Juggis

Moro,meikä lähtee huomenaamulla lomaileen ja tulee takas joskus kuun lopussa,joten koittakaas pärjäillä noitten mörköjen kans.
2263
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Pidä hyvä loma. Olen kesälomalla vielä kaksi viikkoa ja sitten työt alkaa. Eiköhän me täällä pärjätä.

Äänestä

Olet todella HYVÄN loman ansainnut auttaessasi meitä pölvästejä mörkojen poistamisessa.

Oikein hyvää lomaa sinulle.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Juu kirjoitti:

Moro,meikä lähtee huomenaamulla lomaileen ja tulee takas joskus kuun lopussa,joten koittakaas pärjäillä noitten mörköjen kans.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu