Joko niitä Intian ihmeitä kohta tulee?

Menee muuten tämän vuoden sähköautojen myyntikärki yhteen maaliin pelaamiseksi.
Malli 8/25. 1-8/25
1. VW ID.4 153 1 147
2. Škoda Enyaq 109 1 144
3. VW ID.7 105 926
4. Škoda Elroq 135 898
5. Tesla Model Y 96 822
6. Kia EV3 82 673
286
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Tuossa id.4:ssä on kovan myynnin vupksi eräs pieni vika. Niitä on niin paljon, että parkkipaikoilla saa katsoa tarkkaan, että yrittää mennä omaansa sisään. Muutenhan se on hyvän sähköauton esimerkillinen tuote

Äänestä
  • Eiköhän Volkkarin omistaja vielä tunnista autonsa ja muista mihin sen jätti.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Menee muuten tämän vuoden sähköautojen myyntikärki yhteen maaliin pelaamiseksi.
Malli 8/25. 1-8/25
1. VW ID.4 153 1 147
2. Škoda Enyaq 109 1 144
3. VW ID.7 105 926
4. Škoda Elroq 135 898
5. Tesla Model Y 96 822
6. Kia EV3 82 673

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu