En olisi ikinä itsestäni uskonut mikä himo sisimmässini piili

Anonyymi-ap

Tyttäremme opiskeli englanissa ja paluumatkallani häntä tapaamassa yövyin lentokentän hotellissa ja ajatelin ajankulukseni mennä alakerran baariin ottamaan yhden tumman oluen.
Ei mennyt kuin hetki, kun yksi intialaistaustainen tumma nuori mies tuli viereeni baartiskille istumaan ja tiesin heti sen aiomukset, kun reittäni varovaisesti hiveli.
Suutuin suomalaisittain ja läppäsin näpeillle, mutta samalla jokin sisällän, en tiedä mikä ajatus oli, jotenkin kiinnostuin kun nuori mies olikin
musta kiinnostunut 34 vuotiaasta.
Aloimme juttelemaan ja minäkin savon murteellani vähän osasin englantia ja käsi vain vaaelteli reittäni pitkin, nyt se alkoikin tuntua hyvältä - mutta vähän väliä aattelin miestäni Kouvolassa.
Onko sinulla huone täällä, kysy ja vastattuani myöntävästi, en tiedä vieläkään mikä muhn meni - lähdimme hissiin ja jo siellä tunsin kuinka kiihkeä mies olikaan.
Ohkaista hamettani vasten tunsin miehen kovan kalun, ei helvetti, mitä olenkaan tekemässä ja mieheni tuli mieleeni - vetäyduin hieman, mutta sitten kiimani antoi periksi ja hieroin jo hississä ujosti pientä peppuani kovaa kalua vasten.
Sisäänpäästyämme himot vasta olivat alussa ja sanoin kuitenkin että menen vessaan, huuhtelin märkää pilluani ja tuluani ulos, sanoi mies ja huuhtelevansa kalunsa.
Voi että, vastaan tuli ovella täydessä seisokissaan oleva mustahko intialainen kulli, joita en edes vanhoissa isäni vessassa salaa lukemistani jalluista kakruna ollut koskaan nähnyt.
Istuin sängylle ja mieleeni välähti mieheni joka varmaan navetassa touhaa suomessa parhaillaan, mutta kun näin hämärässä heiluvan nuoren miehen heiluvan kullin unohtui kaikki äijästäni.
jatkuu..

2

3938

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Ette voi kuvitellaakkaan kuinka jännitin ja kuinka kiimassa olin, olimme mieheni kanssa rippikouluiässä asti serustelleet ja ei ollut kokemusta muista miehistä lainkaan, menin selälleni sänkyyn odottamaan, kuten olin aina kotonakin tehnyt odottaessani mideheni kullia.
      Mutta nyt oli pilluni niin märkänä ja odottavainen ja kun näin nuoren miehen kiimaisen täydessä seisokissa olevan kullin, vaistomaisesti jalkani panin tiukasti kiinni.
      Vapisin kun niitä avaittiin, pain vastaan ja huusin mielessäni,,,ei ,,ei,, tämä on väärin ja taas välähti mielessäni mieheni, mutta kun tunsin miehen kuuman terskan pilluni huuillani levitin vaistomaisesti jalkani, antauduin täysin.
      Hitaasti alkoi kulli työäntyä sisääni kunnes oli aivan pohjassa, huokaisin kun tunsin sen kalun paksun juuren aukaisseen pilluni kipurajalle asti, niin paksu se oli.
      Työnnöt alkoivat nautonnilen hitaasti, mutta sitten mies meni kyykkyasentoon ja alkoikin rajusti ottamaan mua, tuli vain mieleeni että se vain itteensä nyt tyydyttää ja sitähän se tekikin.
      Tahti vain kiihtyi kiihtymistään ja ensin en päässyt samalle tasolle, mutta kyllä jotenkin pääsin lopussa, mutta liian aikaisin mies alkoi karjaisten syöksemään spermaaa sisälleni.
      Oli se outo tunne, kun rippikoulun jälkeen sain vierasta spermaa sisälleni, nautin kiimaisena siitä ja ehkäisytkin oli kunnossa.
      Olin juuri huipllani kun ruiskutus sisääni alkoi, vähn pettysin, mutta kun se mies sanoi soittavansa kaverilleen,tajusin heti että mikä sillä on mielessä.

      Miehen poistuttua olin vieläkin hengästynyt nainnista ja pilluni suorastaan kiimasta kiljui lisää kullia, kunnes samantien tuli sisälle vanhahko mies samalla ovenavauksella.
      Kuulin vain sanat, finis göril... mies jo ovella alkoi riisutumaan, vanha äijä perkele, mutta sitten näin minkälainen sarvi sillä oli täydessä seisokissa, vastomaisesti avasin jakani ja tunsin kuinka vanhaa spermaa valui kiimaisesta juuri käytetystä pillustani.

