Korvan ajoittainen vinkuminen

Mulla tekee tota ja kesäsin enemmän, kun muutenkin pölyä ja kuuma.. syön duactia tarvittaessa ja nasonex on allergiaan..Tosiaan välillä kohisee, vinkuu jonkun aikaa ja menee ohi..Ollu viikottain, mutta kesällä enee näitä. Onko muilla? Voisko olla vaan lukossa tms.
1415
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Voi olla tukossa.kokeile apteekista saatavaa oro cleania :) tekee vahan vesiliukoiseksi :)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Allergiaajamitäliemuuta kirjoitti:

Mulla tekee tota ja kesäsin enemmän, kun muutenkin pölyä ja kuuma.. syön duactia tarvittaessa ja nasonex on allergiaan..Tosiaan välillä kohisee, vinkuu jonkun aikaa ja menee ohi..Ollu viikottain, mutta kesällä enee näitä. Onko muilla? Voisko olla vaan lukossa tms.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu