Jos joku näkee sen Möllerin nii sanokaa että poistaa Ankkurituuli mainoksen Koskenkylässä. Turhaan porukka kurvailee tyhjälle pihalle. Samaten vois tuo Savolainen poistaa Saf-Cafe mainoksen moottoritien varrella. Nämä herrat ovat niitä asentaneet. Molemmat paikat suljettu!
Mainos poistettava!
Anonyymi-ap
6
420
Vastaukset
- Anonyymi
Mitä jos itse laittaisit heille viestiä että keräävät mainoksensa pois? Molempien yhteystiedot takuulla löytyvät netistä.
- Anonyymi
Mölleriä enemmän kututtaa kun Brunbergin puolen kilon lakritsipussi painaa nyt 400gr ja maksaa 1.50€ enemmän.
- Anonyymi
Ai Ankkurituuli on suljettu? Mikäs sille tuli? Vuosi sitten oli burgeripisteen avajaisetkin.
- Anonyymi
Joo on sulki nyt. Tulee uutta porukkaa niin voi monen vuoden jälkeen käydä syömässä.
- Anonyymi
Pakko kehua ruokaa, hyvä vastaava kokki. Mutta isäntä oli outo.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lindtman I vasemmistohallitus aloittaa viimein Suomen kuntoon laittamisen
Tässä nyt on 3 vuotta seurattu irvokasta kärsimysnäytelmää nimeltään "valtion budjetin tasapainotus by äärioikeisto", ja1842679Missä viipyy persujen lupaama euron bensa?
En edes muista milloin bensapumpussa olisi ollut ykkösellä alkava litrahinta. Missä siis viipyy persujen lupaama euron b1482407Kirje, PellePelottomalle.
Tärkeää olisi luoda ystävyys, että se, jota rakastaa, on samalla paras ystävä ja luotettavin, jolle voi ja uskaltaa luot1061122- 64921
- 67894
Mistä löytyy naisseuraa sinkkumiehelle?
Kertokaapas kokeneemmat mistä löytyis naisseuraa sinkulle. Ihan ois eukko nyt tosissaan hakusessa. Tanssipaikat kun on a20800Martinan hevoset.
Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait237797Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa
Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka283767Voi teitä naisia
Suudeltiin ja nukuttiin toisissamme kiinni mutta pillua ei tullu, ei edes aamulla. t.38vmies88759Hyvä meininki
TTP:ssa väkeä tosi runsaasti paikalla. Hyvää ruokaa jälleen ja munkit ja sima erinomaista. Kiitos yrittäjälle! Hieno Vap22708