      • Anonyymi

        Ei saakuli, kun näin vanhan intialaistaustaisen vanhan pienen valkopäisen äijän, mutta ajatukseni muuttuivat kun näin täydessä seisokissa olevan melko käyrän kalun, kauhiaa, toi ei kyllä edes sisääni mahdu, panikoin ja panin vaistomaisesti jalkani kiinni.
        Äijä käänsi mut vatsalleen ja kontalleen,työntyi hitaasti sisääni, pilluni oli vanhoista kiimoista liukkaana, mutta nyt jalkani vapisivat kun vanha sarvi alkoi työntymään sisääni.
        Taas tuli välähdyksenomaisesti mieheni mieleen, mutta kun vanha sarvi jatkoi sisääni menoa tuli melkoinen kiima ja parkasin kun oli aivan pohjassa.
        Käyrä ja paksu kulli tuntui aivan erilaiselta pillussani ja kun veti sen nopeasti ulos, tunsin kuinka pilluni jäi avoimeksi ja äijänkäppyrä sitä ihaili ja myhäili, kunnes rausti työntyi uudelleen sisääni.
        Plops ja sisään, plops ja sisäänpano, äijä nautti jokaisesta - katsoen kiimaisena kun pilluni hitaasti sulkeutui, mutta käännettyään selälleni alkoi tosissaan naimaan mua.
        En tiedä mikä on intialasittain, mutta tämäkin meni päälleni kyykkyasentoon ja alkoi kuin kone naimaan, voi että kun tekikin hyvää ja kiimaani lisäsi vain lisää kun vanha partainen äijä pani, siinä oli niin riettaisen kiimaista että joka naisen pitäisi kokea edes kerran tuo.
        En edes muista montako ogasmia sain, mutta tunsin kuinka lakanakin oli kimanesteistäni märkänä ja lopulta jo aloin odottamaan että loppuisi, kunnes melkoisella huudolla alkoi siementämään sisääni, vanha parta vain väpisi kun laukesi sisääni.
        Olihan se melkoinen kokemus ja nyt kotona Kainuussa käsin lehmii lypsäessäi muistuu .....


    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. IL - PerSut tykittää - Vaaralliset tappajat vankilaan jopa loppuelämäksi!!

      Entistä rajumpi elinkautinen tulee – Vaaralliset tappajat vankilaan jopa loppuelämäksi Henkirikosten uusijat voidaan ja
      Maailman menoa
      29
      13855
    2. Päivi Räsänen vs. Abbas Bahmanpour

      (Bahmanpour on imaami Helsingissä) Syyttäjä siis jahtaa edelleen Räsästä tämän H-puheista, joissa hän on ilmeisesti vaa
      Maailman menoa
      154
      5451
    3. Demokratian uhka: Perussuomalaiset ja polarisoiva "me ja muut" -ajattelu

      Laurence Rees varoittaa, kuinka demokratian heikkeneminen ja autoritaaristen liikkeiden nousu voidaan liittää "me ja muu
      Maailman menoa
      199
      5076
    4. SIELTÄ SE TULI: Kepu-Kurvinen: "Emme enää lähde punavihreään hallitukseen"

      Nyt muuten nauretaan loppuviikko, että tähänkö kaatui Lindtmanin pääministerihaaveet. "Antti Kurvisen mukaan puolue ei
      Maailman menoa
      83
      4223
    5. "Rauhanomainen" miekkari hesassa: "Eläköön aseellinen vastarinta" - lakana

      Kyseessä on Suomen Palestiinalaisten yhdistyksen viime perjantaina järjestämä ”Hiljainen kynttiläkulkue Palestiinalaiste
      Maailman menoa
      87
      3551
    6. Palkansaajan oikeus nauttia työuransa hedelmistä

      Työeläkejärjestelmä on verrattavissa pyramidihuijaukseen, jossa alemmat tasot, eli nykyiset palkansaajat, toimivat maksa
      Maailman menoa
      109
      3048
    7. HS - Sanna Marinin kirja on priimaluokan vedätys!

      Kirja-arvio|Toivo on tekoja tulisi ensisijaisesti nähdä maineen rahallisen hyödyntämisen voimaannuttavana merkkipaaluna.
      Maailman menoa
      12
      2872
    8. Monella äärivasemmistolaisella C-paperit armeijasta

      Kuinka kävisi sodan tullen noille? Puolustusvoimat huomauttaa, että C-luokituksen saaneiden sijoittumisesta sodan aikan
      Maailman menoa
      39
      2497
    9. Vanhat miehet eivät muista

      Niinistö muistaa vain Marinin hölmistyneen ilmeen, mutta ei miksi möllötti sen näköisenä. Vanhanen taas ei muuten vaan
      Maailman menoa
      12
      2291
    10. Onko rajojen kiinnipitäminen ihmisoikeuksien vastaista?

      Maahanmuutosta puhutaan usein niin kuin kyse olisi vain numeroista ja rajoista. Kyse on kumminkin ihmisistä, jotka halua
      Maahanmuutto
      278
      2069
    Aihe