Jos joku näkee sen Möllerin nii sanokaa että poistaa Ankkurituuli mainoksen Koskenkylässä. Turhaan porukka kurvailee tyhjälle pihalle. Samaten vois tuo Savolainen poistaa Saf-Cafe mainoksen moottoritien varrella. Nämä herrat ovat niitä asentaneet. Molemmat paikat suljettu!
Vastaukset 6
- Anonyymi
Mitä jos itse laittaisit heille viestiä että keräävät mainoksensa pois? Molempien yhteystiedot takuulla löytyvät netistä.
- Anonyymi
Mölleriä enemmän kututtaa kun Brunbergin puolen kilon lakritsipussi painaa nyt 400gr ja maksaa 1.50€ enemmän.
- Anonyymi
Ai Ankkurituuli on suljettu? Mikäs sille tuli? Vuosi sitten oli burgeripisteen avajaisetkin.
- Anonyymi
Joo on sulki nyt. Tulee uutta porukkaa niin voi monen vuoden jälkeen käydä syömässä.
- Anonyymi
Pakko kehua ruokaa, hyvä vastaava kokki. Mutta isäntä oli outo.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Martinan tyttärestä hieno haastattelu IL
Martina on kasvattanut fiksun tyttären.393988- 102885
Orpo pelästyi, kun asiat tulivat ilmi ? Hallitus ei enää tuekaan Garden hanketta
Pääministerinä Orpo on vastuussa hallituksensa päätöksenteosta. Hallitus päätti avokätisestä tuesta hankkeelle, joka ei279844- 77738
- 82726
- 71691
- 50655
- 37646
Mä olen tosi
Ylpeä sinusta 🫂 Ajatuksissani pyydän sulle paljon suojelusta ja varjelusta. Sinua rakastettaan ja susta välitetään. Mui38609- 44607