Hei, nyt voisin kertoa hieman juttuja hevostalli tapahtumista lyhyesti, kun sitä ei enää ole olemassa ja missä ei 16 v tytön ei oikeestaan olis pitänyt olla, mutta kun olin.
No vaikka perjantai päivästä, silloin lämpisi sauna päivän päätteeksi, sitä ennen tapahtui kaikenlaista - erittäin kiihottavia juttuja.
Tallilla oli 1 orihevonen, jolla "seisoi" hyvin usein, sen näkeminenkin itsessäänkin oli jo jännää, mutta ennen saunaa siltä otettiin spermaa, se tapahtui niin, että tallin omistajarouva istui pallille orin alle ja laittoi käteensä tummelia ja otti kiinni siitä ulos tulleesta elimestä samalla liikuttaen kättään ylös alas, ensin nopeammin ja sitten liikettä hidastaen, hevonen alkoi öristä, köyristeli selkäänsä ja teki ihme naamaliikkeitä, lopulta spermaa alkoi ruiskahtelemaan ja sitä tuli paljon, kyllä siinä joka tytön housuissa tykytteli.
Kaikki paikalla olleet lähtivät saunaan, myös rouva, joka pukuhuoneessa tarjosi jokaiselle pienet lasilliset minttusuklaata ja sitten alastomana löylyihin, lauteilla rouva alkoi miltei heti tyydyttämään itseään ja nautti siitä silminnähden paljon, meni aika nopeesti pesuhuoneeseen, lähtiessään sanoi, että jatkakaa tytöt siitä.
Oli aina hetken hiljaisuus, että kuka aloittaisi, lopulta joku oli se rohkein joka vei sormensa jalkoväliin ja pian muutkin aloittivat matkansa sinne nautintojen ruusutarhaan.
Meitä oli yleensä 3-4 tyttöä jotka halusivat olla paikalla aina perjantaisin.
Hevontalleilla tapahtui
3
5366
Vastaukset
- Anonyymi
Kerrothan näistä lisääkin.
M43 - Anonyymi
HEVONTALLEILLA? Kas kun ei hevonvitussa!
- Anonyymi
Tää on tosi juttu: Olin hämeessä isolla tilalla kesärenkinä ja siellä oli myös ratsastusta jota innokkaat tytöt harrastivat innoissaan ja kerran iltasella kaikkin olivat jo lähteneet kotiin, kunnes kuulin tallista hirnahtelua ja hevosen malttamatona kavioiden kopsahtelua.
Menin talliin ja katsoin yhteen pilttuuseen jossa yksi noin 17 vuotias heppatyttö oli myös ja ei nähnyt mua kun oli hevosen toisella puolella, mutta sitten näin jotain outoa.
Hevosen kalu oli täydessä seisokissa ja tyttö runkkasi sitä toisella kädellänsä ja toinen käsi oli ratsastushousujen sisällä, heroi nuorta pimperoansa kiimaisena.
Se oli melkoisen kiihoittaa ja kalunihan alkoi ottamaan kovuutta välittömästi ja kuulin kuinka tyttö huohotti kiimaisena, varmaan orkkua alkoi tulla sormettamisesta.
Hevonen hirnahteli ja kupisteli kaviollaan takajalkoja lattialle, tyttö puristeli kalua ja alkoi vatvaamaan sitä kiihtyvään tahtiin, kunnes hevoselta alkoi tulemaan, ensin pikkuinen ruiskaus, sitten koko lasti lensi lattialle jonne melkoinen lammikko tulikin.
Tyttö oli melkoisen nolon näköinen kun huomasi lopulta mut astuessaan pilttuusta ulos ja ujona kyseli etten kertoisi tästä mitään toisille ja sanoi, teen mitä vain jos et kerro.
Mulla oli verkkarihousut jalassa ja seisova kullihan näkyi niistä hyvin, tyttö hiveli etmustani ja aneli,,,ethän kerro, ethän.
Vein käteni tytön ratsastusousujen haarakiilaan, sehän oli aivan märkänä kiimaliemestä ja kävelimme kohtI rehuvarastoa jossa tyttö meni polvillensa yhden säkin päälle ja samantien riisui peppunsa paljaaksi.
"Ota minut, ota" , sanoi ja eihän mua tarvinnut toista kertaa käskeä, riisuin verkkarit polviin ja kokeilin varovasti tytön herkkua, sehän oli aivan märkänä, kalunihan tuosta koveni äärimmilleen ja työnsin sen samatien heti sisään, tyttö parkaisi ja alkoi heti huohottaen antamaan vastapotkuja.
Tyttöhän alkoi melkein heti saamaan orgasmia ja oli melkoinen työ mulla, kun koitin pitkittää omaani, että tyttö pääsee ensiksi perille.
En voinut enää pitkittää ja aloin laskemaan lastiani tiukkaan teinipilluun, sinne meni koko lasti ja sitten vasta tuli kumi mieleeni, ei haittaa tyttö sanoi kun pyytelin anteeksi ja liäsi vielä, että olin ensimmäinen jonka oli päästänyt laukeamaan sisäänsä.
Kuulin auton torven tööttäyksen ulkoa, tytön äiti oli tullut hakemaan likkaa kotiin, Eikä nämä sessiomme jääneetkään tähän ja
aina kun tyttö tuli iltaratsastamaan, oli kaluni kovana koko iltapäivän, kun se tiesi kohta saavansa tiukkaa teinipillua, nam.
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Jens Ihlen (ex Kukka) poika todistaa oikeudessa
10:49 "Välit ovat olemattomat" Minkälainen isäsi ja sinun välinen suhde on tällä hetkellä? "Minulla ei ole minkäännäkö2489325Riikka runnoo! Uutta velkaa tänä vuonna 17 mrd. euroa
Tirsk. Nyt kyllä hihityttää kuin pientä eläintä. Riikka takoo maailmanennätyksiä tasaiseen tahtiin. " [Riikka] joutuu1477663K-kaupassa on mukava käydä, kun ei tarvitse katsella köyhiä
vasemmistolaisia, joista monet myös varastavat. Mielellään maksaa vähän enemmän tuotteista K-kaupassa, jotka ovat paljon1495221Suomeen ei kuulu ihmiset jotka ei halua kätellä toisia ihmisiä, koska tämä on vääräuskoinen
Nainen joka ei halunnut kätellä Stubbia on selvästi ääripään muslimi, eli sitä sakkia josta niitä ongelmia koituu. Ulos1494907PS:n Purra teki -JÄTTI-VELAT
* * PS:n Purra teki -JÄTTI-VELAT - ! ja jätti MaksuHuolet -Kansan Maksettavaksi -! *504623Suomessa on ollut suurtyöttömyyttä ennenkin, ja lääkäriin pääsee nykyäänkin
Täällähän oli jonkun sekopään(vas.) juttu, että ennen ei ollut työttömyyttä ja lääkäriin pääsi. Siihen alkoi tietysti ko1044325Kysymys: Kuinka moneen maahan neuvosto-venäjä on hyökännyt
viimeisten 90-vuoden aikana? Ja lähinnä on siis kyse neuvosto-venäjän naapurimaista - kuten Suomesta. Lista on huomatta1284154- 1661917
Nainen, sanotaan että totuus tekee kipeää
Ehkä mutta se voi olla myös se kaikkein kamalin asia kohdata. Kuplassa on turvallista, kun tietää vähemmän on helpompi.91719Valtio lopettaa pienituloisten perheiden kylpylälomien tukemisen
Pienituloiset suomalaiset ovat voineet vuosikymmenten ajan hakea tuettuja lomia terveydellisin, sosiaalisin ja taloudell2811561