https://www.hs.fi/talous/art-2000011510373.html?utm_source=ampparit
osta-myy-osta-myy jne
miten tälläiseen yhtiöön pitää suhtautua? pokerin pelaamista?
7
182
Vastaukset
- Anonyymi
vaiti
- Anonyymi
Lemmy sentään
- Anonyymi
Kakkonen sanoo jotain uutta summasta?
Aiemmin ei inmostunut... - Anonyymi
Viisaasti toimiva sotatarvikkeita valmistava yritys ei huutele tietoja siita missä sodissa ja ketä vastaan heidän valmistamiaan aseita käytetään.
Tiedottamisensa hyvin hallitsevia ovat Patria ja Sako.
Mutta Summa Defencen toimitusjohtaja julistaa infantiililla innolla sen, missä ja ketä vastaan Summa Defencen valmistamilla drooneillaan soditaan. Drooneillaan, joita ei vielä ole.
Ihmettelen.
Viisas yritys antaa asiakkaalleen oikeuden kertoa käyttökohteista, erityisesti silloin kun kaupan kohde on ase tai aseen lavetti. - Anonyymi
Silloin kun valheet liikkuvat, on tärkeää, että saadaan vastuullisen analyysitalon selvitysten perusteella näkemyksiä pörssiyhtiöstä. Missä sellaiset ymmärrystä avaavat tiedot ovat, tai miksi niitä ei ole. Eivätkö analyytikot suostu likaamaan käsiään.
Mistä tässä on kyse? - Anonyymi00006
Etsitkö intohimoista iltaa? Täältä saat sen 😈 https://Tara.hoty.lat/Tara#/?/?/v8io1iwma
- Anonyymi00007
Master Lemmy osaa
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 72812
Miltä se tuntuu
Miltä se tuntuu havahtua, että on ollut ihmistä kohtaan, joka on rakastanut ja varjellut, täysi m*lkku? Vai havahtuuko s104678- 35547
- 46540
- 40535
- 29532
- 31520
- 50500
Mitä se olisi
Jos sinä mies saisit sanoa kaivatullesi mitä vain juuri nyt. Ilman mitään seuraamuksia yms. Niin mitä sanoisit?31480- 35434