisesta mitään, itsekin olet vasta 12 vuotta vanha ja veikkaisin että aika pahasti on tainnut jäädä saamatta?
voi jumalauta kun on nyt tullut tänne vammaista porukkaa..vain vittuilemaan..
Jos minua tarkoitat, en todellakaan ole tullut tänne vittuilemaan. Olisi vain muakava nähdä asiallistakin keskustelua aiheesta täällä, eikä vain aina samaa p*skaa. Tiedän, ei ole minun tehtävä pitää foorumia kasassa, mutta jotain tällekin paikalle voisi tehdä. Kuten jo sanoin, en tullut tänne "vittuilemaan", vaan olen itsekin kiinnostunut FF sarjasta ja törkeän näköistä täällä on, verrattuna siihen, millaista täällä oli kun viimeksi lähdin. Koettakaa kestää minua, olen vain angstaava nuori...
tarkoitan niitä jotka kirjoittelevat tänne nykyään kaikkiea paskaa..esim. joku voldo kirjoittelee
X) ahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh!
ja sitten jotkut muut kirjoittaa mitä me oikein tehdään täällä? ja minkälaisia dildoja käytätte? voi perse kun nuo kysymykset eivät liity ff:eihin ollenkaan..aika typerää ja sitten sinulle MyKey pitäisikö kaikkien vai saada? Vaikka puhuinkin jostain puutteessa olemisesta niin tarkoitan sitä myös koska voldo tuntuu olevan...puutteessa..hmm..mutta jos olen liian nuori näihin kysymyksiin vastailemaan niin eipä voi sitten mitään..enpä sitten enää vastaile.
Enpä ole sanonut että olisit muka liian nuori vastailemaan noihin kysymyksiin, sanoin vaan ettei kannata hyökätä muiden kimppuun, ennenkuin on kunnon "perusta". Nämä paskaa kirjoittavat henkilöt ovat "trolleja", jotka pitävät vain hauskaa toisten kustannuksella ja kirjoittelevat tuollaisia. Yleensä tuollaiset viestit kannattaa jättää huomiotta, pahin virhe on mennä vastaamaan tai haukkumaan, koska juuri sitä trolli odottaa.. :S
Eiköhän nämäkin saada kuriin ajan kanssa ;)
Mää pidän tyylistäsi. x) Asiaa puhut. Jatka samaa rataa äläkä piittaa, mitä kypsymättömät sopottaa.
...helvetissä tämäkin liitty Final Fantasyihin? Minä käytän miestäni.
vaan!!!siis kyl daldot liittyy vaik miten final fantasyihi...niit voi käyttää ku pelaa ja kuvittelee kaikkee kivaa niist hahmoist...;)
vaan!!!siis kyl dildot liittyy vaik miten final fantasyihi...niit voi käyttää ku pelaa ja kuvittelee kaikkee kivaa niist hahmoist...;)
voin kuvitella miten itsetyydytät samalla kun pelaat...vähän järkeä aivoihin..kröhöm.
Voihan sitä pelata ja tyydyttää kapulan vibralla itteään? :S
(Mukahauskaa)
Ajatelkaas nyt: Istutte siinä pelaamassa, kapula paikoissanne tärisemässä. x) *vatsaan sattuu*
No, ehkä se tykkää sellatteesta, mutta vois kyllä lähettää noita dildo juttuja tosiaan jonneen muualle. Onhan täälä seksi-palsta.