Vaihtoehtoja on Sisäpiirin apinoiden Pattayan rakkailla useita, mutta peruslähtökohtana on että pantavalla on mitä panna.
Toinen perusta mikä on erittäin vaikuttava, on panijalla käytössään oleva varallisuus panemisen mahdollistamiseksi.
Kolmas luonnollisesti on se, että panopeli toimii, mutta sehän toimii rakkailla 24/7 kun on piikitetty itseensä riittävästi mieshormoonia ja siniset pillerit plakkarissa.
=======
Pattayalla paneminen ei suinkaan ole ainoa vaihtoehto. Voi vaikka panna Suomessa elähtäneitä vittumaisia ikäneitoja. Joillakin on sellainen vaimona, joillakin "tyttöystävänä".
Jos on varallisuutta jaettavaksi, tuolla on netti täynnä opiskelijatyttöjä jotka etsii sugar daddya itselleen, eikä maksa paljoa. Viet ravintolaan silloin tällöin tai pienelle matkalle.
Voit mennä Tallinnaan lautalla, 40 euroa edestakaisin ja siellä nettisivustoilta löytyy mukavia palvelualttiita naisia edullisesti, kuin myös Tinderistä. Koko reissu 300 euroa ja olet pannut ainakin kolmea eri naista. Saksassa on mukavia ilotaloja joissa maksaa voi vaikka firman luottokortilla. Espanjassa on puolimiljoonaa naista tarjolla ja ei maksa paljoa.
Suomessa on baariruusuja, joita pääsee hyvin pienellä vaivalla jörnimään, mutta heillä on usein tauteja. Myös narkkaritytöille kelpaa kuka vaan, kenellä on heittää muutama kymppi.
Mahdollisuuksia on rajattomasti. Pattayalle panemisen vuoksi meneminen on kalleimpia vaihtoehtoja suomalaismiehelle. Kolmen tonnin budjetilla jos matkaat Pattayalle, niin se raha lentojen, majoitusten ja sapuskojen jälkeen ei riitä kuin pariin varviin ja silloin varvin kappalehinta ei suinkaan ole enää 30 euroa, vaan 1500 euroa.
Vähävaraisten panomiesten kannattaa tyytyä siis ikäneitoihin tai baariruusuihin. Varakkaammat voi valita nuorempia, hoikempia ja kauniimpia.
Panemisen vaihtoehtoja.
Anonyymi-ap
0
141
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 23214902
Uusnatsien ilkivalta Joensuussa jatkuu.
Saavat mellastaa persujen suojissa miten haluavat. Särkevät ja tuhoavat toisten omaisuutta, tähän on johtanut persujen m212267Voima biisejä, mikä antaa hyvää mieltä ja vomaannuttaa
Mikä antaa voimaa ja hyvää mieltä, jos tuntuu hankalalta ja vaikealta, voima biisi tai biisejä?391885- 1761373
Huomenna sähkö maksaa jo yli 60 snt/kWh. Milloin ALV putoaa?
Kysynkin persuilta, että milloin aiotte pudottaa sähkön arvonlisäveron kuten Marinin hallitus teki sähkön hinnan noustes981281- 281179
- 122938
Huomioon ottaminen
Oletko osannut ottaa kaivattusi tai hänen (mahdolliset) tunteet huomioon? Oletko sivuuttanut ne tarkoituksella tai vahin30902Sinkkusiskoni pliis kertokaa
Sinkkunaisena haluaisin joskus normaalia läheisyyttä ja yhdessäoloa, ilman velvoitteita. Olen vapaa ja lapseton, eikä ex81754Nainen, se on sellainen juttu että kun sä vain nautit
Niin me miehet tehdään ne työt että sä voisit nauttia. Kato siinä ku sä meet mukamas töihin suojatyöpaikkaas lämpimään t80718