Onneksi en asu kekustassa.

Siellä aina samat naamat , kökkii ja ihmettelee muden olemisia ja ihmiss suhteita. Enon osa ypöyksinäisiä kellä mt tai pihdeonglmia.Eli aivo kapasiteetti aika nollissa. ÄRSYTTÄISI suunnaattomasti ostokilla nähdä aina samat vasikat,kujia katkeria kellä kaikk männeet.
13241
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 13

Vanhimmat

Rumiakin vielä ja sen takia vihaisia kaikelle.

Äänestä
  • Paremman näkösiä kuin sinä ja äitis aasi

    Äänestä

  • Anonyymi00003 kirjoitti:

    Paremman näkösiä kuin sinä ja äitis aasi

    Onko hänen äidillä oikein aasi? 🤔

    Äänestä

Onkohan niiden päässä vikaa kun ei koskaan ole kotonansa vaan syö ja palloilee aamusta yölle helkatin käpykylän ytimessä? JOS HENKILÖ ei omassa asunnossaan osaa yksin olla hetkeäkään niin päässä viiraa ja pahastikin.

Äänestä
  • Niin näkyy sulla veto käyvän tuulitunnelissa

    Äänestä

  • Ei noita pieniä kusiluukkuja voi asunnoksi nimittää.

    Äänestä

  • Monella taitaa olla majoituksena Kankitie ei siellä viihdy,kuin pakolliset pari tuntia yössä.

    Äänestä

Ai niinkö?

Äänestä
  • Ööööö

    Äänestä

Oli miten oli, mutta oikeasti Jyväskylän ainoa edes vähän "urbaani" alue on kävelykatu ja sen lähiympäristö! Muu kaupunki on kolkko , kammottavan tylsien lähiöiden kokoelma.

Äänestä
  • Muuta takapajulaan jos ei miellytä

    Äänestä

Onneksi en kuulu keskustaan! T: Sini Musta

Äänestä

Keskusta kuolee pois, kun lehmät joudutaan ilmaston saastumisen vuoksi hävittämään. Kaurapuntti muuttaa taajaman rivitaloon, tai kaupungin lokerikkoon. Kepua jää äänestämään enää muutama poliisi joka ei ole vielä loikannut persuihin.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 6 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Siellä aina samat naamat , kökkii ja ihmettelee muden olemisia ja ihmiss suhteita. Enon osa ypöyksinäisiä kellä mt tai pihdeonglmia.Eli aivo kapasiteetti aika nollissa. ÄRSYTTÄISI suunnaattomasti ostokilla nähdä aina samat vasikat,kujia katkeria kellä kaikk männeet.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu