Yritin Googlella hakea noita Sigran merkittyjä ainesosia (Tongcat Ali, Siriuliflora, mayncturi serrena, tencotta berries) ja vaikuttaa siltä, että tuollaisia ei ole olemassakaan, ainoat osumat olivat vaan Sigra-sivuja. Antaa aika epäilyttävän kuvan tuotteesta?
Sigran epäilytäävät ainesosat
Huuhaata?
61819
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
Kyseinen luontaistuote on suurta huijausta ja eräs tapaus on menossa jo tutkintaan.
Nimenomaan tällä palstalla on suurimmat tuotteen puolestapuhujat luultavimmin myyjiä.
Hyvät rahat ovat varmasti jo käärineet.
Sigra on huijausta-ikävä kyllä!
Tämän pystyn myös tarpeen tullen todistamaan mutta vasta sitten kun aika on kypsä. Älä kysy mitä tuolla tarkoitan-päättele itse.
Onhan selvää että Sigra ei vaikuta samanlailla kaikkiin käyttäjiin, koska potenssivaivatkin ovat erilaisia... Tiedän useankin tyypin, jolle se on ollut pelastus...lue alla oleva ohje, joka on lainattu ainakin yhden Sigran myyntisivun yhteydestä.
"Warranty
We guarantee that the merchandise is fresh and of highest quality.
We cannot guaranty that the effect of this merchandise when it can change from one person to another.
If the effect don´t appear, it can be different reasons,
like for example, blend them with other things like, alkohol, medicine, illegal drugs, etc
the effect of our products can then be hidden or even dissapear.
Our products is an exellent legal alternativ to many illegala products, but don´t forget: they are natural products.
When product work on most people, but on the last percents costumer maybe it´s not work at all,
It is always some alternative to try some similar product, if you can´t get that effect you hope or looking for,
maybe natural substitute is not alternative just for you.
We haven´t any money back guarantee if you are not happy for that result spoken about above.
Buyer buy our product at own risk, with no effect or to much effect (overdose) are at buyers own responsible.
We take us off from all responsible about injuries / side-effect this products can give.
With order, costumer has read and approved this text "
Kopioitko tuon tekstin suoraan Sigran sivuilta?
Jos niin teit, ei kirjoittaja kyllä ole englanninkielinen. Teksti vilisee kirjoitusvihreitä....ei anna kovin luotettavaa kuvaa tuotteesta.
Että joo, humpuukia on.
Mistä helvetistä mä tiedän, kuka sen on kääntänyt. Kopioin sen Tanskalaisen myyjän sivuilta ja kyllähän tuosta nyt ymmärtää mitä siinä yritetään kertoa. Sehän tässä nyt oleellista oli. Vai? Näyttävät noudattavan ihan politiikkojen kielitasoa.
Ehkä oli jäänyt oikoluku väliin jossain kohdassa...heh!
Ja sitäpaitsi tuon englannin kielisen tekstin sisältöhän kertoo useammista natural tuotteista, ei vain Sigrasta.
Ei mitään valittamista. Suosittelen lämpimästi.